INTENCJE MSZALNE 27.11.-3.12.2023r.

INTENCJE MSZALNE 27.11.-3.12.2023r.

 

Poniedziałek 27.11

7.00 + zm. Legionistów, o beatyfikacje Franka Duffa (Legion Maryi)

7.00 + Stanisław Myszak, Genowefa, Stanisława Widz, Tadeusz

7.00 + Genowefa Jamroży greg. 12

7.30 + Józef Chorębała r. (Ewa Rębacz)

7.30 + Florian Grabowski, Antonina, Józef, Mieczysław, rodziców, teściów (rodzina)

7.30  - o szczęśliwe rozwiązanie dla Agnieszki i Małgorzaty

 

Wtorek 28.11

7.00 + Stanisława i Franciszek Marek, ich rodziców (rodzina)

7.00 + Tomasz, Anna, Tadeusz, Daniela, Stanisław, Lucjan, Bolesław Łukasików, Jan, Antoni, Franciszek, Katarzyna z Pintalów, Jan, Janina, Marian Kapica, Teresa Reszka

7.00 + Genowefa Jamroży greg. 13

7.30 + Jan Kokoszków, Józefa, Władysława, zm. z rodz. Kapiców, Niedoborków, Żółwiów (rodzina)

7.30 + Karolina Łazur (prawnuków Patrycji i Macieja)

7.30 + Mieczysław Książek (wnuczka Sylwia)

 

Środa 29.11

7.00 + Bolesław (r.), Bronisława, Władysław Kapiców (rodzina)

7.00 + Dominik, Lucjan, Janina, Katarzyna, Wojciech, Paweł ze Smagałów, Aniela, Andrzej, z rodz. Sosnówków (córka)

7.00 + Genowefa Jamroży greg. 14

7.30 – dz. bł. w 28r. urodzin o Boże bł., opiekę MB, dary Ducha Świętego

7.30 + Karolina Łazur (rodzina Skurzaków)

7.30 + Zdzisław Malec (wnuczka)

 

Czwartek 30.11

7.00 + Józef Franczak 10r. (rodzina)

7.00 + Aleksandra i Bolesław Bielak, ich rodziców

7.00 + Genowefa Jamroży greg. 15

7.30 + Marianna, Stefan Bargiel (syn z rodziną)

7.30 + Henryk i Stanisław Golec (rodzina Bargielów)

7.30 + Józefa Onyszkiewicz, mąż Mieczysław

 


Piątek 1.12

7.00 + Marianna Maksim (rodzina)

7.00 + Aleksandra Bielak, Bolesław, rodziców, teściów

7.00 + Genowefa Jamroży greg. 16

7.30 + Stanisław Wojtyna r., jego rodziców, teściów (Stefania Szabat)

7.30 + Helena Chmielewska 7 dzień

17.00 + Karolina Łazur (rodzina Skurzaków)

17.00 – dz. bł. w 75r. urodzin Józefa o Boże bł., opiekę MB (żona)

 

Sobota 2.12

7.00 + Kazimierz Widz, Wacława, Mieczysław, Marek

7.00 + Władysław Czajka 30r., Franciszka i rodziców

7.00 + Genowefa Jamroży greg. 17

7.30 + w intencji dusz w czyśćcu cierpiących (APDC)

7.30 + Jan Jargieło, Marianna, Jan, Ewa, Wojciech, Stanisław, Klara, Stanisław z Jargiełów, Kowalików, Różańskich, Kulów, Krzosów

7.30 + Bolesław Misa 30 dzień

17.00 + Bronisław Pikul r., Franciszka, Mieczysław, Franciszka i Wawrzyniec, Ryszard i Mikołaj, Ryszard Chmielewski, Ryszard, Małgorzata Pikul, Zbigniew Grzesiak (rodzina)

 

Niedziela 3.12

8.30 + Michał i Anastazja Wlizło

8.30 + Janina Wieleba, Maria Grzegorczyk

10.00 + Bolesław Malec 6r. (rodzina)

11.30 za parafian

11.30 – dz. bł. w 5r. założenia KGW Goraj (przewodnicząca KGW)

11.30 + Marianna Gąbka 1r. (córka z rodziną)

17.00 + Eleonora, Jan Stanickich, ks. Paweł, ich rodziców, dziadków (syn)

17.00 + Kazimierz, Stefan, Bartłomiej, Weronika, Franciszka, Paweł, Genowefa, Krystyna (Janina Czajka)

17.00 – Genowefa Jamroży greg. 18

 

 

INTENCJE MSZALNE 20-26.11.2023r.

INTENCJE MSZALNE 20-26.11.2023r.

Poniedziałek 20.11

7.00 + Barbara Gąska 2r., Aleksander, jej rodziców i teściów (córka z rodziną)

7.00 + Józef Rekiel, jego rodziców, Genowefa, Władysław, zm. z rodziny

7.00 + Józef Kowalik msc.

7.30 + Marianna Jarosz r., Jan, z rodz. Jaroszów, Słomków, Czajków (rodzina)

7.30 + Józef Bańka, Janina, Zofia, Paweł Kapiców, zm. z rodziny

7.30 + Genowefa Jamroży greg. 5

 

Wtorek 21.11

7.00 + Weronika Brodziak, Jan Brodziak, syn Jan, ich rodziców (rodzina)

7.00 + Eugenia Gawda (syn Kazimierz z rodziną)

7.00 + Genowefa Jamroży greg. 6

7.30 + Leonarda, Wacław Karczmarz, ich rodziców, teściów, rodzeństwo (rodzina)

7.30 + Katarzyna, Stanisław, Jan, Klara, Bronisław Gajurów, Jan, Wojciech, Maria Stanickich, Weronika Kotuła, zm. z rodziny Biernatów, Grabowskich, Sowów

7.30 + Mieczysław Książek 30 dz. (rodzina)

 

Środa 22.11

7.00 + Helena Wlizło r.

7.00 + Jan, Stanisław, Lucjan Mołdawskich, Władysław, Julia, Stanisław Smagałów

7.00 + Genowefa Jamroży greg. 7

7.30 + Józef Mazurek (córka z rodziną)

7.30 + Katarzyna, Jan, Aniela Sykułów, Anna, Aleksander, Wojciech Woźniców, Antonina, Jan Styków, Papierzów, Styków (rodzina)

7.30 + Kazimierz Reszka 30 dz. (rodzina)

 

Czwartek 23.11

7.00 + Józef Mazurek r., jego rodziców, rodzeństwo (siostra)

7.00 + Józef Maurek r. (rodzina)

7.00 + Genowefa Jamroży greg. 8

7.30 + Marian Kowalczyk, Danuta r,, zm. z rodziny

7.30 + Stanisław, Władysławę, Jan, Stanisław Kapiców

7.30 + Bolesław Wlizło, rodziców, brata i bratową (siostra)

 


Piątek 24.11

7.00 + Władysław Brodziak, Anna, ich rodziców, Marian Góra, Artur

7.00 + Jan Kokoszka, Władysława, Józefa, ich rodziców, zm. z rodziny

7.00 + Kazimierz Pikul 1r., Tadeusz, Bolesława i Bronisław Łacek

7.30 + Genowefa Jamroży greg. 9

7.30 + Barbara, Zdzisław Pecka, ich rodziców, Daniela i Tadeusz Łukasik

7.30 + DO BOŻEGO MIŁOSIERDZIA:
+ Bolesława, Bronisław Łacek, Tadeusz i Kazimierz Pikul (żona z dziećmi)

+ Wiesław Misa (rodzina Małyszów i Skibów)

+ Danuta Malec (chrześnica, Jan i Helena Komorników z rodziną)

+ Józef Wędzina (brat Stefan z rodziną)

+ Julianna Dzwolak (Walerian Kowalik z rodziną)

+ Władysława Styk (rodz. Krzynowskich z Międzyrzecza,  rodziny Wardachów)

+ Zbigniew Chorębała (rodz. Chorębałów)

+ Stanisław i Ewa Malec z Bononii, Aleksander Malec, (Eugenia Machul)
+ Bolesław Misa (Łukasz z rodziną)

 

Sobota 25.11

7.00 + Walerian Kulpiński, zm. z rodziny (wnuczka)

7.00 + Szymon Lewczyk (rodzice)

7.00 + Szymon Lewczyk (chrzestny)

7.30 + Genowefa Jamroży greg. 10

7.30 + Florian Grabowski, Antonina, Jóżef, Mieczysław, rodziców, teśćiów

7.30 + Leonarda Adamska r., Józef, Czesław Omiotek, ich rodziców, Waldemar (rodzina)

7.30 + Władysława, Karol, Roman Dubajów, Henryka Widz (Czesława Gawda)

 

Niedziela 26.11

8.30 + Stanisław Wlizło, Teresa, rodziców, teściów, Krystyna (rodzina)

8.30 + Hieronim, Stefania, Irena, Edward

10.00 – dz. bł. w 15r. urodzin Kacpra o Boże bł., opiekę MB (rodzice)

11.30 za parafian

11.30  - dz. bł. w 18r. urodzin Alicji o Boże bł., opiekę MB (rodzice i dziadkowie)

11.30 + Stanisława Sarzyńska (syn)

17.00 + Stanisław 7r., Waleria, Walenty, Agnieszka Kiełbasów, Ewa, Paulina Flis

17.00 + Julianna Dzwolak (córka)

17.00 – Genowefa Jamroży greg. 11

17.00 – dz. bł. w intencji rodziny o Boże bł., opiekę MB dla rodziców i dzieci

 

 

INTENCJE MSZALNE 13-19.11.2023r.

Poniedziałek 13.11

7.00 + Józef Dziuba (rodzina)

7.00 + Karolina Łazur (prawnuk Gabriel)

7.00 + Leon Sosnówka (Górów i Łukasików)

7.30 + Józef Dziuba 13r., teściów, rodziców

7.30 + Władysław Habza 1r. (rodzina)

7.30 + Władysława Styk 30 dz. (siostra Genowefa)

 

Wtorek 14.11

7.00 – dz. bł. w intencji Hani z okazji 6r. urodzin z podziękowaniem za życie, zdrowie, z prośbą o Boże bł., opiekę MB i światło Ducha Świętego (dziadek)

7.00 + Tadeusz Widz 2r., rodziców, teściów (rodzina)

7.00 + Wiesława Łazur (rodzina Łukasików)

7.30 + Wojciech, Katarzyna, Weronika, Józef, Maria z Lewczyków, Jan Zapora, Bronisław Małek (Janina Małek)

7.30 + Teresa Wlizło r.

7.30 – dz. bł. w 100 r. urodzin Józefy Onyszkiewicz (bratanica z rodziną)

Środa 15.11

 

7.00 + Roman Malec r., Helena, Bronisław, Franciszka, Mieczysław Pikul, zm. z rodz. Malców i Pikulów (rodzina)

7.00 + Władysław, Genowefa Kalinowscy, Zbigniew

7.00 – dz. bł. w 94r. urodzin Marii o Boże bł., opiekę MB

7.30 + Genowefa, Stanisław, Paweł Sowa, Leokadia i Władysław Rawscy (córka)

7.30 + Irena Widz (koleżanki Anny z rodziną)

7.30 + Zbigniew Chorębała 30 dz. (rodzina)

 

Czwartek 16.11

7.00 – do MB Miłosierdzia przez wstawiennictwo św. Faustyny o nawrócenie Anny, Bartłomieja Roberta (M. Fijałkowska)

7.00 + Genowefa Jamroży greg. 1 (córka)

7.00 + Piotr Kapica r., Janina Kapiców, Lesław Dziura, zm. z rodz. Smołów, Kapiców, Malców, Kalinowskich, Borsuków (rodzina)

7.00 + Wiktoria Gawda, Stanisław, Stanisława Blacha

7.30 + za dusze w czyśćcu cierpiące

7.30  - DO MATKI BOŻEJ GORAJSKIEJ:
-Wiesław Misa (chrześnica)

-Danuta Malec (KŻR z Bononii)

-Leon i Marianna Sosnówka (rodzina Swatowskich, bratankowie z chrzanowa, rodzina Sulowskich)

-Maria Rożek (chrześnica Ania z rodziną)

-Marianna Portka (rodzina Habzów)

-Ryszard Sowa (rodzina Pawelców i Koczwarów)

-Jan Kukla (żona z rodziną)

-Julianna Dzwolak (chrześniak Czesław Pąk z rodziną)

-Władysława Styk (parafianie z Międzyrzecza Podlaskiego)

-Zbigniew Chorębała (Stowarzyszenie Zagrodzanie)

-Mieczysław Książek (Legion Maryi)

- Stanisław i Ewa Malec z Bononii, Aleksander Malec (Eugenia Machul)

-Bolesław Misa (syn Tomasz)

 

 Piątek 17.11

7.00 + Leokadia Dycha 2r. (córka)

7.00 + Marianna Omiotek 3r. (córka)

7.00 + Genowefa Jamroży greg. 2

7.30 + Leon Dudzic, Władysława, Jerzy, Grzegorz, Wiesław, Jan, Władysława Bednarczyk, zm. z rodziny

7.30 + Helena Rożek

7.30 + Jan, syn Jan, córka Czesława, zięć Tadeusz, zm. z rodziny Gwizdalów, Kołodziejów, Jamrożych, Kańkowskich, Kowalików (Władysława Jamroża)

 

Sobota 18.11

7.00 – do MB Miłosierdzia z Róży Róż., z prośbą o dalszą pomoc i opiekę, Boże bł., i zm. z tych rodzin (Irena Kokoszka)

7.00 + Marian Omiotek r., jego rodziców (rodzina)

7.00 + Genowefa Jamroży greg. 3

7.30 + Marian Omiotek r., jego rodziców (rodzina)

7.30 + Stanisława Łukasik, Krzysztof Wędzina, zm. z rodziny Krzosów, Łupinów, Łukasików, Dumów (rodzina)

7.30 – dz. bł. w 15r. urodzin Wiktorii Gawdy o Boże bł., opiekę MB (dziadkowie)

 

Niedziela 19.11

8.30 + Franciszek, Piotr, Franciszek, Władysława z Rębaczów, Helena, Franciszek, Marian, Bronisław, Paweł Feliks z Malców, Stefania Małecka (rodzina)

8.30 + Stefania Omiotek, Wacław, Kazimierz, Władysława, Stanisław Jarosz, zm. z rodziny Omiotków, Gąbków, Pawelców, Jaroszów, Stępniowskich (rodzina)

10.00 +  Lucyna Kłodnicka, zm. z rodziny Jamrożych, Kłodnickich (rodzina)

11.30 za parafian

11.30  - dz. bł. w 30r. ślubu Anny i Mirosława o Boże bł., opiekę MB

11.30 – dz. bł w 2r. urodzin Weroniki o Boże bł., opiekę MB, dary Ducha Świętego i zdrowie (rodzice)

17.00 + Mieczysław i Małgorzata Jamroży (koledzy)

17.00 + Stanisław Małysz (syn z rodziną)

17.00 – Genowefa Jamroży greg. 4

 

Intencje Mszalne 06-12.11.2023

Intencje Mszalne 06-12.11.2023

Poniedziałek 06.11

7.00 + Marianna Mieczysław Franczak ich rodziców (rodzina)

7.00 + Stanisław, Jan, Katarzyna Józef, Kapiców, Stanisław Dziadosz, ++ Kapiców i Dziadoszów, Rycerzów (Władysława Dziadosz)

7.00 O zdrowie dla Wojciecha i uwolnienie

7.30 + Daniela, Stanisław, Tadeusz, Jan, Katarzyna, Jan, Maria, Wiktoria, Wojciech, Dorota, Feliksa, Feliks, Wiesław, Jan, Aleksander zm. z rodz. i Dusze w Czyśćcu cierpiące

7.30 + Stanisław, Lucjan, Jan Smagałów, Władysław, Julia, Stanisław

7.30 + Łupinów, Misiurów, Zofia Garbarz

17.00 + Za zmarłych polecanych w wypominkach

 

Wtorek 07.10

7.00 + Stanisław Pydo, Józef, Marcin Dudzic, Mieczysław, Teodora Odrzywolscy (rodzina)

7.00 + Aniela Zdybel, Anastazja, Jan, Władysława Jan, Władysław, Jan

7.00 +Antoni Oleszczyński (Chrześnica)

7.30 + Irena Widz (rodz. Ożóg)

7.30 + Stanisław Pydo, Józef, Marcin Dudzic, Mieczysław, Teodora Odrzywolscy

7.30 o zdrowie i uwolnienie dla Wojciecha

17.00 +za zmarłych polecanych w wypominkach

 

Środa 08.11

7.00 +Anastazja, Stanisław Łazurów ich rodziców i dziadków, Dusze w Czyśćcu cierpiące (rodzina)

7.00 +Leon Sosnówka (rodz. z Malinia)

7.00 +Maria Rożek (rodz. Stępniów i Ożogów)

7.30 +Bogdan Zdybel 3 r (rodzina)

7.30 +Siostra Maria Grzegorczyk ++rodziców (rodzina)

7.30 o zdrowie i uwolnienie dla Wojciecha

17.00 +za zmarłych polecanych w wypominkach

 

Czwartek 9.11

7.00 +Władysław, Anastazja Jamrożych ich rodziców

7.00 + Rozalia Post

7.00 o zdrowie i uwolnienie dla Wojciecha

7.30 Dz. bł. w 13r. ur. Karoliny o Boże bł. op. MB

7.30 +Bronisława Kaproń, rodziców, Stanisław, Małek, Tadeusz Woźnica, Mieczysław i Lucyna Pawlos, Roman i Maria Smagała, Edward Kaproń, Witold Glina (rodzina)

7.30 +Leon Sosnówka (Malców)

 

 

Piątek 10.11

7.00 + Ludwik 6 r. jego rodziców i rodzeństwo

7.00 + Julianna i Władysław Dubaja, Jan Mazurek (rodzina)

7.00 Dz. bł. w 14 r ur. Nataniela o Boże bł. op. MB

7.30 + Józef, Paweł, Aleksander Portków, Katarzyna i Władysław Jamroży (Bronisława Portka)

7.30 + Katarzyna, Feliks, Aleksander z Portków i Smylów (Anna Portka)

7.30 + Leon Sosnówka (Baranów i Hałasów)

7.30 o zdrowie i uwolnienie dla Wojciecha

 

Sobota 11.11

7.00 + Stanisław Skurzak, Władysława Skurzaków, Stanisław i Anna Sulowskich, Władysław, Marianna Kanarów (Jan Sulowski)

7.00 – o zdrowie i uwolnienie dla Wojciecha

7.00 +Marcin Chorębała (rodzice)

7.30 + Wiktoria Łukasik, Zdzisław, Stanisław, Bolesław Malec (rodzina)

7.30 +Marianna, Mieczysław Franczak, Marianna, Antoni, Jan, Wincenty Malec, Marianna, Walerian Franczak, Marian Gąbka, Jan Klenk

9.00 W int. Ojczyzny i Gminy o pomyślność

9.00 +Jan Dziuba, Weronika, Katarzyna, Walenty Dziuba, Katarzyna i Stanisław Stanickich

14.00 Ślub: Aneta i Sławomir

 

Niedziela 12.11

8.30 + Marianna Maksim, Stanisław, Marcin, Marianna Gąbka, Wojciech i Weronika Maksim, Janina i Bronisław Gąbka, Rozalia i Jan Kołtyś (rodzina)

8.30 + Antonina i Jan Stuk, Marian i Maria Mazurek, Alojzy Ciołek, Henryk Pietrzak, z rodz. Krasów i Styków, Tadeusz Juśkiewicz

10.00 + Władysław, Klara, Aniela, Jan, Katarzyna Kańkowskich, Stanisław, Władysława Zaporów

11.30 za parafian

11.30 +Henryk Golec (rodzina)

17.00 + Marianna Maksim, Stanisław, Marcin, Marianna Gąbka, Wojciech i Weronika Maksim, Janina i Bronisław Gąbka, Rozalia i Jan Kołtyś (Stanisław Maksim)

17.00 dz. bł. w 3 r ur. Mikołaja o Boże bł. op. MB

17.00 Dz. bł. w 1 r ur. Ślubu Dominiki i Jarosława o Boże bł. op. MB

17.00 – o zdrowie dla Wojciecha

 

Intencje Mszalne 30.10-5.11. 2023r.

Intencje Mszalne 30.10-5.11. 2023r.

Poniedziałek 30.10

7.00 + Tomasz, Antonina, Zofia, Stanisław, Jerzy, Waleria, Stanisław zm. z rodziny Oleszków, Nędzyńskich, Sajów

7.00 + Kazimierz Kulpiński, rodziców, dziadków (siostry)

7.00 + Danuta Zygmunt, Stefan, Mirosław i Stanisław Bańka, Antoni Kuraś, Katarzyna, Eugeniusz (Dariusz)

7.30 + Bronisław Furmaga r., Helena i ich rodziców (rodzina)

7.30 + Tadeusz Kulpiński, Daniela, rodziców, rodzeństwo (rodzina)

7.30 + Irena Widz (córka Bożena z rodziną)

17.00 + Józef Mazurek (zakończ. Greg.)

17.00 + Julianna Dzwolak 30dz. (syn z żoną)

 

Wtorek 31.10

7.00 + Jan Kołtyś r., Rozalia, Anna i Jan Brodziak, Andrzej i Katarzyna Kołtyś, Marianna Dzwolak, Marianna i Stanisław Maksim (rodzina)

7.00 + Stanisława Gąbka, Jan, ich rodziców

7.30 + Irena Starzecka 2r.

7.30 + Józef Kowalik (rodzina Godków)

17.00 + Rozalia i Roman Ogonowscy, ich rodziców, Franciszek i Tadeusz, wnuk Jacek (rodzina)

17.00 + Irena Widz (córka Maria z rodziną)

 

Środa 1.11 – Uroczystość Wszystkich Świętych

8.30 + Marianna Kulpińska r., zm. z rodziny (wnuczka)

8.30 + Jan Wlizło, rodziców, dziadków (Stanisław Wlizło)

12.00 – za zmarłych parafian spoczywających na cmentarzu

12.00 + Władysława i Stanisław Małysz

12.00 + Stanisław, Daniela Łukaszczyk

 

Czwartek 2.11 – Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych

8.30 + Aniela, Jan, Marian, Czesław, Stanisław, rodziców, teściów, rodzeństwo (Genowefa Kołodziej)

8,30 + Janina Brodziak i Bronisław, Zenon, Kazimierz Taradyś (rodzina)

12.00 + Franciszek Chorębała, rodziców Franciszka i Franciszkę, brata Stanisława, teściów Tomasza i Katarzynę Rożek, szwagrów Jana i Ignacego, Agatę Malec

12.00 + Feliksa i Tadeusz Głowala, ich rodziców, Paweł Świś, Marianna Gawda

17.00 + Msza święta w intencji zmarłych z wypominek

17.00 – Dz. za powołanych i o powołania

 

Piątek 3.11 – św. Marcina de Porres

7.00 + Marianna, Aleksander Wlizło, rodziców, teściów, rodzeństwo (Zofia Wlizło)

7.00 + Krystyna Lalik 2r.

7.00 + Janina Oleszek (Widzów i Dolińskich)

7.30 + Wojciech, Anna Gąbka, Aleksandra, ich rodziców (rodzina)

7.30 + Stanisław i Maria Misa (rodzina)

7.30 + Julianna Dzwolak (wnuk Emil z rodziną)

17.00 + Msza święta w intencji zmarłych z wypominek

 

Sobota 4.11 – św. Karola Boromeusza

7.00 + Piotr Furmaga, Ignacy, Adam, Krystyna, Stanisław Jamrożych, Furmagów (rodzina)

7.00 – dz. bł. w intencji 19r. urodzin Karoliny o zdrowie, potrzebne łaski dla niej, Bartłomieja, Martynki, Emilki i Miłosza (babcia)

7.00 – o zdrowie dla Wojciecha

7.30 + w intencji dusz w czyśćcu cierpiących (APDC)

7.30 + Stefan, Antoni, Zofia, Antoni, Stefan, Stanisław, Marcin, Maria, Józef

7.30 – dz. bł. z prośba o Boże bł., łaskę zdrowia i dary Ducha Świętego dla rodziny

17.00 + Msza święta w intencji zmarłych z wypominek

 

Niedziela 5.11

8.30 + Władysława Woźnica 2r., Stefan, Stanisława Jarmuł, Janina Gąbka, zm. z rodziny

8.30 + Bronisław i Janina Czajka, Tadeusz, Dominik, Aleksandra z Czajków, Bronisław i Bronisława Deruś, Sebastian i Magdalena z Pawlosów, Józef, Wiktoria, Bolesław z Pikulów, Marcin, Cecylia Rogowska (Stanisława Pawlos)

10.00 + Jan Doliński 12r., zm. z rodziny (rodzina)

10.00 Dz. bł w 18 r ur. Macieja o Boże bł. op. MB i życie wieczne dla jego mamy +Reginy

11.30 za parafian

11.30 – dz. bł. z racji 8r. urodzin Łucji, 6r. urodzin Błażeja i 2r. urodzin Aleksandra o Boże bł. i opiekę MB na każdy dzień

17.00 + Msza święta w intencji zmarłych z wypominek

17.00 + Maria Rożek (koledzy i koleżanki syna i córki z Goraja i Bononii)

17.00 – o zdrowie dla Wojciecha

 

Intencje Mszalne 23-29.10.2023r.

Intencje Mszalne 23-29.10.2023r.

Poniedziałek 23.10

7.00 + Józef Mazurek greg.

7.00 + Stanisław, Stefania, Krystyna Wlizło, Marianna Kapica, Stanisław, Teresa Wlizło (rodzina)

7.00 + Józef Koczwara

7.30 + Józef, Maria, Marcin, Franciszek, Katarzyna, Stanisław, Antoni, Zofia, Stanisław Mołdawski (Mieczysław Portka)

7.30 + Daniela, Stanisław, Tadeusz, ich rodziców, Feliksa, Jan, Katarzyna, Wiesław, Feliks, zm. z rodziny (rodzina)

17.00 + Daniela Łazur, Stanisław, Jadwiga, Tadeusz, Antoni, Marian, Elżbieta, zm. z rodz. Łazurów, Jamrożych (Maria Jamroży)

17.00 + Bogdan Miszczak 10r. (córki)

17.00 – o zdrowie dla Kazimierza (rodzina)

 

Wtorek 24.10

7.00 + Józef Mazurek greg.

7.00 + Dawid Golec

7.30 + Stefan Pecka r., Waleria, zm. z rodziny

7.30 + Marian Sokół r.

7.30 + Czesław Doliński r.

17.00 + Stanisław Malec 3r. (rodzina)

17.00 + Jan, Franciszka Marczak, ich rodziców i dzieci

 

Środa 25.10

7.00 + Władysław Zdybel, Władysława, Jan, Aniela, Anastazja, Jan (rodzina)

7.00 + Władysław Łacek, Lilia, zm. z rodziny Gawdów, Białachów, Pawelców (rodzina)

7.00 + Stanisław Małysz (córka z rodziną)

7.30 + Józef Mazurek greg.

7.30 + Teodozja Łupina, jej rodziców, teściów, brata (córka)

17.00 + Stefan Czerw r., rodziców, teściów, chrzestnych, Barbara, Stanisław, Kazimierz, Władysław, Jan

17.00 + Daniela, Stanisław, Antoni, Jadwiga, Maria, Elżbieta, Władysław, Janina, Tadeusz, zm. z rodziny (Maria Jamroży)

 

Czwartek 26.10

7.00 + Jan i Klara Papierz

7.00 + Józef Mazurek greg.

7.00 + Józef Wędzina 30dz.

7.30 + Eugenia i Stanisław Branewscy, ich rodzice

7.30 + Stanisław Kalinowski, jego rodziców, Władysława Duma, zm. z rodziny Kapiców, Malców, Dziurów i Bielaków (rodzina)

17.00 + Eugenia Branewska, Stanisław, zm. z rodziny (rodzina)

17.00 + Jan Jamroży, Lucyna, zm. z rodziny Jamrożych, Malców, Pytków, Jaworskich

 

 

Piątek 27.10

7.00 + Józef Mazurek greg.

7.00 + Adam Okuniewski 5r., Antoni Okuniewski (rodzina)

7.00 + Irena Widz (rodzina Gajurów)

7.30 – Msza święta do Bożego Miłosierdzia:

- Wiesław Misa (rodzina Mazurków)

- Maria Rożek (rodizna Bednarczyków)

- Ryszard Sowa (rodzina Sowów)

- Stanisław Małysz (dzieci z grupy przedszkolnej Krasnale wraz z rodzicami)

- Władysława Styk (chrześniak z rodziną, Agnieszka z rodziną)

- Zbigniew Chorębała (KŻR MBKP z Zagród, Dorota Habza)

17.00 + Henryk Chorębała r. (Ewa Rębacz)

17.00 + Helena i Tadeusz Wlizło, Salomea i Stanisław Wlizło (rodzina)

 

Sobota 28.10

7.00 + Józef Mazurek greg.

7.00 + Antoni Żurek r., jego rodziców, zm. z rodziny (Teodora Kapica)

7.30 + Agnieszka, Tadeusz, zm. z rodziny Słomków, Ligajów, Kowalików, Smołów, Klenków (Teodozja Ligaj)

7.30 + Stefan Peret, jego brata Eugeniusza – zakonnika, jego rodziców

13.00 - chrzest

17.00 + Agnieszka, Antoni Łazur, Klara, Władysław, Łukasik, Jan, Antonina Godek (rodzina)

17.00 + Tadeusz Gorzkowski

 

Niedziela 29.10

8.30 + Ignacy r., Franciszka Gołębiowska, ich rodziców (Stanisława Buchal)

8.30 + Stanisława Jarmuł (dzieci)

10.00 – dz. bł. w 5r. urodzin Gniewosza (babcia)

11.30 za parafian; chrzest

11.30 – dz. bł. w 31r. ślubu Marii i Zbigniewa o Boże bł., opiekę MB

11.30 + Jan Czajka, Antonina, Marcin, Krzysztof, Marian Czajków, Jan, Katarzyna, Tomasz, Sykułów, Stanisław Stecyk (Anna Czajka)

17.00 + Stanisław Marczak (córka)

17.00 + Józef Mazurek greg.

 

 

 

Intencje Mszalne 16-22.10.2023r.

Intencje Mszalne 16-22.10.2023r.

Poniedziałek 16.10

7.00 + Jan Żółw r., Katarzyna, Helena i Józef Kowalików, Ryszard Żółw, Kazimiera i Tomasz Okoniewskich (Jadwiga Żółw z rodziną)

7.00 + Józefa Kowalik r., Marcin, Władysława, Bronisław, Eugeniusz, Maria (rodzina)

7.00 + Wiktoria Gawda, Stanisław Gawda, Stanisław Blacha, Stanisława Blacha, Marian i Kazimierz Bida (rodzina)

7.30 + Stanisław Chorębała, Paulina, Antoni, Stanisław, Antoni, Józef, Jadwiga Omiotek (Jadwiga Omiotek)

7.30 – Msza święta do Matki Bożej Gorajskiej:

- dz. bł. w 30r. ślubu Grażyny i Jana o Boże bł. oraz dla córek z rodzinami

+ za dusze w czyśćcu cierpiące

+ Eugenia Gawda, Feliks, Stanisław, Anna, Aleksander, Marian, Stefania z Misów, Helena Kania, Stanisława , Jan Malec (Helena Misa)

+ Zenon Mazurek (dyrekcja, nauczyciele SP)

+ Wiesław Misa (kolega Stanisław)

+ Józef Oszust (brat Piotr Marek z rodziną)

+ Zdzisław Malec (Danuta Pikul)

+ Danuta Malec (rodzina Komorusków z Zaburza)

+ Danuta Malec (Bożena i Jacek Wasil z rodziną)
+ Danuta Malec (rodzina Wyroślaków)
+ Teresa Dycha (rodzina Haumptmanów)
+ Maria Rożek (rodzina Habzów)
+ Wiesława Łazur (rodzina Łukasików, Górów)
+ Marianna Portka (rodzina Borsuków, Swatowskich)
+ Ryszard Sowa (rodzina Maksimów)

+ Władysława Styk (rodzina Styków)

17.00 + Józef Mazurek greg.

17.00 + Feliksa i Wacław Jóźwiakowscy (rodzina)

Wtorek 17.10

7.00 + Józef Mazurek greg.

7.00 + Józef (r.), Waleria, Henryk, Krystyna, Adolf z Pańczyków, Czajków, Kawęckich

7.00 – dz. bł. w 25r. ślubu Krystyny i Aleksandra

7.30 + Jan Zapora, Leokadia, rodziców i rodzeństwo

7.30 + Henryk Różański, Eugenia, zm. z rodz. Różańskich, Jargiełów, Jaroszów, Rożków, Sawów, Jachoszów, Kowalików (rodzina)

17.00 + Łukasz 7r. urodzin (dziadkowie)

17.00 – dz. bł. o łaski zdrowia, Boże bł., dary Ducha Świętego dla rodziny

 

Środa 18.10

7.00 + Józef Mazurek greg.

7.00 + Daniela Łazur, Stanisław, Jadwiga, Antoni, Marian, Elżbieta, z rodz. Jamrożych, Łazurów

7.00 + Katarzyna Łukasik, Jan, Natalia Łukasik zm. z rodz. Łukasików, Kowalików

7.30 + Dominik r., z Urbalów, Banachów, Podkościelnych, Spólników, Popów, Łupinów, Bartosiaków (Krystyna Banach)

7.30 + Agnieszka Fiedurek 7r. (rodzina)

7.30 + Stanisław Małysz 30 dz. (rodzina)

17.00 – dz. bł. w 36r. ślubu Jana i Marii o Boże bł., opiekę MB i dary Ducha Świętego (małżonkowie)

17.00 + Antoni Jamroży, Jadwiga, Stanisław, Daniela, Elżbieta, Marian, Tadeusz zm. z rodz. (Stanisław Jamroży)

 

Czwartek 19.10

7.00 + Henryk Marczak 3r. (rodzina)

7.00 + Józef Mazurek greg.

7.30 + Julian Widz, jego rodziców, Aniela, Tadeusz, brat Jan

7.30 – dz. bł w 58r. urodzin Jarosława o Boże bł., opiekę MB (żona z dziećmi)

17.00 + ks. Henryk Misa

17.00 + Henryka Widz

 

Piątek 20.10

7.00 + Józef Mazurek greg.

7.00 + Józef Kowalik msc

7.00 – dz. bł. w 5r. ślubu Wiolety i Pawła (rodzice)

7.30 + Szymon Lewczyk

7.30 + Henryka Widz (Barbara Wieleba z rodziną)

17.00 + ks. Henryk Misa (Bogumiła Rożek z rodziną)

17.00 + Antoni Oleszczyński

 

Sobota 21.10

7.00 + Józef Mazurek greg.

7.00 – dz. bł. w 23r. ślubu Teresy i Krzysztofa o Boże bł., opiekę MB (rodzice)

7.30 – dz. bł. w 45r. ślubu Marii i Józefa o Boże bł., opiekę MB (małżonkowie)

7.30 + Bronisław Makism, Weronika, rodziców (rodzina)

7.30 – dz. bł. w 15r. ślubu Doroty i Arkadiusza o Boże bł., opiekę MB dla całej rodziny (rodzice)

13:00 – ślub: Patrycja i Łukasz

14.30 - chrzest

17.00 + Józef i Anna Kondrat, ich rodziców, dziadków, dusze w czyśćcu cierpiące (rodzina)

17.00 + Bronisław, Weronika Maksim, rodziców, Eugeniusz Jaworski (rodzina)

 

Niedziela 22.10

8.30 – o zdrowie, Boże bł., dary Ducha Świętego, opiekę MB na każdy dzień posługi kapłańskiej na misjach dla o. Bronisława (rodzina)

8.30 + Czesław Doliński 2r. (rodzina)

10.00 – dz. bł. w 3r. urodzin prawnuka Krzysia (dziadkowie)

11.30 za parafian; chrzest

11.30 + Karol, Władysława, Roman Dubajów, Henryka

17.00 + Stanisław Malec 3 r.

17.00 + Józef Mazurek greg.

 

 

 

Intencje Mszalne 09-15.10.2023r.

Intencje Mszalne 09-15.10.2023r.

Poniedziałek 09.10

7.00 + Józef Mazurek greg.

7.00 + Stanisław Skubisz (rodzina)

7.30 + Wiktoria, Jan, Antonina, Wacława, Jan, Maria, Jan Jamroży zm. z rodziny Kapiców, Pydów (rodzina)

7.30 + Wacława, Jan, Wiktoria, Jan, Antonina, Walenty, Jan, Maria Jamroży

17.00 – dz. bł. w 4r. urodzin Macieja o Boże bł., opiekę MB (dziadkowie)

17.00 + Jan Rożek (rodzina Kapiców)

 

Wtorek 10.10

7.00 + Józef Mazurek greg.

7.00 + Józef Sokół (r.), Wiktoria, Maciej, Julianna, Marian Sokół, Józefa, Wawrzyniec Jamroży (córka)

7.30 + Marian Oleszek, Katarzyna, Władysław, Jan, Walenty, Anna (córka)

7.30 + Marianna Kapica, Weronika, Józef, Zofia, Wojciech Hauptman, Kapica

17.00 + Franciszek, Franciszka Kokoszka (r.), Stanisław, Władysława Stanisław Żółw, Maria Adamska, zm. z rodz. Kapiców, Kokoszków, Bielaków, Czajków, Niedoborków, Żurawiczów (Władysław Kokoszka)

17.00 + Stanisław Łukasik, rodzice, Bolesław Malec (rodzina)

 

Środa 11.10 – św. Jana XXIII

7.00 + Józef Mazurek greg.

7.00 + Władysława Skurzak, Stanisław Skurzak, Anna i Stanisław Sulowscy, Władysław i Marianna z Kanarów

7.30 + Władysława, Wojciech, Janina, Aleksander, Zofia, Bolesław (rodzina)

17.00 + Stanisław Łukasik 29r. (koledzy z pracy)

17.00 + Franciszka Czajka 36r., Władysław, Bronisława, ich rodziców

 

Czwartek 12.10 – św. Jana Beyzyma

7.00 + Aleksandra i Walerian Jamroży (dzieci)

7.00 + Józef Mazurek greg.

7.30 + Edward Krzos r. (syn Jan)

7.30 + Władysława i Stanisław Skurzak

7.30 o zdrowie i szczęśliwą operację dla męża

17.00 – dz. bł. w intencji żywych i zmarłych członków KŻR MB Fatimskiej z Bononii

17.00 + Józef Oszust (pracownicy firmy Polskone)

  

Piątek 13.10

7.00 + Józef Mazurek greg.

7.00 + Krystyna Kruk, Lucjan, Władysław, Władysława, Aleksander Gąbka, Tadeusz Czajka, Józef Żółw

7.00 + Stanisław Małysz (żona)

7.30 + Franciszka, Paweł, Stefan, Kazimierz, Bartłomiej, Weronika, Krystyna, Genowefa (Janina Czajka)

7.30 + Andrzej Oleszek, Aleksandra, rodziców, teściów, zm. z rodziny

17.00 + Waldemar, Agnieszka, Franciszka, Feliks, Danuta, zm. z rodziny Kowalczyków, Maksymców

17.00 + Stanisław Pawelec, rodziców, teściów, zm. z rodziny (rodzina)

17.00 – o światło Ducha Świętego na czas wyborów i pomyślność dla naszej Ojczyzny

 

Sobota 14.10 – św. Małgorzaty Marii Alacoque

7.00 + Józef Mazurek greg.

7.00 – dz. bł. w 10r. ślubu Joanny i Tomasza o Boże bł. i opiekę MB (rodzice)

7.30 + Józef, Józefa, Władysław, Władysława Mielko, ich rodziców, Rozalia i Kazimierz Czajka, ich rodziców, Bronisława Bugała, Genowefa Góra

7.30 + Zofia Fiedurek 4r. (córka)

17.00 + Daniela 9r., Bolesław, Antoni Bracha (rodzina)

17.00 + Jadwiga i Jan Skwiecińscy, zm. nauczycieli i księży, Teresa

 

Niedziela 15.10 – św. Teresy od Jezusa

8.30 + Anna Białogłowska

8.30 + Teresa Wlizło, mąż Stanisław, rodzice

10.00 + Stefan Woźnica 5r., Władysława Woźnica, Stanisława Jarmuł, Janina Gąbka, zm. z rodziny

11.30 za parafian

11.30 + Józef Koczwara (rodzina)
11.30 – dz. bł. w 5r. ślubu Joanny i Arkadiusza o Boże bł., opiekę MB

17.00 - w intencji dzieci (rodzice dzieciom)

17.00 + Józef Mazurek greg.

17.00 – dz. bł. w intencji pątników pielgrzymki na Litwę o Boże bł., opiekę MB

 

 

Intencje Mszalne 02-08.10.2023r.

Intencje Mszalne 02-08.10.2023r.

Poniedziałek 02.10 – Świętych Aniołów Stróżów

7.00 + Józef Mazurek greg.

7.00 + Władysław Omiotek, jego rodziców, rodzeństwo, zm. z rodziny (rodzina)

7.00  - dz. bł. w 30r. ślubu Anny i Zbigniewa o Boże bł., opiekę MB

7.30 + Jan Pikul, rodziców, rodzeństwo (rodzina)

7.30  - dz. bł. w 35r. ślubu Barbary i Zbigniewa o Boże bł., opiekę MB (małżonkowie)

17.00 – dz. bł. w intencji dzieci z rodzinami (mama)

17.00 + Bolesław Szewczak, jego rodziców, Marcin (rodzina)

 

Wtorek 03.10

7.00 + Jan, Katarzyna Dycha r., Bronisław, Władysława, Bolesław Kuraś, Katarzyna, Stanisław Kowalczyk, Julia Nowak, Józef, Marianna Garbacz  (Anna Kuraś)

7.00 + Zofia, Bronisław Post, Edward, Władysława Chorębała

7.30 + Tadeusz i Feliksa Głowala (rodzina)

7.30 + Leon Sosnówka (rodzina Śmieszków)

17.00 + Józef Mazurek greg.

17.00 + Teresa Marchewka, zm. z rodziny (córka)

 

Środa 04.10 – św. Franciszka z Asyżu

7.00 + Józef Mazurek greg.

7.00 + Kazimierz Niemiec, Anna, Bronisław Kałamajka, ich rodziców, teściów i rodzeństwo (Teresa Kałamajka)

7.30 + Czesław Szeliga r. (syn Rafał)

7.30 + Wawrzyniec Jamroży, Magdalena, ich rodziców

7.30 + Leonarda Żółw, Wiesław (rodzina)

17.00 + Janina Łazur, Edward, Józef i Anna Dudzic (rodzina)

17.00 + Bogumiła Czubacka, jej rodziców, Helena i Franciszek (koleżanka z rodziną)

 

Czwartek 05.10 – św. Faustyny Kowalskiej

7.00 + Barbara Kozyra, jej tatę i braci, Eugenia, Roman, Wiesław, Łucja zm. z rodziny Szczęszków i Wronów

7.00 + Józef Mazurek greg.

7.30 + Bronisław Małek (córka)

7.30 + Marian Rożek r. (dzieci)

17.00 – dz. bł. w intencji powołań

17.00 + Marianna Lewczyk, Józef, Bronisław

Piątek 06.10 – św. Brunona

7.00 + Józef Mazurek greg.

7.00 + Franciszka, Franciszek, Władysław, Józef, Władysława, Stanisław, Jan, Stanisłąw Żółw, zm. z rodziny Kokoszków, Niedoborków, Żurawiczów, Bielaków, Żółwiów (Stefania Żółw)

7.00 + Ryszard Sowa 30 dz. (brat)

7.30 + Bolesław Jarosz, Janina, ich rodziców, Irena (rodzina)

7.30 + Genowefa Franczak 9r. (rodzina)

17.00 + Czesław r., Zofia, Edward, Wacław, zm. z rodziny (Ewa Gadzińśka)

17.00 + Józefa Łacek, Wojciech

 

Sobota 07.10 – Najświętszej Maryi Panny Różańcowej

7.00 + Lucjan r., Czesława Malec, jej rodziców, teściów, Marian, Lesław Dziura, zm. z rodziny Malców, Kapiców, Pawęzków, Kalinowskich, Smołów (rodzina)

7.00 + Jan Wlizło r., Wiktoria, Walenty, Tadeusz, Bolesław Szewczak, ich rodziców, Artur (Teresa Nogal)

7.00 – dz. bł. w 1r. ślubu Natalii i Mateusza (rodzice)

7.30 + Antonina Godek r., Jan, Marianna, Władysław, Agnieszka, Antoni (syn)

7.30 + Józef Mazurek greg.

7.30 + w intencji dusz w czyśćcu cierpiących (Apostolstwo Pomocy Duszom Czyśćcowym)

17.00 – dz. bł, w 45r. urodzin Roberta, o Boże bł., opiekę MB (syn Maciej)

17.00 – w intencji KŻR MB Różańcowej z Łady za żywych i za zmarłych

17.00 – w intencji Kół Różańcowych (Róża Różańcowa)

 

Niedziela 08.10

8.30  - dz. bł. w 11r. urodzin Jakuba o Boże bł., opiekę MB (rodzice)

8.30 – o Boże bł. dla całej rodziny

10.00 + Józef Żółw 6r., zm. z rodziny (rodzina)

11.30 za parafian

11.30 + Kazimierz i Marian Bida

11.30 – w intencji pielgrzymów Legionu Maryi na Jasną Górę

17.00 + Józef Mazurek greg.

17.00 + Józefa Momot r., jej rodziców i teściów

 

Intencje Mszalne 25.09-1.10.2023r.

Intencje Mszalne 25.09-1.10.2023r.

Poniedziałek 25.09

7.00 + Zofia, Jan Duma, Teresa i Wiesław Tomas (rodzina)

7.00 + Jan Malec greg.

7.00 + Jan Kowalik r., Marianna, Józef, Marian

7.30 + Jan Klenk (rodzina)

7.30 + Emilia Widz, Władysław, Stanisław, Genowefa Myszak, rodziców, teściów, dziadków, Tadeusz Widz, Irena (rodzina)

7.30 + Bronisława i Bolesław Klenk, siostra Maryla, dziadków (rodzina)

 

Wtorek 26.09 – św. Kosmy i Damiana

7.00 + Władysława 2r., Władysław, Lucjan, Krystyna z Kruków, Anna, Antoni, Józef Żółw, Jan, Czesław, Bolesław, Danuta z Dolińskich (rodzina)

7.00 + Irena Widz (Rada Parafialna)

7.00  + Jan Malec greg.

7.30 + Stefania Chorębała r. (Ewa Rębacz)

7.30 + Jan, Genowefa Pikul, Eugeniusz Pikul

7.30 + Stanisław Małysz (rodzina Łukasików z Goraja)

 

Środa 27.09 – św. Wincentego a Paulo

7.00 + Jan Malec greg.

7.00 + Władysław i Teodora Skubisz (wnuczka)

7.00 – dz. bł. w 4r. ślubu Iwony i Wojciecha o Boże bł., opiekę MB (mama)

7.30 + Jan Sosnówka, Leokadia, jego rodziców, teściów, rodzeństwo, z rodz. Stanickich (Jadwiga Stanicka)

7.30 + Ryszard Kukiełka (rodzina Małyszów i Pintalów)

7.30 + Eugenia Branewska (msc.)

 

Czwartek 28.09 – św. Wacława

7.00 + Walerian Małysz, Stefania, ich rodziców, rodzeństwo, Władysław

7.00 + Genowefa Kiełbasa r., mąż Mieczysław, rodziców, z rodziny Kiełbasów, Tynków, Ogonowskich, Walców, Grzegorz Dudzic (rodzina)

7.00  - dz. bł. w 10r. ślubu Klaudii i Roberta o Boże bł., opiekę MB dla małżonków i dzieci: Liwii i Oliwiera (rodzice)

7.30 + Jan Malec greg.

7.30 + Zenon Mazurek (rodzina z Zagród)

7.30 + Aneta Golec (mąż i syn)

  

Piątek 29.09 św. Arch., Michała, Gabriela i Rafała

7.00 + Jan Malec greg.

7.00 + Genowefa Marek, Andrzej, ich rodziców, teściów, Czesław Marek, Andrzej Marek (rodzina)

7.30 + Ryszard Kukiełka (Henryk z rodziną)

7.30 – MSZA ŚWIĘTA DO BOŻEGO MIŁOSIERDZIA:
 o nawrócenie dla Marii i Anny

 o zdrowie i Boże bł. dla Jolanty, Eugenii i jej rodziny

 + za dusze w czyśćcu cierpiące

 + Tomasz Omiotek 8r., Stanisław, Krystyna Omiotek (żona i dzieci)

 + Wiesław Misa (chrześniak z żoną)
 + Danuta Malec (brat Tadeusz z rodziną)
 + Danuta Malec (rodzina Dumałów i Mulawów)

 + Maria Rożek (rodzina Gajurów)
 + Maria Rożek (chrześniak z rodziną)

 + Maria Rożek (rodzina Gajurów i Buczka)
 + Maria Rożek (Rada Parafialna)
 + Wiesława Łazur (rodzina Szwajcer, Chromińscy i Pasieka)

 + Wiesława Łazur (rodzina Woźniców z Chrzanowa)

 + Wiesława Łazur (rodzina Małyszów z Chrzanowa)
 + Wiesława Łazur (Walerian Kowalik)

 + Wiesława Łazur (rodzina Stanickich i Górów z Chrzanowa)

 + Ryszard Sowa (rodzina Rycerzów z Chrzanowa)

 

Sobota 30.09 – św. Hieronima

7.00 + Jan Malec (zakończenie greg.)

7.00 + Teresa Marchewka 8r. (córka)

7.00 – dz. bł. w 45r. ślubu Zofii i Piotra o Boże bł, opiekę MB

7.30 + Aneta Golec (rodzina)

7.30 + Henryk Kula 2r. (rodzina)

7.30 + Walerian Sosnówka 1r. (żona)

16.00 – dz. bł. z racji Złotych Godów mieszkańców Gminy Goraj

 

Niedziela 01.10 – św. Teresy od Dzieciątka Jezus

8.30 + Aleksandra Chmielińska, Leon, rodziców, rodzeństwo

8.30 + Bronisław Małek, jego rodziców i teściów

10.00 + Józef Próchno, Jan, Aniela, Kazimierz, Jan, Anna, Jan, Waleria, Janina Próchno

11.30 za parafian, chrzest: Wiktoria Kowalik

11.30 – dz. bł. w 7r. ślubu Eweliny i Patryka o Boże bł., opiekę MB dla małżonków i syna Macieja

17.00 + Józef Mazurek (początek greg.)

17.00 + Jan Odrzywolski, Walerian Łacek, Anna, rodziców, teściów, Jan, Janina Odrzywolscy, Genowefa Łacek

 

Intencje Mszalne 18-24.09.2023r.

Intencje Mszalne 18-24.09.2023r.

Poniedziałek 18.09

7.00 + Marcin Skowronek 10r.

7.00 + Jan Malec greg.

7.00 + Tadeusz Nogal, Jan, Wiktoria, Walenty, ich rodziców, Artur (rodzina)

7.30 + Jan Dziuba r., Katarzyna, Stanisław, Józef, Władysława, Czesław, rodziców, teściów

7.30 + Zofia r., Paweł Oleszek, Jan, Jan, Bolesław, Czesław Dolińscy, Anna, Antoni, Józef, Stanisław, Bolesław Malec (rodzina)

7.30 + Jan Dziuba, Katarzyna, Stanisław, Józef, Władysława (rodzina)

 

Wtorek 19.09 – św. Januarego

7.00 + Stanisław Golec (żona)

7.00 + Stanisław Kokoszka r., Władysława, Franciszek Morzydusza ++ Kokoszków, Kapiców, Morzyduszów, Koprów, dusze w czyśćcu cierpiące

7.00  +Władysław Żółkowski r., rodziców, rodzeństwo, zm. z rodziny

7.30 + Jan Malec greg.

7.30 + Maria, Józef, Antoni, Władysław, Janina Marczaków, Janina, Józef Smagała, Wiesław Hajduk (rodzina)

7.30 + Józef Kowalik (miesięczna)

 

Środa 20.09 – św. Andrzeja Kim Taegon i Towarzyszy

7.00 + Jan Malec greg.

7.00 + Władysława, Józef, ich rodziców

7.00 + Stanisław Czajka, Danuta Białogłowska ++ Czajków, Kołodziejów (rodzina)

7.30 + Antonina Grabowska, Florian, Józef, Mieczysław, rodziców, teściów (rodzina)

7.30 + Ryszard Kukiełka 1r.

7.30 - dz. bł. w 10r. ślubu Urszuli i Kamila o Boże bł., opiekę MB dla nich i dzieci

 

Czwartek 21.09 – św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty

7.00 + Jan Malec greg.

7.00 + Antonina Grabowska, Florian, Józef, Mieczysław, rodziców, teściów

7.00  - dz. bł. w 4r. ślubu Pauliny i Zenona i ich synka Szymona

7.30 + Lesław Dziura r., Stanisław, Czesław, Janina i Piotr Kapica ++ Kapiców, Smołów, Malców, Kalinowskich, Kitów (rodzina)

7.30 + Bronisław Mazurek, jego rodziców, rodzeństwo, zm. z rodziny (rodzina)

7.30 + Janina Marczak

 

Piątek 22.09

7.00 + Jan Malec greg.

7.00 + Eugenia Różańska, zm. z rodziny Różańskich, Sawów, Jargiełów, Jachoszów, Jurasiów, Rożków (rodzina)

7.00 + Jan Sosnówka, Janina, zm. z rodziny

7.30 + Teresa Baran, jej rodziców, teściów, dziadków (rodzina)

7.30 + Feliks Szumski 9r., Jan, Katarzyna, Wiesław, zm. z rodziny

7.30 Dz. bł. w 12r. urodzin Madzi o Boże bł., opiekę MB (rodzice z siostrą)

 

Sobota 23.09 – św. Pio z Pietrelciny

7.00 + Jan Malec greg.

7.00 – dz. bł. w 36r. ślubu Elżbiety i Wiesława Różańśkich o Boże bł., opiekę MB dla małżonków i rodziny

7.00 + Eugenia Różańska + Różańskich, Sowów, Jargiełów, Jachoszów, Jaroszów, Rożków (rodzina)

7.30 + Stanisław, Jan, Katarzyna, Stanisław, ich rodziców, zm. z Derusiów (rodzina)

7.30 – dz. bł. w 35r. ślubu Wiesławy i Kazimierza o Boże bł., opiekę MB (dzieci)

ŚLUB: Bryliński i Kawęcka

 

Niedziela 24.09

8.30 – dz. bł. w 19r. ślubu Marioli i Roberta o Boże bł., opiekę MB (syn)

8.30 + Henryk Gawda, jego rodziców, Franciszka, Katarzyna, Feliks, Jan, Walerian, Bolesław Misa, ks. Paweł Misa (syn)

10.00 Dz. bł. w 11r. ślubu Iwony i Marka o Boże bł., opiekę MB dla całej rodziny (małżonkowie)

11.30 za parafian

11.30 + Teodozja Gzik, Bronisław (dzieci)

17.00 + Jan Malec greg.

17.00 + Krystyna 12r., Tadeusz, ich rodziców i rodzeństwo

 

Intencje Mszalne 11-17.09.2023r.

Poniedziałek 11.09

7.00 + Jan, Janina Maśko (p. Mołdawska)

7.00 + Jan Malec greg.

7.00 + Józef Adamski (r.), Leonarda, Czesław Omiotek, ich rodziców, Waldemar (rodzina)

7.30 + Janina, Waldemar Biernat, Weronika i Paweł, ich rodziców (rodzina)

7.30 + Marianna (r.), Leonard, Jadwiga zm. z rodz. Skurzaków, Widzów, dusze w czyśćcu cierpiące (Irena Skurzak)

7.30 + Teresa Skwiecińska (1r.) i jej rodziców (rodzina)

 

Wtorek 12.09

7.00 + Jan Malec greg.

7.00 + Władysława Baran, mąż Jan, rodzice

7.00  Dz. bł. w 5r. ślubu Justyny i Piotra o Boże bł. opiekę MB (rodzice)

7.30 + Bronisław, Maria, Zdzisław Pecka

7.30 + Władysława Baran, Jan, ich rodziców, Urszula (córka)

7.30 + Marianna Portka 30 dz. (rodzina)

 

Środa 13.09

7.00 + Jan Malec greg.

7.00 + Emilia, Władysław, Tadeusz Widz, ich rodziców, rodzeństwo

7.00  Dz. bł. w 15r. ślubu Jolanty i Krzysztofa o zdrowie, Boże bł. dla całej rodziny

7.30 + Jan Pintal (4r.), syn Antoni (żona i matka)

7.30 + Władysława i Jan Baran, ich rodziców (synowa)

7.30 Dz. bł. w 12r. urodzin Natalii i Alicji o Boże bł., opiekę MB

18.00 – NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE

 

Czwartek 14.09

7.00 + Jan Malec greg.

7.00 + Marianna i Stanisław Kapica

7.00 + Edward Kozina (rodzina)

7.30 + Magdalena Jakubaszek, Wojciech, Wojciech Góra, rodziców, teściów

7.30 + Anna Woźnica, zm. z rodz. Woźniców, Sykułów, Styków, Jan, Tadeusz, Henryk (rodzina)

7.30 + Leon Sosnówka (Mariusz Łukasik z rodziną)

 

Piątek 15.09

7.00 + Jan Malec greg.

7.00 + Józef, Natalia Woźnica, ich rodziców, Stefan, Józef, zm. z rodziny

7.00 + Anna, Stanisław Sulowski, Stanisław i Władysława ze Skurzaków, Władysław i Marianna z Kanarów

7.30 + Józef Łazur (r.), jego rodziców, teściów, syn Henryk

7.30 – w intencji koła różańcowego MB Bolesnej (Władysława Sosnówka)

7.30 Dz. bł. w 6r. urodzin Marcela, 11r. urodzin Michała, 4r. urodzin Wiktorii o Boże bł., opiekę MB (dziadkowie)

 

Sobota 16.09

7.00 + Jan Malec greg.

7.00 + Marianna Lewczyk, Władysław, Eugenia, Szymon, Aniela, Agnieszka, Andrzej

7.00 + Anna Woźnica, Anna i Wojciech, rodzice, teściowie, Aleksander, Jan, Katarzyna, Zenon Sykuła, Jan, Antonia Styk

7.30 Dz. bł. w 1r. ślubu Ewy i Michała

7.30 Dz. bł. w 50 r ur. Mariusza i 25 r. ślubu Anny i Mariusza o Boże bł. op. MB Gorajskiej

7.30do MATKI BOŻEJ GORAJSKIEJ

 +Mazurek Marian, Marianna z rodz. Mazurków, Styków

 + Henryka Widz (KGW Biała Łada)  +Eugenia Gawda (wnuczka Ania z rodziną)  +Zenon Mazurek (rodzina Mudów)  +Wiesław Misa (siostrzenica)  +Marianna Portka, córka, zięć, wnuk (rodz. Małków, Sochów, Skoczylasów)  +Leonarda Żółw (pracownicy Arion Szpital w Biłgoraju)  + Genowefa Jamroża (zięć)  +Maria Rożek (rodzina Kruczków, Smentów)

 + Józef Oszust (brat Tomasz Oszust)  +Genowefa Jamroża (Krajewscy z Chrzanowa)  +Józef Kowalik (Wiesław i Stanisław Gąbka)

 +Zdzisław Malec (KŻR NP NMP z Bononii)  + Danuta Malec (rodzina Tkaczyków)  + Danuta Malec (rodzina Garbaczów i Nalepów  +Leon Sosnówka (Rafał Łukasik z żoną)  +Maria Rożek (rodzina Kapiców)

 +Maria Rożek (rodzina Nawrockich)

 +Maria Rożek (Krystyna i Marek Jamroży)  +Maria Rożek (Przyjaciele Oblubieńca)  +Maria Rożek (pracownicy Przedszkola nr 2 w Biłgoraju)  + Maria Rożek (Maria Świś z rodziną z Kocudzy)

 + Wiesława Łazur (Rada Gminy Chrzanów)  + Wiesława Łazur (koleżanki Joli i Ani z pracy)  +Wiesława Łazur (Janina Kula z rodziną)  +Wiesława Łazur (Natalia i Wiesław Staniccy z Chrzanowa)  +Wiesława Łazur (Agnieszka Skubik)

15.00 ślub: Sylwia i Dominik

 

Niedziela 17.09

8.30 + Stanisław Golec (syn)

8.30 + Jan Malec greg.

10.00 Dz. bł. w 7r. urodzin Zosi o Boże bł. opiekę MB (rodzice)

11.30 za parafian

11.30 Dz. bł. w 28r. urodzin Pauliny o Boże bł., opiekę MB dla całej rodziny

15.00 – ŚLUB: Patrycja i Maciej

17.00 + Jan Dziuba (r.), Katarzyna, Władysława, Józef, Czesław, Stanisław, zm. z rodziny (rodzina)

17.00 + Aleksandra Czajka (17r.), Józef Czajka, Tadeusz, Władysław, Anna Smyl, zm. z rodziny

17.00 Dz. bł. w intencji pątników do Janowa Lubelskiego o Boże bł., opiekę MB

 

Intencje Mszalne 04-10.09.2023r.

Intencje Mszalne 04-10.09.2023r.

Poniedziałek 04.09

7.00 + Jan malec gr.

7.00 + Wawrzyniec Katarzyna Białogłowscy ich rodzice i syn Bronisław (Jan)

7.00 + Andrzej, Antonina Krasa, ++Jarszów, Branewskich, Krasów, Maksimów

7.30 + Ignacy Wlizło 17 r.

7.30 + Bronisław, Janina 15 r., Brodziaków, Zenon, Kazimierz Taradyś, Sulowskich, Rogalów, Marianna Styk (rodzina)

7.30 Dz. bł. w 20 r ślubu Marzeny i Radosława o Boże bł. op. MB dla całej rodziny (rodzice)

 

Wtorek 05.09

7.00 + Jan Malec gr.

7.00 + rodziców, teściów, męża brata Bronislawa ich rodziców i rodzeństwo (rodzina)

7.00 + Zenon Mazurek

7.30 + Eugeniusz, Stefania Góra ich rodziców, Katarzyna i Władysław Jamroży

7.30 + Stanisław Kołodziej, rodziców, teściów, braci i dziadków

7.30 +Teresa Dych 30 dzień (rodzina)

 

Środa 06.09

7.00 + Jan Malec gr.

7.00 + Paweł Sowa (rodzina)

7.00 + Irena Widz (KŻR MB Różańcowej z Łady)

7.30 +Maria Rożek 30 dzień (rodzina)

7.30 + Marian Jaskowski 42 jego rodziców i dziadków, teściów (rodzina)

7.30 +Jan Rożek rodziców, teściów

 

 

Czwartek 07.09

7.00 + Jan Malec gr.

7.00 + Andrzej Hawryło, Józef Hawryło +Hawryłów, Klenków (Janina Hawryło)

7.00 +Wiesława Łazur 30 dzień

7.30 + Anna, Józef Oleszek ich rodziców, syn Stanisław

7.30 + Stanisława Dolińska 10 r, Józef, Józef, Stanislaw, Jan, Marian, Łacków, Sikorów, Sarzyńskich, Dolińskich, Oleszków, Tadewiczów, Kapiców, Janusz

18.00 za powołanych i o nowe powołania

18.00 +s. Albina Rożek (brat Emil)

 

Piątek 08.09

8.30 +Katarzyna, Franciszek, Jan, Zenon, Szewczaków, Maria i Aleksander, Reneusz, Łupinów

8.30 dz. bł. w 11 r ślubu Agaty i Kamila

11.30 +Władysława Dudzic 8r. Leon, Jerzy, Grzegorz, Wiesław Bednarczyk, Jan, Władysława zm. z rodz. (rodzina)

11.30 W int. KŻR MB Siewnej z Zagród ich rodzin zm. z tego koła (Bogusława Urbaś)

17.00 + Jan Malec gr.

17.00 Anna, Michał, Marianna, Andrzej +Snopków, Sosnówków, Gąbków, Oleszków, Kiełbasów (rodzina)

 

Sobota 09.09

7.00 +Jan Malec gr.

7.00 + Piotr Rębacz (rodzina)

7.00 – dz. bł. w 40 r. ślubu Teresy i Czesława o Boże bł. op. MB Gorajskiej zdrowie dla nich ich dzieci i wnuków (małżonkowie)

7.30 + Anna, Wojciech Gąbka, Aleksandra ich rodziców

7.30 + Feliksa Mołdawska (mołdawska)

7.30 Dz. bł. w 5 r ślubu Moniki i Wojciecha o zdr. Boże bł. op. MB

 

Niedziela 10.09

8.30 + Jan, Zenon, Katarzyna, Franciszek Szewczaków, Maria, Aleksander, Reneusz Łupinów

8.30 + Jan Baran żona Władysława ich rodziców

10.00 + Dz. bł. w 30 r ślubu Małgorzty i Krzysztofa (małżonkowie)

11.30 za parafian

11.30 Dz. bł. w w 14 r ślubu Izabeli i Dariusza o Boże bł. op. MB

17.00 +Jan Malec gr.

17.00  Dz. bł. w 1 r ślubu Izabeli i Rafała o Boże bł. op. MB

Intencje Mszalne 28.08-03.09.2023r.

Intencje Mszalne 28.08-03.09.2023r.

Poniedziałek 28.08

7.00 + Jan Stańczyk, Franciszka, Stanisław Gawda ich rodziców, Zenon Garbarz (Irena Łupina)

7.00 + Stefan Doliński 4 r.

7.00 + Eugenia Branewska msc.

7.30 + Józef Zalewski, Krzysztof Łukasz Starzeccy (rodzina)

7.30 + Ryszard Kukiełka (rodzina Kwintalów)

 

Wtorek 29.08

7.00 + Tadeusz, Daniela Łukasik ich rodziców, rodzeństwo, Bolesław Malec, Jan i Antoni Pintal (rodzina)

7.00 + Ryszard Kukiełka (rodzina Mikszów)

7.00 + Marta Reducha (Danuta Pecka)

7.30 + Marcin Szewczak

7.30 + Teodozja Skubisz (KŻR NMP z Łady)

 

Środa 30.08

7.00 + Edward, Stefania, Józef Łagód, Marianna Widz, Jan, Krzysztof, Marian Czajka, Stanisław Stecyk (rodzina)

7.00 + Ryszard Kukiełka (rodzina Smylów)

7.00 + Maria Oszust (of. rodzina)

7.30 + Ryszard Kukiełka (rodzina Kapiców)

7.30 + Henryka Widz (Starosta Powiatu Biłgorajskiego)

 

Czwartek 31.08

7.00 + Ryszard Kukiełka (rodzina Dolińskich)

7.00 + Irena Widz (rodzina Gajewskich)

7.00 – dz. bł. w 18r. urodzin Łukasz o Boże bł., opiekę MB

7.30 + Stefan (r.), Eleonora, Jan Mazurków (wnuk Jacek z rodziną)

7.30 + Helena Kondrat (Anna Malec z rodziną)

7.30 + Leon Sosnówka (30 dz. od śmierci)

 

Piątek 01.09

7.00 + Tadeusz i Feliksa Głowala (of. rodzina)

7.00 + Janina Gąska, zm. z rodziny (wnuczka z rodziną)

7.30 + Józef Gołębiowski (r.), jego rodziców i rodzeństwo (Stanisława Bielak)

7.30 + Eugeniusz (9r.), Katarzyna, Stanisław, Adolf, zm. z rodziny Kowalików (rodzina)

18.00 + Jan Malec (greg.) (rodzina)

 

Sobota 02.09

7.00 + Wawrzyniec Białogłowski

7.00 + Edward Dzwolak

7.00 – dz. bł. w 5 r. ślubu Waldemara i Agaty o Boże bł., opiekę MB (matka)

7.30 + w intencji dusz w czyśćcu cierpiących

7.30 + Feliksa Łupina, Jan, Janina, rodziców, teściów, siostry, braci, Lucjan

13:00 – chrzest: Antonina Kotlik

13.30 – chrzest: Kornelia Kiełbasa

18.00 + Jan Malec (greg.)

18.00 – dz. bł. w 1r. urodzin Filipa o Boże bł. (dziadkowie)

 

Niedziela 03.09

8.30 + Władysława Nawrocka (r.), rodziców, teściów, Wojciech, Bolesław, Czesława, Aleksandra, Beata, Józef, Kazimierz, Stefan (of. rodzina)

8.30 + Jan, Weronika Łazurów, rodziców (córka)

10.00 + Aniela Zdybel, Anastazja, Jan, Władysława, Władysław, Jan (rodzina)

11.30 za parafian – DOŻYNKI PARAFIALNE (MALINIE)

11.30 – dz. bł. w 1r. urodzin Oliwii o Boże bł. dla całej rodziny (dziadkowie)

17.00 + Jan Malec (greg.)

17.00 + Leon Chmieliński (5r.), Aleksandra, zm. z rodziny (rodzina)

Intencje Mszalne 21-27.08.2023r.

Intencje Mszalne 21-27.08.2023r.

Poniedziałek 21.08

7.00 + Eugenia, Roman, ich rodziców, rodzeństwo, Wiesław i Łucja, Barbara zm. z rodziny Bielaków, Dzwolaków, Szczęszków

7.00 + Aleksander Małysz, jego rodziców, teściów

7.00 + Zdzisław Malec (of. rodzina Skurzaków z Goraja)

7.30 + Marcin, Bolesław Szewczaków, Krystyna Wlizło (of. rodzina)

7.30 + Antonina, Wojciech, Teodora, Piotr, Jan, Bronisława, Antoni, Aleksander zm. z rodziny Smagałów, Kołodziejów, Krzosów, Kowalików (of. rodzina)

 

Wtorek 22.08

7.00 + Jan Kapica, Barbara, ich rodziców

7.00 + Janina, Władysław i Katarzyna Sowa, Bronisław i Klara (of. Stanisław Sowa z rodziną)

7.30 + Jan Kapica (r.)

7.30 + Barbara i Jan Kapica

7.30 + Waleria Dzwolak (8r.), zm. z rodziny Pawlosów, Dzwolaków (of. rodzina)

 

Środa 23.08

7.00 + Bronisława Kapica (r.), Michał i Julian (of. Mieczysław Kapica)

7.00 + Jan Szumski, Katarzyna, Wiesław, Feliks zm. z rodziny

7.00 + Stanisław Szumski, jego rodziców i dziadków (of. rodzina)

18.00 – MSZA ŚWIĘTA NA CMENTARZU:

1) + Aleksander Garbacz, Stanisław, Bolesław Malec (of. rodzina)

2) + Stanisław Pąk

3) + Genowefa Łazur (of. rodzina)

 

Czwartek 24.08 – ODPUST PARAFIALNY ŚW. BARTŁOMIEJA

9.00 + Zygmunt Marchewka, Teresa, Bożena, Elżbieta, zm. z rodziny (of. córka)

9.00 + Bolesław, Waleria, Stefan (of. Teresa Rekiel)

9.00 + Artur (3r.), Marian

12.00 – SUMA ODPUSTOWA ZA PARAFIAN

17.00 + Bartłomiej Chorębała, żona rodziców, rodzeństwo

17.00 + Mieczysław, Józef, Agnieszka, Marianna Dyjach, Wawrzyniec, Aniela, zm. z rodziny Gzików, Bożków, Łagodów

 

Piątek 25.08

7.00 + Julianna Dycha, Władysław, Jan, zm. z rodziny (of. rodzina)

7.00 + Józef, Wiktoria, Bolesław, Janina Pikulów, Bronisław, Janina, Tadeusza, Dominika, Aleksandra, Józefa, Marcin i Cecylia, Magdalena, Sebastian (of. Stanisława Pawlos)

7.00 + Jan Hałasa, Stefania, brat Jan, zm. z rodziny (of. syn Tadeusz)

7.30 – w intencji Martyny z racji rocznicy urodzin o Boże bł. dla rodziców Jolanty i Tomasza

7.30 – DO BOŻEGO MIŁOSIERDZIA:

+ Genowefa Jamroża (of. rodz. Jargiełów)

+ Jan Sowa (of. siostra)

+ Józef Kowalik (of. rodz. Bielaków i Widzów)

+ Józef Kowalik (of. Stanisław Ligaj z brzozówki)

+ Stanisław Klenk, Franciszka Klenk, Maria Borkowska

+ Zdzisław Malec (of. rodz. Gajurów)

+ Danuta Malec (of. wnuczka z mężem)
+ Danuta Malec (of. chrześniak Grzegorz z rodziną z Bielska-Białej)

+ Maria Rożek (of. rodz. Hałasów)

+ Maria Rożek (of. chrześniak Tomasz Sowa z rodziną)
+ Maria Rożek (of. Henryk Jamroży z rodziną)
+ Maria Rożek (of. rodz. z Niska i Janowa)

+ Maria Rożek (of. rodzina Adamców z Biłgoraja)

+ Maria Rożek (of. KGW Bononia)
+ Maria Rożek (of. rodzina Rożków z Zagród)

+ Wiesława Łazur (of. córka Jolanta z rodziną)
+ Wiesława Łazur (of. rodzina Zdyblów)
+ Wiesława Łazur (of. wójt i pracownicy Urzędu Gminy Chrzanów)

+ Wiesława Łazur (of. rodzina Zdyblów i Portków)

Sobota 26.08

7.00 + Mieczysław Bączek (r.), jego rodziców i teściów (of. rodzina)

7.00 + Stanisław Flis (4r.), jego rodziców, teściów, brata Bronisława (of. rodzina)

7.00 – dz. bł. w 70r. urodzin Stanisława, o Boże bł., opiekę MB (of. syn z rodziną)

7.30 + Jan Kapica, jego rodziców

7.30 + Wiktoria, Wojciech, Stanisław, Bronisława, Aniela, Wincenty (of. Krystyna Dążałowicz)

18.00 + Roman Dubaj, Władysława, Karol, siostra Henryka (of. siostry)

18.00 + Roman Dubaj

 

Niedziela 27.08

8.30 + Marianna Pikul, rodziców, rodzeństwo (of. rodzina)

8.30 – 1r. ślubu Klaudii i Rafała o Boże bł., opiekę MB

10.00 – w rocznicę urodzin s. Lidii o Boże bł., opiekę MB, dary Ducha Świętego

11.30 za parafian

11.30 + Teodora, Bronisław Habza, rodziców (of. Alicja Habza)

15.00 ślub: Wojciech Słomka i Aneta Dzwolak

17.00 + Stanisława, Jan Malec, rodziców (of. synowa z dziećmi)

17.00 + Wiktoria, Wojciech, Aniela, Wincenty, Bronisława, Stanisław, zm. z rodziny

Intencje Mszalne 14-20.08.2023r.

Intencje Mszalne 14-20.08.2023r.

  

Poniedziałek 14.08

7.00 + Jan Żurek (r.), Marianna, Marian, Genowefa, zm. z rodziny
(of. Teodora Kapica)

7.00 + Józef Widz (r.), Marianna (of. syn z rodziną)

7.00 + Danuta Malec (of. syn Marian z rodziną)

7.30 + Stanisław (19r.) zm. z rodziny Banachów, Urbalów, Łupinów, Popów, Bartosiaków, Podkościelnych, Spólników (of. Krystyna Banach)

7.30 + Stanisław Sosnówka, Maria, ich rodziców, rodzeństwo
(of. rodzina)

 

Wtorek 15.08 – Uroczystość Wniebowzięcia NMP

8.30 – przez wstawiennictwo MB patronki dobrej śmierci o św. Józefa o łaskę dobrej śmierci (M. Fijałkowska)

10.00 + Pelagia i Wiesław Chorębała, Stanisław (of. rodzina)

10.00 – w rocznicę ślubów zakonnych s. Marii Małysz o Boże bł.
(of. przyjaciele)

11.30 -za parafian

11.30 – dz. bł w 18 r. urodzin Macieja

17.00 + Wojciech Nawrocki (r.), jego rodziców, teściów, Władysława, Bolesław, Czesława, Aleksandra, Beata, Józef, Kazimierz, Stefan (of. rodzina)

 

Środa 16.08

7.00 + Jan Hałasa, jego rodziców i teściów (of. żona i dzieci)

7.00 + Mieczysław Szarlip (24r.) (of. Krystyna Szarlip)

7.00 + Genowefa Łazur (of. rodzina)

7.30  - Do MATKI BOŻEJ GORAJSKIEJ:

+ Teresa Reszka (9r.), Andrzej, jej zięcia, rodziców, teściów, zm. z rodziny Łukasików, Reszków, Krystyna Reszka (of. Krystyna Reszka)

+ Henryka Widz (of. współlokatorów córki z bloku w Goraju)

+ Marianna Rożek, jej rodziców, teściów, siostry, szwagrów, brata
(of. mąż z rodziną)

+ Eugenia Gawda (of. Hołotów z Abramowa)

+ Irena Widz (of. pracownicy Biedronki)

+ Zenon Mazurek (of. chrześniak)

+ Wiesław Misa (of. rodzina Nożyńskich z Zamościa)

+ Jan Rożek (of. Rybaków)

+ Genowefa Jamroża (of. rodzina Wiechników)

+ Jan Sowa (of. rodzina Sowów)

+ Józef Oszust (of. siostra Anna z rodziną Bugała)

+ Genowefa Jamroża (of. Stanisław Kłodnicki z rodziną)

+ Józef Kowalik (of. mieszkańcy Malinia)

+ Zdzisław Malec (of. Sajów)

+ Zdzisław Malec (of. Jamrożych z Zagród)

+ Zdzisław Malec (of. Paulin i Stanisława Pyda)

+ Zdzisław Malec (of. Grzegorz i Beata Pyda)

+ Danuta Malec (of. córka z rodziną)

+ Danuta Malec (of. brat Franek z rodziną ze Skoczowa)

+ Maria Rożek (of. Małgorzata Abram z rodziną)
+ Maria Rożek (of. Wiesława i Stanisław Sowa)

+ Maria Rożek (of. Zenon Sowa z rodziną)
+ Maria Rożek (of. Apostolat Margaretka)

+ Maria Rożek (of. rodzina Bednarczyków)

+ Wiesława Łazur (of. córka Anna z rodzina)

+ Wiesława Łazur (of. siostra z rodziną)

+ Wiesława Łazur (of. rodzina Sulowskich)
+ Wiesława Łazur (of. rodzina Stanickich)

+ Wiesława Łazur (of. rodzina Małysz ze Stalowej Woli)

+ Wiesława Łazur (of. KGW Chrzanowianki)

 

Czwartek 17.08

7.00 – Maksymilian w 14 r. urodzin o Boże bł., opiekę MB

7.00 + Jan, Marianna, ich rodziców, zm. z rodziny Czajków, Słomków, Jaroszów (of. rodzina)

7.30 + Leokadia Sosnówka (2r.), Jan, rodziców, teściów, zm. z rodziny Stanickich, Sosnówków

7.30 + Arkadiusz Kiełbasa (r.)

7.30 + Leokadia Sosnówka (2r.), Jan (of. syn z rodziną)

  

Piątek 18.08

7.00 + Michał Kapica (r.), Bronisława, Julian (of. Teodora Kapica)

7.00 + Janina Smagała, Dominik, Lucjan, Wojciech, Katarzyna, Julian, Wojciech Dubiel (of. córka)

7.00 + Andrzej Kawęcki, rodziców, Stanisław, Bronisław (of. rodzina)

7.30 + Józef Wlizło (r.), Aniela, Ewa, jego rodziców, teściów, zm. z rodziny (of. rodzina)

7.30 – w 12r. urodzin Gabrysia o Boże bł., opiekę MB, dary Ducha Świętego dla całej rodziny (of. dziadkowie)

 

Sobota 19.08

7.00 + Anna Marczak (r.), Władysław, zm. z rodziny

7.00 + Bolesław, Waleria, Stefan (of. Teresa Rekiel)

7.30 + Anna Rekiel (r.), zm. z rodziny (of. rodzina)

7.30 + Edward (r.), rodziców, teściów, Zofię, Wacława, Czesława,
zm. z rodziny (of. Ewa Gadzińska)

7.30 – dz. bł w 50 r. urodzin Anny i Zbigniewa o Boże bł. na dalsze lata

 

Niedziela 20.08

8.30 + Stanisław Gąbka, zm. z rodziny

8.30 + Józef Kowalik (30 dzień).

10.00 + Bolesław Malec (of. rodzina)

11.30 za parafian

14.00 ślub: Beata Jarmuł, Piotr Deryło; chrzest: Lena Deryło)

17.00 + Bolesław Bracha (im.), Daniela (of. rodzina)

17.00 + Stanisław Flis (4r.) (of. rodzina)

 

Intencje Mszalne 07-13.08.2023r.

Intencje Mszalne 07-13.08.2023r.

 

 Poniedziałek 07.08

7.00 + Łucja i Marian Biernat (32r.) (of.syn)

7.00 + Genowefa Rekiel (3r.), Władysław, Józef, zm. z rodziny

7.00 + Eugenia Lewczyk, Władysław, ich rodziców, Szymon, Weronika zm. z rodziny Lewczyków, Słomków, Łupinów, Gorzkowskich (of.rodzina)

7.30 + Henryk Próchno (r.), rodziców, teściów, zm. z rodziny (of. rodzina)

7.30 + Klara, Eugeniusz, Bronisław, Bronisława zm. z rodziny Szarów, Mudów, Flisów

 

Wtorek 08.08

7.00 + Józef, Jadwiga zm. z rodziny Kalinowskich, Nędzyńskich (of. rodzina)

7.00 + Stanisław Chorębała (r.), Antonina, Mieczysław, Daniela, Tadeusz, rodziców i rodzeństwo (of. rodzina)

7.00 + Józef Omiotek, Marianna, rodziców, rodzeństwo, dzieci i wszystkich zmarłych z rodziny (of. rodzina)

7.30 + Walentyna Just (1r.), syn Jan (of. rodzina)

7.30 Dz. bł. w 6 rocznicę urodzin Filipa Okuniewskiego o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej

 

Środa 09.08

7.00 + Bolesław Kondrat (r.), Jadwiga, dziadków, Jan Osieł, zm. z rodziny Kondratów, Wyrostków, Misów, Kalinowskich (of. Córki Halina i Barbara)

7.00 + Anna (r.), Jan, ich rodziców, Walerian Łacek, Jan i Janina Odrzywolscy (of. Genowefa Łacek)

7.00 + Leon i Bronisława Kowalik, Józef Kowalik (of. rodziny)

7.30 + Krystyna Stolarz (r.), Henryk Flis (r.), zm. z rodziny (of. Janina Flis)

7.30 + Małgorzata Omiotek, Genowefa Łazur, Edward Habza

 

Czwartek 10.08

7.00 + Józef (r.), jego rodziców, rodzeństwo, teściów (of. rodzina)

7.00 + Władysława Flis (1r.), Marek z rodziną

7.00 + Aleksander Gąbka, jego rodziców, teściów, Krystyna Kruk (of. rodzina)

7.30 + Zofia i Bronisław Post (of. Marek z rodziną)

7.30 + Teresa i Wacław Kiełbasów, rodziców i rodzeństwo (of. rodzina)

 

Piątek 11.08

7.00 + Władysław Łazur, zm. z rodziny Łazurów, Woźniców, Zwolaków, Kadrowskich, Kaproniów (of. rodzina)

7.00 + Florianna Rożek, Stanisław, Franciszka Pikul, rodziców, rodzeństwo, Eugeniusz Rożek (of. rodzina)

7.00 + Zdzisław Malec (of. córka Małgorzata z rodziną)

7.30 + Marian Kawęcki (r.) (of. rodzina)

7.30 + Władysław, Klementyna, Michalscy, ich rodziców (of. córka z dziećmi)

 

Sobota 12.08

7.00 + Waleria, Antoni Oleksiuk (of. rodzina)

7.00 + Józef Omiotek, Marianna, ich dzieci, Stanisław Pawelec, Ryszard Sokół (of. rodzina)

7.00 + Zdzisław Malec (of. córka Agnieszka z rodziną)

7.30 + Józef Stanicki (r.)

7.30 + Janina i Anna Bida, Stanisław, Lucjan, Feliksa i Jan (of. Marian Bida)

 

Niedziela 13.08

8.30 Dz. bł. w 12 r. ślubu Pawła i Joanny (of. rodzice)

10.00 Dz. bł. w 10 r. urodzin Oliwii (of. rodzice)

10.00 Dz. bł.  w 10 r. urodzin Jakuba o Boże bł., opiekę Matki Bożej

11.30 za parafian (chrzest: Helena Kuraś)

17.00 + Leonard (r.), Marianna, Antoni, Jadwiga, zm. z rodziny Skurzaków, Widzów, Jasińskich, Brachów, dusze w czyśćcu cierpiące (of. Irena Skurzak)

17.00 + Julian, rodzice Bronisława i Michał, Andrzej (of. Wanda Kapica)

Intencje Mszalne 31.07-06.08.2023

Poniedziałek 31.07

7.00 +Jan Sosnówka, rodzice, Marianna, Jan, Kazimierz

7.00 +Henryka Widz (Malców i Grabiasów)

7.00 +Antonina, Andrzej Krasa, Branewskich, Krasów, Jaroszów, Maksimów

7.30 +Zofia Tabiszewska (Teresa Kałamajka z rodziną)

7.30 +Eugenia Branewska msc.

 

Wtorek 01.08

7.00 Jerzy Dudzic, Leon, Władysława, Grzegorz, Wiesław, Jan, Władysława Bednarczyk

7.00 Dz. bł. w 6 r. ślubu Łukasza i Alicji o Boże bł. op. MB, dary DŚ dla małżonków ich córki Igi i Igora (rodzice)

7.30 Dz. bł. w 2 r. ur. Antosia bł. Boże, op. MB, dary DŚ dla całej rodziny (dziadkowie)

7.30 +Tadeusz i Feliksa Głowala (rodzina)

 

Środa 02.08

7.00 +Stanisław Gawda (córka)

7.00 +Marianna, Jan, Niedoborków rodziców i rodzeństwo (Teodora Wlizło)

7.30 +Mieczysław, Franciszka, Bronisław Pikul, Mikołaj, Ryszard, Franciszka, Wawrzyniec ich rodziców i rodzeństwo, Ryszard Chmielewski, Ryszard Małgorzata Pikul (rodzina)

7.30 +Andrzej Szewczak, Marianna, rodziców, Bolesław, Gawda, Zbigniew Dzwolak

 

Czwartek 03.08

7.00 +Władysław, Anna, ich rodziców, rodzeństwo, Aleksander, Danuta Białogłowska ich syn Józef (Marianna Kołodziej)

7.00 +Bronisław, Władysława, Anna, Witold, Marianna Wiesław z rodz. Rożków (córka)

7.30 +Stefania Gąbka, Bolesław, Wlizłów, Gąbków (córka)

7.30 +Za dusze w Czyśćcu cierpiące

18.00 Za powołanych i nowe powołania

 

Piątek 04.08

7.00 +Franciszka Pikul, Bronisław, Mieczysław, Helena i Roman Malec, Zdzisław (córka)

7.00 +Franciszka pikul 11 r. Bronisław, Mieczysław, Marianna Korgul, Pikulów, Blachów, Jamrożych (rodzina)

7.30 +Witold, Łucja, Kazimierz, Stanisław, Józef z Papierzów, Edward Krzos, Janina Pikul (rodzina)

7.30 +Marian, Elżbieta, Antoni, Jadwiga, Stanisław, Daniela, Janina, Władysław (rodzina)

7.30 +Anna Kapica 30 dzień (brat z rodziną)

18.00 +Antonina Szara, Wojciech, Jan, Tadeusz, Szarów, Wlizłów, Omiotków

 

Sobota 05.08

7.00 +Henryk 6 r, Jadwiga, Paweł, Sokół, Marianna, Antoni Jamroży

7.00 +Ewa Wlizło

7.30 +Za dusze w Czyśćcu cierpiąca (Ap. Pom. Duszom Czyśćcowym)

7.30 +Stanisława, Stanisław Juśków, Marianna, Kazimierz Kufel, Józef Widz, Marcin Małek (rodzina)

18.00 +Czesław, Andrzej Marek, Bronisława, Michał Kapica, Genowefa, Andrzej Marek zm. z rodz. (rodzina)

18.00 Dz. bł. w 6 r. śl. Katarzyny i Bartłomieja o Boże bł. op. MB

 

Niedziela 06.08

8.30 +Piotr i Aniela Jamrożych ich rodziców, Zuzanna Jargieło (rodzina)

10.00 +Anna Łazur ++Łazurów, Woźniców, Sosnówków, Kaproniów, Kadrowskich, Zwolaków (rodzina)

10.00 +Dz. bł. w 2 r. ślubu Aleksandry i Pawła o Boże bł. op. MB (mama)

11.30 za parafian

11.30 +Leon i Bronisława Kowalik i brat Józef (córka Maria)

17.00 +Jadwiga Zalewa, Janusz Prus (Monika Zalewa)

17.00 Dz. bł. w 18 r ur. Agaty, o Boże bł. op. MB

 

Intencje Mszalne 24-30.07.2023

Intencje Mszalne 24-30.07.2023

Poniedziałek 24.07

7.00 +Klara Łazur, Stanisław, ++Łazurów i Zdyblów (syn Henryk)

7.00 +Waleria, Stefan, Bolesław (Teresa Rekiel)

7.30 +Stanisław Pecka z rodz. Pecków, Małków, Frelasów, Jaskowskich, Oleszków, Dzwolaków, Tadeusz Falak, Marta Pecka, Marta Reducha (rodzina)

7.30 +Jan Brodziak, Jan, Weronika ++Brodziaków, Krzosów, Futymów (Teresa Futyma)

7.30 +Albiniak Bogusława 4 r.

 

Wtorek 25.07

7.00 Dz. bł. w 4 r. ur. Oliwii o Boże bł. op. MB

7.00 +Jan, Maria ich rodziców. Mieczysław Michalski, Józef Jamroży ++Jamrożych, Michalskich

7.00 O zdr. Boże bł. op. MB dary DŚ dla Kamili w 16 r ur. (rodzice)

7.30 +Krzysztof Kwietniewski, Stanisława Portka

7.30 +Jan Stanicki, Józef, Antonina ich rodziców, Monika, Tomasz, Andrzej Małyszków (rodzina)

 

Środa 26.07

7.00 +Józef Kowalik, brat Marian ich rodziców, Marianna i Jan Kowalików (rodzina)

7.00 +Anna, Władysław Brodziak, Feliksa i Tadeusz Głowala, Marian Omiotek, Mieczysław, Marianna, Franczak (rodzina)

7.00 +Weronika Mączka, Stanisław, Teodora, Mareczko, Bolesław Jarosz ++Jaroszów, Mareczków, Sosnówków, Łazurów, Pąków, Różańskich, Mączków

7.30 +Edward Dudzic, Katarzyna, Stanisław, Genowefa, Jan, Marek Kawęckich, Dudziców, Pydów (rodzina)

7.30 Dz. bł. w 2 r. ur. Zosi o Boże bł. op. MB

 

Czwartek 27.07

7.00 +Krytyna, Czesław Kot, Marianna, Adolf (syn z rodziną)

7.00 +Marta Pecka (rodzina)

7.30 +Józef Hauptman, Piotr, Aleksandra, Weronika, Marianna, Zofia, Wojciech

7.30 +Stefan i Marianna Bargiel ich rodziców i rodzeństwo

7.30 +Stanisław Kondrat, Janina Madej, Karol Madej (rodzina)

 

 

Piątek 28.07

7.00 +Tadeusz Ognowski 2 r., jego rodziców, teściów, Franciszek, Jacek Ogonowskich, Grzegorz Dudzic (rodzina)

7.00 +Bolesław Wlizło jego rodziców, brata i bratową (siostra)

7.30 +Franciszka, Bronisław Kołodziej ich rodziców, rodzeństwo, Stanisława, Wawrzyniec Mazur

7.30 Do Miłosierdzia Bożego

+Waleria, Władysław Rybiccy, ich rodziców, Marianna, Józef, Mieczysław Chorębała

+Andrzej, Anna, Paweł, Jan, Aniela z rodz. Fiedurków, Koszałków (rodzina)

+Helena Kondrat  (wnuków i prawnuków z rodz. Odrzywolskich, Gieraków, Łukasików)

+Irena Widz (rodzice kl. VI i VII)

+Zenon Mazurek (siostra Marysia z córkami Ewą i Agnieszką)

+Wiesław Misa (rodz. Woźniców z Zamościa)

+Jan Rożek (rodz. Wlizłów i Świców)

+Genowefa Jamroża (wnuk Krzysztof z rodziną)

+Jan Sowa (rodz. Sowów)

+Józef Kowalik  (Grażyna i Krzysztof Kowalik)

+Zdzisław Malec (Szczepaników)

+Zdzisław Malec (Rożków)

+Zdzisław Malec (współpracowników i koleżanek Anny Mathies)

+Zdzisław Malec (Szozdów)

+Zdzisław Malec (Sosińskich)

+Zdzisław Malec (Koderewicz i Kondrat)

+Zdzisław Malec (sąsiedzi)

+Czesław Doliński (Syn)

+Danuta Malec (Łupinów z Hoszni)

 

Sobota 29.07

7.00 +Jan, Agnieszka, Władysława (wnuczka)

7.00 +Urszula Kaczor

7.00 +Ludwik Dziadosz jego rodziców, teściów (żona)

7.30 +Krzysztof Bucior 3 r (dzieci)

7.30 +Jadwiga, Lucjan Błaszczuk, Władysław, Zofia, Żelasko, Jan i Anna Błaszczuk (dzieci)

 

Niedziela 30.07

8.30 +Jan Miksz, Rozalia, Wawrzyniec, Rozalia, Stanisław, Franciszka, Józefa zm. z rodz. Ryszard Kukiełka (rodzina)

8.30 +Zdzisław Malec 30 dzień

10.00 +Stanisława, Mieczysław Tatarów (syn Józef)

11.30 za parafian

17.00 +Anna, Stanisław, Jan, Stanisław Krystyna

17.00 +Jan Borsuk, Franciszka, Józef ich rodziców, teściów

 

Intencje Mszalne 17-23.07.2023

Intencje Mszalne 17-23.07.2023

Poniedziałek 17.07

7.00 +Waleria, Stanisław Fijałkowskich, Maksimów, Widzów (Małgorzata Fijałkowska)

7.00 +Krystyna, Bronisław Kulpów, Mulińskich, Wielebów, Fiedurów (rodzina)

7.00 +Jan, Aniela, Marian, Czesław, Stanisław, rodziców, rodzeństwo, teściów

7.30 +Józef Szumski, Stanisław, Marianna, Ewa Wlizło, Józef, Aniela, Józefa, Bronisław, Walerian (rodzina)

7.30 +Marianna Szewczak, Andrzej, rodziców, Bolesław Gawda, Zbigniew Dzwolak

 

Wtorek 18.07

7.00 +Bronisław Małysz, Władysław Kapica ++Ciupaków, Małyszów, Kiełbasów, Kapiców

7.00 +Władysław Kapica 1 r (córka)

7.00 +Franciszka Gawda, jej rodziców Antonina, Stanisław, mąż Adam, syn Władysław

7.30 +Jan Dycha (rodzina)

7.30 +Jan Malec (żona z dziećmi)

 

Środa 19.07

7.00 +Władysław, Władysława, Stanisław Smołów, Janina, Piotr Kapica, Lesław Dziura, Aleksander Kita (rodzina)

7.00 +Grażyna Wieleba (syn Jacek z rodziną)

7.00 +Stanisław Dziadosz 1 r (dzieci z rodzinami)

7.30 +Władysław Gawda, rodzice Adam i Franciszka

7.30 +Władysława Chorębała, Edward ich rodziców (rodzina)

7.30 Dz. bł. za Franciszka 1 r ur., Łucja 4r ur., Maja 11 r ur., o Boże bł., op. MB (dziadkowie)

 

Czwartek 20.07

7.00 +Edward Dudzic zm. rodziców, Marianna i Wincenty, Smagałów, Janina Łazur (rodzina)

7.00 +Czesław Omiotek, Leonarda, Józef Adamskich ich rodziców (rodzina)

7.00 +Józef Kowalik msc. (żona)

7.30 +Helena, Zofia, Jan, Antoni, Jadwiga ++Skurzaków, Widzów Jasińskich, Hawryłów, dusze w Czyśćcu cierpiące

7.30 +Tomasz, Anna, Tadeusz, Daniela, Stanisław, Lucjan, Bolesław Łukasików, Jan, Antoni, Franciszek, Katarzyna Pintalów, Jan, Joanna, Marian Kapiców, Teresa Reszka (rodzina)

7.30 +Jadwiga, Józef Kalinowskich, Nędzyńskich (rodzina)

 

 

Piątek 21.07

7.00 +Aleksander Wlizło (Stanisław Wlizło)

7.00 +Bronisław, Józef, Bolesław, Zbigniew Kiszków, Józef, Wiktoria Sokołów ++zm. z rodzin

7.00 +Marianna, Andrzej, Lech, Bronisław ++Bobrów, Koszałków, Biernatów (Marianna Biernat)

7.30 +Aleksander Czajka, Aniela, Paweł, Franciszka, Krystyna, Marek Czajków (rodzina)

7.30 Dz. bł. w 12 r ur. Marcina i w 15 r ur. Filipa o Boże bł. op. MB

 

Sobota 22.07

7.00 +Bronisława Luchowska, jej rodziców, rodzeństwo (rodzina)

7.00 +Dz. bł. w 1 r. ślubu Agnieszki i Michała  o zdrowie, Boże bł. op. MB dla nich i ich dzieci (mama)

7.00 +Marianna Kapica (wnuczka)

7.30 O Boże bł. op. MB potrzebne łaski dary DŚ dla Jakuba, Szymona, Pawła (rodzice)

7.30 +Teodora Gawda 2 r. (rodzina)

15.00 ślub: Dawid-Sylwia

 

Niedziela 23.07

8.30 +Marianna Gąbka zm. z rodziny

8.30 +Józef Kowalik 30 dzień

10.00 +Stanisław Maksim, Marianna, Marianna, Marcin Gąbka, Wojciech, Maksim, Weronika, Janina, Bronisław Gąbka, Rozalia i Jan Kołtyś

11.30 za parafian

11.30 Dz. bł. za Oliwię w 1 r ur. O Boże bł. op. MB (babcia)

14.00 ślub: Anna-Rafał

17.00 Dz. bł. w 35 r ślubu Marii i Jana o Boże bł. op. MB, potrzebne łaski

17.00 Dz. bł. w 6 r ur. Jana o Boże bł. op. MB

 

Intencje 10-16.07.2023r.

Intencje 10-16.07.2023r.

Poniedziałek 10.07

7.00 +Eugeniusz Habza jego rodziców, brata, teściów Szwagrów, Jan Kryszak

7.00 +Józefa, Stanisław, Jan, Franciszka, Leon, Stanisława, Tadeusz, Anastazja ++Habzów, Książków, Miazgów (Stefania Ksiązek)

7.00 +Marian Kawęcki (rodzina)

7.30 +Marianna, Kazimierz Kufer, Piotr, Stansława, Stanisław Juśko, Bronisława, Jan Marczak, Marcin Małek

7.30 +Henryk z rodz. Jaguszynów, Kalinowskich (rodzina)

 

Wtorek 11.07

7.00 +Daniela Łupina, Jan, Janina, Weronika ich rodziców (córka z rodziną)

7.00 +Józefa, Marcin, Wawrzyniec, Weronika Kowalików, Rożków, Fiedurków, Fiedurów (Krystyna Rożek)

7.00 +Helena Frumaga, Bronisław, rodziców (rodzina)

7.30 +Józef Pydo, Marcin Dudzic, Stanisław, rodziców, teściów, rodzeństwo, Teodora, Mieczysław Odrzywolskich (Janina Pydo)

7.30 +Paweł Czajka, Franciszka, Weronika, Stefan, Krystyna, Bartłomiej, Kazimierz, Józef, Genowefa, Stefan, Aleksander z Czajków (Janina Czajka)

 

Środa 12.07

7.00+Marianna Kiełbasa, Janina, Jan ++Kapiców, Małyszów, Ciupaków, Kiełbasów

7.00 +Franciszka Sowa, Władysław ich rodziców, rodzeństwo (rodzina)

7.00 +Franciszka Małysz, Wawrzyniec, Ryszard, Mikołaj, Mieczysław, Bronisław, Franciszka Pikul, Ryszard Chmielewski, Ryszard Małgorzata Pikul, Zbigniew Grzesiak (rodzina)

7.30 +Józef Słomka, Władysława ich rodziców, teściów (rodzina)

7.30 +Agnieszka, Wawrzyniec, Marianna, Paweł, Sabina ++Szymańskich, Katarzyna, Jan Pydów rodziców chrzestnych (Helena Kowalik)

 

Czwartek 13.07

7.00 +Wiktoria, Władysław Samagałów, Lucjan, Stanisław, Jan Mołdawskich (rodzina)

7.00 +Jan Post, Stanisław, Aniela Post, Postów, Kapiców, Józef, Józefa Bartoszek, Tadeusz Czajka (rodzina)

7.00 +Paweł Biernat jego żona Genowefa zm. z rodz. Biernatów, Hałasów

7.30 +Walenty, Marianna ich rodziców (Katarzyna Brodziak)

7.30 +Józef, jego rodziców Andrzej i marianna, brat Władysław (Katarzyna Brodziak

17.00 Msza Święta i Nabożeństwo Fatimskie

 

Piątek 14.07

7.00 +Stanisław Żelasko, rodziców, teściów (rodzina)

7.00 – dziękczynna w 50 r. ślubu Krystyny i Jana o zdr. Boże bł. op. MB na dalsze lata życia oraz dla dzieci i wnuków (małżonkowie)

7.00 +Jan Biernat 42 r (wnuk)

7.30 +Marianna, Mieczysław Franczak ich rodziców (rodzina)

7.30 +Aniela, Leon Kołodziej, rodzeństwo, rodziców

 

Sobota 15.07

7.00 +Leokadia, Stefan Tabiszewskich ich rodziców, rodzeństwo (rodzina)

7.00 +Bronisława, Stanisław Kulpów

7.00 +Józef, Piotr Ligaj (rodzina)

7.30 +Zbigniew Dzwolak, Bolesław, Józef, Krystyna (rodzina)

7.30 Do MB Gorajskiej

+Leonarda Żółw (rodz. Kotrybałów)

+Henryka Widz (Patrycja i Damian Gzik)

+Jan Sowa (Matka Chrzestna)

+Dusze w Czyśćcu cierpiące

+Eugenia Gawda (rodzina Kaniów)

+Helena Kondrat (córka Teresa)

+Eugeniusz Rożek, jego rodziców (brat z rodziną)

+Irena Widz (rodz. Dyjachów)

+Janina Oleszek (KŻR z Bononii)

+Zenon Mazurek (Bielaków z Kanady)

+Waldemar Adamski (Kolega Stanisław z żoną)

+Wiesław Misa (rodzina Woźniców z Chłopkowa)

+Jan Rożek (Danuta Kozina)

+Genowefa Jamroża

+Wisław Misa (koleżanek z woli Radzięckiej Joli i Czesławy)

+Józef Oszust (brat Czesław Oszust z rodziną)

+Genowefa Jamroża (Czesława i Ludwik Sulowscy)

+Józef Kowalik (Stanisław Flis)

+Józef Kowalik (Tadeusz Łukasik i Waldemar)

+Józef Kowalik (Czesława Więcław z rodziną)

+Zdzisław Malec (rodzina Bielaków)

+Zdzisław Malec (rodzina Dolińskich)

 

 

Niedziela 16.07

8.30 – W int. Tych którzy przyjęli Szkaplerz

8.30 +Jan Jargieło ++rodziny

10.00 Dz. bł. w 8 r ur. Jana o Boże bł op. MB (rodzice)

10.00 Dz. bł. w 1 r ur. Ksawerego o Boże bł. op. MB

11.30 za parafian

11.30 Dz. bł. w 4 r ur. Lenki o Boże bł. op. MB

17.00 +Waldemar, Agnieszka, Franciszka, Feliksa, Marian, Danuta, Mieczysław, Henryk, Zbigniew, Stefan, Małgorzata, Czesława, Jacek, Andrzej, Grzegorz, Danuta, Ewelina ++Kowalczyków, Maksymców

17.00 Dz. bł. w 29 r ślubu Marzeny i Krzysztofa i w 15 r ur. Klaudii o Boże bł. op. MB

Intencje 03-09.07.2023r.

Intencje 03-09.07.2023r.

Poniedziałek 03.07

7.00 +Anna, Józef Kondratów, rodziców, dziadków, dusze w czyśćcu cierpiące (rodzina)

7.00 +Eugenia Portka (r.), Jan, ich rodziców, Szymon, Henryk (rodzina)

7.00 +Witold Rożek (r.)

7.30 +Barbara Wąsik, Zbigniew, Katarzyna, Feliks z rodz. Wąsików, Mudów, Małyszków, Mariusz, Maria Garbacz (rodzina)

7.30 – dz. bł. w 30 r. ślubu Joanny i Antoniego o Dary Ducha Świętego, opiekę Matki Bożej, Boże błogosławieństwo dla całej rodziny

 

Wtorek 04.07

7.00 +Bronisława Zalewska (2r.) (córka Ewa z rodziną)

7.00 +Walerian Łacek (r.), jego rodziców, teściów, Jan i Janina Odrzywolscy (Genowefa Łacek)

7.00 +Maria Oleszek (4r.), Marian

7.30 +Jan Krawiec, Antonina, Stanisław, rodziców, teściów, Teresa Wlizło (rodzina)

7.30 +Andrzej Sosnówka, Aniela, Paweł, Katarzyna z Sosnówków (syn)

8.00 – dz. bł. w 80 r. urodzin Katarzyny o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej na dalsze lata życia oraz dla dzieci i ich rodzin

 

Środa 05.07

7.00+Julian Kapica (r.) i jego rodziców (Mieczysław Kapica)

7.00 +Marianna Gawda, Wojciech, Władysław, Ludwika, Jadwiga, Jan, Salomea, Piotr z rodz. Gawdów, Kosików, Teodozja (Józef Gawda)

7.00 – dziękczynna za życie Jana

7.30 +Ewa Wlizło, dziadków

7.30 – dz. bł. w 42 r. ślubu o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, potrzebne łaski na dalsze lata życia

8.00 - dziękczynna

 

Czwartek 06.07

7.00 +Zdzisław Malec (żona)

7.00 +Walerian i Aleksandra Jamroży (rodzina)

7.00 +Szczepan, Weronika Gawda, Wiktoria i Władysław z Oleszczyńskich, Lucjan (Wacława Oleszczyńska)

7.30 +Staniław i Marianna (r.), Stanisław, Dominik, z rodz. Banachów, Urbalów, Podkościelnych, Spólników, Łupinów, Popów, Bartosiaków (Krystyna Banach)

7.30 +Władysław Pikul, jego rodziców, teściów, Zenon Garbacz

17.00 – o powołania

 

Piątek 07.07

7.00 +Bronisław Małysz (Stanisław Małysz)

7.00 – dziękczynna za łaski z prośbą o opiekę dla Adriana i całej rodziny (Teodozja Ligaj)

7.30 +Genowefa Sowa, jej męża, Pawła Sowę

7.30 +Antoni Okuniewski, syn Adam (rodzina)

17.00 +Marian Garbacz (rodzina)

17.00 – dz. bł. w 18r. urodzin Szymona o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej (rodzice)

 

Sobota 08.07

7.00 +Teodozja i Stanisław Smutek, ich rodziców, dziadków, dusze w czyśćcu cierpiące (rodzina)

7.00 +Stefania Wlizło (24r.), Stanisław, Krystyna, Stanisław, Marianna Kapica, rodziców, dziadków (rodzina)

7.30 +Franciszek Stanicki (r.), Katarzyna, ks. Paweł Stanicki (Józef Stanicki)

7.30 +Genowefa Myszak (r.), Stanisław, ich rodziców, Emilia i Władysław Widz (rodzina)

7.30 +Antoni Okoniewski, Adam Okoniewski (rodzina)

 

Niedziela 09.07

8.30 – dz. bł. w 18r. urodzin Szymona (dziadkowie)

10.00 +Klara, Władysław, Aniela, Jan i Katarzyna Kańkowskich, Stanisław i Władysława Zaporów

10.00 – dz. bł. za Bartłomieja w 9r. urodzin

11.30 za parafian

17.00 +Marianna Kapica, męża, rodziców, teściów (córka)

17.00 - dz. bł. w 12r. ślubu Szymona i Moniki o Boże błogosławieństwo dla nich i ich dzieci Nadii i Filipa

 

Intencje 26.06-02.07.2023r.

Intencje 26.06-02.07.2023r.

Poniedziałek 26.06

7.00 +Barbara Gąska gr.

7.00 +Genowefa Gawda (córka Jadwiga)

7.00 +Wiesława Grodzka, Tadeusz Garbal ich rodzice

7.30 +Zbyszek Wójcik (rodzina z Goraja)

7.30 +Genowefa Gawda, Stanisław, Agnieszka, Władysława, Jan z rodz. Sowów

7.30 +Józef Lewczyk, Weronika ich rodziców, Mieczysław, Bronisława

 

Wtorek 27.06

7.00 O zdrowie Boże bł. dl członków KZR MBNP i życie wieczne dla zmarłych

7.00 +Franciszka, Władysław ich rodziców, rodzeństwo

7.00 +Barbara Gąska gr.

7.30 +Marianna, Stanisław Bargiel ich rodziców, Marian (rodzina)

7.30 +Stanisław, Czesława Łacek ich rodziców

 

Środa 28.06

7.00+Barbara Gąska gr.

7.00 +Jan Bielak (rodzina)

7.00 +Józef Oszust 30 dzień (rodzina)

7.30 +Paweł Sowa, Stanisław, Genowefa Sowa (rodzina)

7.30 +Aleksander Portka, Józefa, Paweł, Katarzyna, Władysław Jamrożych i ich rodziców (Bronisława Portka)

7.30 +Stefan, Walerian, Bolesław (Teresa Rekiel)

 

Czwartek 29.06 św. Ap. Piotra i Pawła

8.30 +Piotr Aniela Jamrożych ich rodziców, Zuzanna Jargiłło

8.30 +Jan Biernat, Stanisława ich rodziców (rodzina)

11.30 Dz. bł w int. Ks. Pawła z racji imienin

11.30 Janina Sowa, Teodozja Robak, Józef, Stanisława Szara, Katarzyna, Władysław Sowa

17.00 +Jan Sowa 30 dzień

17.00 +Barbara Gąska gr.

17.00 Dz bł. w 4 r. ślubu Anny i Pawła o Boże bł. op. MB

  

Piątek 30.06

7.00 +Barbara Gąska gr.

7.00 +Piotr Rębacz - imieninowa (siostrzenica z rodziną)

7.00 +Genowefa Jamroża 30 dzień (rodzina)

7.30 +Paweł, Józefa, Stanisław, Tadeusz, Eugenia, Stanisław, Janusz, Iwona (rodzina)

7.30+Dz. bł. w 18 r ur. Piotra o Boże bł. op. MB dary DŚ

7.30 Do Miłosierdzia Bożego

+Eugenia Gawda syn Marian z rodziną

+Helena Kondrat (wnuczki, prawnuków z rodzinami, Knapików, Drzazgów, Flisów)

+Irena Widz (rodzina Małków)

+Janina Oleszek (wnuczka Ewelina z rodziną)

+Zenon Mazurek (rodzina Łubiarzów)

+Waldemar Adamski (pracownicy firmy Zyhar)

+Karolina Łazur (wnuk Piotr z rodziną)

+Wiesław Misa (Janina Oszust z rodziną)

+Jan Rożek

+Genowefa Jamroża (wnuczka Agnieszka z rodziną)

 

Sobota 01.07

7.00 +Marta Reducha zd. Pecka gr.

7.00 +Władysława Habza, Habzów, Lewczyków (rodzina)

7.00 +Zdzisław Swatowski miesiąc po śmierci

7.30 w int. dusz w Czyśćcu cierpiących (Ap. pomocy duszom Czyśćcowym)

7.30 +Tadeusz i Feliksa Głowala rodzina

17.00 Dz. bł. w 18 r ur. Michała za dar życia z prośbą o Boże bł.

 

Niedziela 02.07

8.30 + Mieczysław Pikul, Bronisław, Franciszka z Pikulów (siostry i brat)

10.00 Dz. bł. w int. Barbary i Marka w r. ślubu o Boże bł. op. MB

11.30 za par.

11.30 Dz. bł. w 50 r. śl. Jadwigi i Jana o Boże bł. na dalsze lata życia

17.00 +Bronisław, Janina, Aleksander zm. z rodziny

Intencje 12-18.06.2023r.

Intencje 12-18.06.2023r.

Poniedziałek 19.06

7.00 +Barbara Gąska gr.

7.00 +Danuta Czajka (rodz. Kapiców i Jasińskich)

7.00 Dz. bł. w 75 r ur. Mamy o zdr. Boże bł. op. MB

7.30 +Stanisław Widz, jego rodziców, teściów, Eugeniusz, Wioletta i Edward Garbacz (rodzina)

7.30 +Władysław Lewczyk, Eugenia, Lewczyków, Myszaków, Słomków, Łupinów, Gorzelewskich, Szymon i Marianna

7.30 Dz. bł. za uczestników pielgrzymki do Kalwarii Zebrzydowskiej o Boże bł. op. MB

 

Wtorek 20.06

7.00 +Aleksander Ziarkiewicz, Habzów, Ziarkiewiczów (rodzina)

7.00 +Wiktoria, Piotr, Stanisław, Bolesław Widz (rodzina)

7.00 +Barbara Gąska gr.

7.30 +Stanisław Widz jego rodziców, teściów, Eugeniusz (córka z rodz.)

7.30 +Jan Łazur, rodziców i teściów (córka Krystyna)

 

Środa 21.06

7.00+Barbara Gąska gr.

7.00 +Stanisław Główka, Stanisław, Franciszka Główka (Jan Główka)

7.00 +Lucyna Kłodnicka (syn)

7.30 +Weronika Jaworska, Andrzej ich rodziców, Mateusz, Eugeniusz Jaworski (rodzina)

7.30 +Jan Dycha, Julianna, Władysław ++rodziny

 

Czwartek 22.06

7.00 +Tadeusz, Stanisława, Krzysztof, Karolina Wlizło (rodzina)

7.00 +Barbara Gąska gr.

7.00 +Waldemar Adamski (sąsiedzi z rolnej)

7.30 +Bolesław Nawrocki, rodziców, teściów (żona)

7.30 +Magdalena Jamroża, Wawrzyniec Mateusz (córka)

  

Piątek 23.06

7.00 +Barbara Gąska gr.

7.00 +Rozalia Kołtyś, Jan, Anna, Jan Brodziak, Katarzyna, Andrzej Kołtyś, Marianna Dzwolak, Marianna, Stanisław Maksim (rodzina)

7.00 +Stanisław Malec, Tadeusz Madejski (dzieci)

7.30 +Józef, Feliksa Sowa zm. dziadków

7.30+Teofila, Feliks, Leon, Stanisława, Joanna, Andrzej, Koszałków, Kawęckich (rodzina)

8.30 Dziękczynna na zakończenie roku szkolnego SP Goraj i Łada

 

Sobota 24.06

7.00 +Stanisław Czajka, Paweł, Franciszka, Weronika, Kazimierz, Bartłomiej, Krystyna, Genowefa, Aleksander Czajków (Janina Czajka)

7.00 +Barbara Gąska gr.

7.00 +Karolina Łazur (córka z mężem)

7.30 +Jan Łupina, Daniela, Janina, rodziców, teściów (syn)

7.30 +Mieczysław, Teresa, Tadeusz Gorzkowscy ich rodziców (rodzina)

7.30 Dz.bł w int. Tomasza i Piotra o bł. Boże i o dary DŚ i o potrzebne łaski

14.00 ślub: Malinowski i Tynek

 

Niedziela 25.06

8.30 + Barbara Gąska  gr.

8.30 dz. bł. za uczestników pielgrzymki do Radecznicy o Boże bł. op. MB i św. Antoniego (uczestnicy pielgrzymki do Radecznicy)

10.00 Dz. bł. w 11 r ur. Leny o zdr. Boże bł. op. MB

10.00 +Henryk Portka, Edward Hawryło ++Portków, Hawryłów

11.30 za par.

11.30 Dz. bł. z prośbą o Boże bł. op. MB Gorajskiej dla Huberta i Damiana w r. ur.

17.00 +Daniela  Łupina, Jan, Janina, rodziców, teściów

17.00 +Marianna Mazurek, Marian, Elżbieta, Mazurków, Styków

Intencje 12-18.06.2023r

Intencje 12-18.06.2023r.

Poniedziałek 12.06

7.00 +Władysław Dycha, Julianna, Jan zm. z rodziny (rodzina)

7.00 +Barbara Gąska gr.

7.00 +Franciszka, Jan Stańczyk zm. z rodz.

7.30 +Jan Rożek 30 dzień (rodzina)

7.30 +Jan Łupina, Daniela ich rodziców, rodzeństwo (córka)

17.00 Oktawa Zagrody: w int. modlących się na Zagrodach Górach

 

Wtorek 13.06

7.00 +Antoni, Daniela, Bolesław Brachów (rodzina)

7.00 +Eugenia Branewska msc.

7.00 +Barbara Gąska gr.

7.30 +Agnieszka Stróżek

7.30 +Stanisław i Bronisława Kulpa (Krystyna Dążałowicz)

17.00 Oktawa Zastawie: w int. modlących się przy figurze podczas majówek

- w int. modlących się podczas majówek Kamionka, Zastawie przy figurze Mariana Borsuka o op. MB oraz o życie wieczne dla zmarłych

- w int. modlących się podczas majówek z Odnogi o Boże bł. op MB i życie wieczne dla zmarłych

 

Środa 14.06

7.00+Barbara Gąska gr.

7.00 +Antonina i Florian Grabowscy ich rodziców i zięciów

7.30 +Łazurów, Woźniców, Kaproniów, Sosnówków, Zwolaków, Kadrowskich

17.00 Oktawa Bononia: O zdrowie i boże bł. dla uczestników majówek i życie wieczne dla zmarłych uczestników. (Janina Dolińska)

- O zdrowie i Boże bł. dla uczestników majówek i ich rodzin

-w intencji uczestników majówek z Wólki Abramowskiej

Czwartek 15.06

7.00 +Bronisław Szara

7.00 +Barbara Gąska gr.

7.30 +Tadeusz Woźnica zm. z Woźniców, Kubinów, Smagałów, Kaproniów

7.30 +Irena Widz (Widzów, Dolińskich)

17.00 zakończenie oktawy Goraj

17.00 w int. Dzieci (rodzice dzieciom)

 

Piątek 16.06

7.00 +Barbara Gąska gr.

7.00 +Jan, Teodora, Piotr, Antonina, Wojciech, Bronisława, Aleksander ++Krzosów, Smagałów, Kołodziejów (Teresa Kurek)

7.30 Dz. bł. w r. ur. Adriana o Boże bł. dla rodziców Anety i Mirosława

7.30 Do Matki Bożej Gorajskiej:

O Szczęśliwy zabieg medyczny i zdr. Dla Anny

Dz. z prośbą o zgodę w rodzinie

O zdr. Dla żony Emilii Mąż Marian

+Genowefa Jamroża (córka z rodziną)

+Koczwara Tadeusz (rodzina)

+Leonarda Żółw (rodzina Czajków z Hoszni)

+Leonarda Żółw (Józef i Zbigniew)

+Henryka Widz (rodz. Krawczyków)

+Za dusze w Czyśćcu cierpiące

+Klara Stanisławek, Stanickich, Biernatów, Gajurów, Grabowskich dusze w Czyśćcu cierpiące

+Eugenia Gawda (Mirek z rodziną)

+Helena Kondrat (córka Krystyna)

+Irena Widz (rodz. Pecków)

+Władysław Głowala (córka)

+Janina Oleszek (córka Anna z rodz.)

+Zenon Mazurek (rodz. Małków z Władysławowa i Dereźni)

+Karolina Łazur (wnuczka Faustyna)

+Wiesław Misa (Danuta i Jan Kalinowscy)

+Waldemar Adamski (Zychów i Haraszczuków)

+Karolina Łazur (Omiotków z Malinia)

+Jan Rożek (kolegów i koleżanek)

 

Sobota 17.06

7.00 +Antonina, Waleria, Zofia, Stanisław, Jerzy, Tomasz ++Oleszków, Sajów, Nędzyńskich, Chorębałów

7.00 +Barbara Gąska gr.

7.00 dz. bł. w 18 r ur. Julii o Boże bł. op. MB dary DŚ

7.30 +Andrzej Marek (rodzina Madejów)

7.30 +Marianna Zygmunt, Jan Klenk ich rodziców

7.30 w int. KŻR NSNMP z Zagród i zm. z rodz.

Niedziela 18.06

8.30 +Jan Garbacz, jego rodziców, syn Zenon (córka Genowefa z rodziną)

8.30 +Zenon Mazurek (dzieci)

10.00 + Barbara Gąska  gr.

11.30 za par

11.30 dz. bł. w 10 r ślubu Marioli i Krzysztofa o Boże bł. op. MB i św. Józefa i zdr. Dla dzieci Julii i Wiktorii

17.00 Dz. bł. w 15 r ślubu Dariusza i Katarzyny o Boże bł. op. MB na dalsze lata życia

17.00 +Janina, Antoni, Stanisław, Monika, Agnieszka, Tomasz Mrozów, Marianna, Jan, Józef Galant, Leokadia, Jan, Janina Szponar

Intencje 05-11.06.2023r.

Intencje 05-11.06.2023r.

Poniedziałek 05.06

7.00 +Marianna Sulowska, Wawrzyniec Omiotek, Ks. Paweł Gąbka, Marian Sokół, rodziców, rodzeństwo (Krystyna)

7.00 +Barbara Gąbka gr.

7.00 +Zofia, Antoni, Stefan, Stanisław, Marcin, Maria, Józef

7.30 +Feliks Kowalczyk, Franciszka, Kowalczyków, Maksymców

7.30 +Paulina Chorębała, Antoni, Stanisław, Antoni, Józef (Jadwiga Omiotek)

 

Wtorek 06.06

7.00 Dz. bł. w int. Rodz. Kokoszków, Margesów, Pawelców i łaskę zdrowia

7.00 +Józef Mazurek

7.00 +Barbara Gąska gr.

7.30 +Marianna Jamrożt 4 r. Antoni, Jadwiga, Henryk, Genowefa, Paweł Sokół

7.30 +Elżbieta Marchewka, Bożena, Teresa, Zygmunt zm. z rodziny (siostra)

 

Środa 07.06

7.00+Barbara Gąska gr.

7.00 +Marianna Sulowska, Marianna, Wawrzyniec, Omiotek, ks. Paweł Gąbka, Marian Sokół rodziców, rodzeństwo (Teodora Sokół)

7.00+Jan, Marian, Stefania ++ Żółw, Skurzaków, Gawdów, Pawęzków, Kalinowskich, Skwiecińskich (rodzina)

7.30 +Zenon Czajka, jego rodziców, Piotr, Jan Portka, jego rodziców, teściów, Andrzej, Maria, Łupina ++Pawelców, Borsuków, Łupinów

7.30 +Jadwiga Kondrat, Bolesław zm. dziadków Kondratów, teść Jan Osieł, Wyrostków, Misów, Kalinowskich (córka Halina i Barbara)

 

Czwartek 08.06 Boże Ciało

8.30 Piotr Czajka, Zenon jego rodziców, teściów, Jan Portka, jego, rodziców, teściów, Andrzej, Maria z Łupinów ++Portków, Borsuków, Łupinów, Czajków

8.30 +Barbara Gąska

11.30 Rocznica I komunia

11.30 +Feliks Gawda, rodziców, teściów ++Gawdów

 

Piątek 09.06

7.00 +Barbara Gąska gr.

7.00 +Aleksander, Marian, Kapica, Feliksa, Antoni, Kapiców, Gawdów, Kurasiów (rodzina)

7.00 W rocznicę święceń ks. Dominika

7.30 +Jan Grabowski jego rodziców i teściów (rodzina Sowów)

7.30 +Janina Bańka, Józef, Zofia, Paweł Kapica ich rodziców, teściów (rodzina)

7.30 Dz. bł. za ks. Romana Trzcińskiego misjonarza miłosierdzia

17.00 Oktawa Malinie w int. Uczestników nabożeństw majowych z Malinia

17.00 Dz. bł. w 9 r. święceń ks. Grzegorza (Margaretka)

 

Sobota 10.06

7.00 +Bronisława Bielak (rodzina)

7.00 +Barbara Gąska gr.

7.30 +Bronisław, Marianna, Andrzej, Leon ++Bobrów, Koszałków, Biernatów (Marianna Biernat)

7.30 +Józef i Feliksa Gawda

15.00 Ślub: Taradyś- Biegas

16.00 Ślub: Góra-Pasieka

17.00 Oktawa Łada za wszystkich odprawiających majówki przy kapicy

17.00 +Jan Łazur jego rodziców, dziadków dusze w czyśćcu cierpiące (Joanna Łazur z rodziną)

 

Niedziela 11.06

8.30 Dz. bł. w 18 r urodzin Adżeliki o Boże bł. op. MB na dalszej drodze życia

8.30 +Tadeusz Koczwara (rodzina)

10.00 +Dz. bł w 80 r ur. Stanisława o Boże bł. op. MB

11.30 za par

11.30 dz. bł. w 9 r. ur. Marii o Boże bł. op. MB

11.30 dz. bł. w 18 r. ur. Anny o Boże bł. op. MB

17.00 +Barbara Gąska  gr.

17.00 +Stanisław i Bronisława Kulpów

 

 

Intencje mszalne od 29.05 – 04.06.2023

Intencje mszalne od 29.05 – 04.06.2023

Poniedziałek 29 maja

8.30 + Anna i Bronisław Kałamajka, Wiktoria Kukiełka ich rodziców i teściów (syn)

8.30 +Maria Marczak gr.

11.30 Dz. bł. w 30 r święceń ks. Tadeusza

17:00 + Stanisław, Stanisław Żelasko

17.00 Dz. bł. w 30 r święceń ks. Zbyszka (Ap. Margaretka)

 

Wtorek 30 maja

7:00 + Janina Czajka 2 r. Bronisław, Tadeusz, Dominik, Aleksandra, Józefa, Wiktoria, Józef, Bolesław, Janina, Magdalena, Sebastian Pawlosów (Stanisława Pawlos)

7:00 + Weronika Wojtyna 39 r. (prawnuczka)

7:00 + Janina Wyroślak, Józef, Eugeniusz, Franciszka i dziadków (Danuta Jamroża)

7:30 +Czesław, Marian Borsku (dzieci)

7.30 +Danuta Czajka, Zenon, Piotr, Jan Portka, rodziców, teściów

9.00 SP w Goraju z racji Patrona Szkoły

17:00 + Maria Marczak gr.

17.00+ Zuzanna Jargiło 1r. Piotr, Aniela, Jamrożych, Jan, Janina Jargieło, dziadków

 

Środa 31 maja

7:00 + Antonina Jamroża, Wojciech, Stanisław, Genowefa, Waleriana, Janina, Mieczysław, Małgorzata (rodzina)

7:00 + Władysława, Stanisław, Stanisław, Jan Kapiców (rodzina)

7:00 + Bożena Welman (Anna Malec)

7:30 + Stanisława, Wawrzyniec, Janusz, Marian, Stanisław, Jerzy rodziców, teściów, rodzeństwo (Genowefa Kołodziej)

7:30 +Aleksandra Bober 4 r. Bolesław ich rodziców, rodzeństwo

17:00 Bożena Welman 6 r. zm. z rodziny (siostra)

 

Czwartek 1 czerwiec

7:00 Dz. bł. w int. Aleksandry Kołodziej 18 r ur. Oraz Amelki Trzaskowskiej w 15 r. ur. o Boże bł. op. MB (Babcia Genowefa)

7:00 + Barbara Gąska gr. (dzieci)

7.00 +Antoni, Jadwiga, Marianna, Leonard Skurzaków, Zofia, Jan, Helena Jasińskich ++Skurzaków, Jasińskich, Momotów dusze w czyśćcu cierpiące (Irena Skurzak)

7.30 +Marianna, Józef ich rodziców, rodzeństwo, dziadków, dzieci (rodzina)

17:00 Za powołanych i o nowe powołania

17:00 za dzieci (rodzice dzieciom)

 

Piątek 2 czerwca

7:00 + Józef Kaica, Janina ich rodziców (syn Jan z rodziną)

7:00+ Tadeusz i Feliksa Głowala

7.00 +Barbara Gąska gr.

7:30 +Jan Portka, Eugenia, Henryk ich rodziców, Szymon (rodzina)

7.30 +Janina Sosnówka, Jan, Bolesław Jarosz, Władysław Głowala, Stanisław Mareczko zm. z rodziny (rodzina)

17:00 + Julian i Danuta Zań, Mieczysław Kaproń, Jan i Andrzej Kostrzycki (rodzina)

17.00 w int. Ks. Leszka proboszcza z racji 17 r. święceń o Boże bł. op. MB (grupy modlitewne)

 

Sobota 3 czerwca

7:00 + Barbara Gąska gr.

7:00 + Leon Marczak, Anastazja, Marianna zm. z rodz. (rodzina)

7:00 +Maria Masiuk, Wołoszuków, Protasów (brat z rodziną)

7:30 w int. Dusz w Czyśćcu cierpiących (Ap. pomocy duszom Czyśćcowym)

17:00+ Jan, Bronisława Czerw, Janusz, Władysław Mekal, Stanisław Gołębiowski (rodzina)

 

Niedziela 4 czerwca

8:30 + Stanisław, Franciszek, Paulina, Stanisław, Andrzej, Zofia, Anna, Katarzyna, Stanisław, Anna, Krystyna (Marianna Kołodziej)

8:30 +Barbara Gąska gr.

10:00 + Katarzyna, Wojciech, Jan, Bronisława Bielaków (rodzina)

11:30 Dz. bł. w 4 r. święceń ks. Pawła

11.30 za par. 

17.00 +Marian, Skwiecińskich, Żółwiów (rodzina)

17.00 O pokój serca dla rodziców po stracie dzieci nienarodzonych

17.00 dz. bł w 60 r ur. Ks. Jana Mudy za dar kapnął. Z prośbą o dalsze Boże bł.

Intencje mszalne od 22 – 28.05.2023

Intencje mszalne od 22 – 28.05.2023

Poniedziałek 22 maja
7:00 + Maria Marczak gr.
7:00 + Stanisław i Teresa Wlizło of. rodzina
7:00 Dz. bł. Op. MB dla Estery, Norberta, Wiktorii, Roberta
7:30 +Jerzy Wyrostek jego rodziców Stanisława i Wacław
7:30 + Marianna Sumska, Józef, Stanisław ich rodziców, Ewa Wlizło, Józef, Aniela, Józefa, Bronisław, Walerian of. rodzina
17:00 + Karolina Łazur od. Dariusz z rodz.

Wtorek 23 maja
7:00 + Stanisław Żółw, jego rodziców i teściów ++ Kokoszków Żurawiczów Niedoborków, Bielaków, Żółwiów of. rodzina
7:00 + Władysława i Stanisław Kapiców, ich rodziców, małżeństwo, dziadków pradziadków, Jan kokoszka of. rodzina
7:30 + Jan i Apolonia Pecków, Genowefa i Józef Winiewicz, Małgorzata Omiotek
7:30 dz.bł.w20 r ślubu Adama i Justyny o Boże bł. op. MB dla całej rodziny
17:00 + Maria Marczak gr.

Środa 24 maja
7:00 + Stanisława Jarmuł, jej rodziców, Stefan i Władysław woźnica, teściów Stanisław i Florentyna Jarmuł of. rodzina
7:00 + Janina, Dionizy Pawelec, Anna, Stanisław, Tomasz, Tadeusz, Daniela, Lucjan, Bolesław Łukasik, Janina, Jan, Marian Kapica, Teresa reszka, Jan Pintal of. Teresa Łukasik
7:00 + Maria Marczak gr.

7:30 + Stanisław, Daniela, Jan, Tadeusz, Katarzyna, Jan, Maria, Wojciech, Wiktoria, Wiesław, Feliksa of. rodzina
7:30 Dz. bł. w 35 r ślubu Anny i Zbigniewa o Boże błogosławieństwo opiekę Matki Bożej na dalsze lata pożycia małżeńskiego
17:00 Dz. bł. w 40 r ur. Moniki i szczęśliwe zdanie egzaminów dla Filipa
Czwartek 25 maja
7:00 + Władysława Kubiak, Kazimierz Zasada, rodziców Józef i Agnieszka, Ksawery i jego rodziców of. mąż z rodziną
7:00 + Rozalia, Kazimierz Czajka, ich rodziców, Józef i Józefa Mielko ich rodziców, Genowefa Góra, Władysław, Władysław of. Stanisław Czajka 7:00 + Karolina Łazur 30 dzień
7:30 + Jan Grabowski, jego rodziców, teściów of . Teodora Grabowska
7: 30+ Krystyna Woźnica, Aleksander, Józefa ich rodziców of. Aleksander Woźnica
17:00 + Wiesław Misa 30 dzień of. Żona z dziećmi
17: 00+ Maria Marczak gr.

Piątek 26 maja
7:00 + Bronisław Czajka, Janina, Tadeusz, Dominik, Aleksandra, Józefa z Czajków Wiktoria, Józef, Bolesław, Janina Pikul, Sebastian i Magdalena z Pawlosów of. Stanisława Czajka 7:00+ Jan Jamroży, Czesława i Jan
7:30 Do Bożego Miłosierdzia
+ Lucjan Żołynia, jego rodziców i teściów
+ Lucjan Dyjach
+ Bronisława i Władysław Hawryłów of. Syn
+ Krystyna Lalik
+ Leonarda Żółw of. Paweł z rodziną
+ Helena Kondrat of. Natalia i Adrian Flis z rodziną
+ Irena Widz of. Mirka z rodziną
+ Janina Oleszek of. syn z rodziną
+ Karolina Łazur of. synowa Maria
+ Zenon Mazurek of. rodzina Pawelców z Biłgoraja
+ Janina Oleszek of. Legion Maryi
+ Bolesław , Wiesław, Aleksander z rodz. Kitów of. Janina Kita
+ Władysława, Jan, Jan ze Słomów
+ Jan Rożek of. rodzina Czajków
17:00 + Maria Marczak gr.

17:00 +Irena Widz of. Córki

Sobota 27 maja
7:00 + Jan Portka, rodziców, teściów, Piotr, Zenon Czajka, jego rodziców, Andrzej i Maria Łupina of. Rodzina
7:00 + Ludwik, jego rodziców Waleria i Antoni, rodzeństwo i teściów Waleria i Piotr zm. z rodzin znajomych i dziadków.
7:00 O szczęśliwe rozwiązanie dla Magdaleny
7:30 + Janina, Bronisław z Kozików i Dudziców of. rodzina
7:30 Dz. bł. w 30 r święceń ks. Zbigniewa i Tadeusza o Boże bł. op. MB
7:30 + Andrzej i Czesław Marek
17:00+ Maria Marczak gr.

Niedziela 28 maja
8:30 + Maria Marczak gr. 8:30 Dz. bł. za Stanisława w 80 r o Boże bł. Op. MB
10:00 + Tadeusz Madejski of. syn Piotr z rodziną
10:00 Dz. bł. W 1 r. Ur. Emilii o Boże bł. Op. MB
11:30 Pierwsza Komunia Święta
17:00 Dziękczynna w rocznicę święceń ks. Damiana 

Intencje Mszalne 15-21.05.2023

Intencje Mszalne 15-21.05.2023

Poniedziałek 15 maja
7:00 + Stanisław Kula, Czesława Sławek of. chrześnica

7:00 +Czesława Sławek i jej ojca of. Siostra

7:30 +Henryk i Jan ich rodziców of. córka

7:30 +Czesława Sławek jej brata ojca Jana of. rodzina

7:30 Andrzej Bednarz, rodziców, teściów, Eugenia i Bolesław of. córka

17:00 + Marczak Maria gr.

17:00 + Karolina Łazur of. Marzena z rodziną


Wtorek 16 maja

7:00+ Maria Marczak gr.

7:00 + Mieczysław Kapica 14 r. Jego rodziców teściów, brat Jan of. rodzina
7:30 do Matki Bożej Gorajskiej
+ Katarzyna, Stanisław, Jan, Stanisław, Władysława ich rodziców zm. Derusiów
+ Jan i Rozalia Kapiców, Feliksa, Ignacy, Stanisław Gawda, Mieczysław Marek of. rodzina

+ Bronisław, Władysława, Marianna, Witold, Anna, Wiesława z rodziny Rożków of. córka

+ Jan Omiotek, jego rodziców, rodzeństwo of. rodzina

+ Waldemar Adamski of. współlokatorzy syna

+ Adam Żmuda

+ Leonarda Żółw of. Tadeusz z rodziną

+ Henryka Widz of. rodz. Chorębałów

+ za dusze w czyśćcu cierpiące

+ Marianna Sosnówka of. Sulowskiej z Chrzanowa

+ Antoni Oleszczyński of. rodz. Czajków z Janowa lubelskiego

+ Janina Oleszek of. wnuczka z rodziną

+ Helena Kondrat of. Tomasz Golec z synem Mikołajem

+ Helena Kondrat of. rodzina Malców

+ Irena Widz of. Janina

+ Zenon Mazurek of. rodzina Małków i Smagałów z Władysławowa

+ Karolina Mazur of. rodzina Gzik

+ Karolina Mazur of. rodz. Wlizłów, Małyszków, Tarczyluków

+ Wiesław Misa of. Smagałów, Woźniców.

17:00 + Bronisław Mazurek, Natalia, Marianna, Stefania, Józef, Walerian, Władysław.

Środa 17 maja
7:00+Katarzyna r. Franciszek, Stanisław, ks. Paweł Starzecki of. Rodzina
7:00+ Władysław Marczak r. Anna zm. z rodziny of. rodzina
7:30+Walerian Sosnówka rodz. Garbaczów

7.30+Henryk Krasa, Marianna

17.00+Marianna Marczak gr.

Czwartek 18 maja
7:00 +Bronisław Mazurek r. Natalia, Marianna, Józef of. rodzina
7.00 +Maria Marczak gr.
7:30 +Marianna Żurek r. Jan, Marian, Genowefa Oleszek of. Teodora Kapica

7:30 + Stanisław Sulowski, Anna Sulowska, Władysław, Stanisław Skurzaków, Marianna, Władysław Kanarów

17:00 Bierzmowanie

17.00 +Bronisław Mazurek r. Natalia, Marianna, Józef, Stefania of. rodzina


Piątek 19 maja
7:00 + Edward Habza jego rodziców i teściów of. rodzina

7:00 + Stanisław Broniewski, żona Eugenia, zm. z rodziny

7:00 + Edward Habza 29 r. of. syna z rodziną

7:30 +Wacław, rodziców i brata

7:30 + Aniela Klenk , Słomków, Smołów, Kowalików, Ligajów

17.00 +Maria Marczak gr.

 

Sobota 20 maja

7:00 + Maria Marczak gr.
7:00 + Tadeusz Mazurek, Maria jego rodziców i teściów  of. rodzina
7:00 Wiesław misa of. rodz. Wituchow
7:30 + Mołdawskich Feliksa, Kurasiów Władysław, Franciszka, Stanisław, Bronisław, Maśków Janina, Jan of. rodz. Mołdawskich
7:30 + Marek Czajka, Władysław, Łukasz zmarłych z rodziny
17:00 +Teresa Marchewka, Zygmunt, Bożena, Elżbieta zmarłych z rodziny of. córka
17:00 O Boże bł. dla Heleny i Andrzeja Oleszczyńskich


Niedziela 21 maja
8:30 +Maria Marczak gr.
8.30 dziękczynno-błagalna w 2 r. ślubu Ilony i Łukasza o Boże błogosławieństwo opiekę Matki Bożej Gorajskiej
10:00 dziękczynno-błagalna w 15 r ślubu Eweliny i Wojciecha z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo opiekę matki Bożej of. Małżonkowie
11:30 za parafian
11:30 w intencji orkiestry dętej z okazji 20-lecia i za zmarłych członków orkiestry
17:00 + Stefania, Paweł Pąk, Marian, Władysława Mączka
17:00 z racji poświęcenia pól w Zagrodach
17:00 z racji poświęcenia pól w Bononii 

Intencje Mszalne 8-14.05.2023

Intencje Mszalne 8-14.05.2023

Poniedziałek 8 maja Odpust ku czci św. Stanisława bpa i męczennika
9:00 +Stanisław Łukasik (ofiara dzieci)
9:00 +Maria Pecka, Bronisław, Zdzisław
9:00 +Maria Marczak (gregorianka)
9:00 +Stanisław Golec
9:00 +Genowefa Łazur, Marian, Marian Kawęckich
12:00 Za parafian
12:00 +ks. Henryk Misa
12:00 +dz. bł w 60 r. urodzin Marii o Boże bł. opiekę MB Gorajskiej (ofiara córki)

12.00 O zdrowie dla Józefa i mądrość dla lekarzy za przyczyną św. Jana Pawła II
17:00 Stanisław, Bolesław Malec, Aleksander Garbacz (ofiara rodziny)

17:00 +Stanisława, Bolesław Skurzaków (syn)


Wtorek 9 maja
7:00 +Stanisław i Janina Bielak

7:00 +Stanisława Portka Krzysztof Kwiatkowski

7:30+ Bronisław i jego rodziców (Janina Lewczyk)

7:30+ Jadwiga Jamroży, Stanisław, Daniela, Antoni Tadeusz, Władysław, Janina, zmarłych z rodziny (rodzina)

17.00+ Maria Marczak gregorianka

17:00 +Władysław Jamroży, Katarzyna ich rodziców rodzeństwo (rodzina)


Środa 10 maja
7:00+ Katarzyna Wawrzyniec białogłowskich ich rodziców rodzeństwo (syn Jan)

7:00 +Stanisława Rożek ofiara chrześnicy

7:30 +Waleria i Jan (Janina Lewczyk)

7:30 +Eugenia Braniewska msc.

17.00+ Maria Marczak (gregorianka)

17:00 dz. bł. w 20 r. święceń kapłańskich ks. Tomasza Rekiel o Boże bł. op. MB Gorajskiej w dalszej posłudze kapłańskiej


Czwartek 11 maja

7:00 +Bolesław i Eleonora Madej ich rodziców i rodzeństwo zmarłych z rodziny (córka)

7:00+ Władysław Malec (Stefania Malec)

7:30 +Franciszek Chorębała 2 r.  (rodzina)

7:30 +Katarzyna, Jan Dycha, Władysława, Bronisław Kuraś, Bolesław, Mieczysław, Józef Dycha (Anna Kuraś)

17:00 +Maria Marczak greg.

17:00 +Władysława Stępień rodziców, rodzeństwo (rodzina)


Piątek 12 maja
7:00 +Maria Marczak gregorianka

7:00 +Aniela, Antoni, Florian, Danuta Rożek, Jan, Antonina, Andrzej, Władysław Malec zmarłych dziadków (Stefania Malec)

7:30 +Antonina Chorębała, Stanisław, Mieczysław, Daniela, Tadeusz, Łukasik ich rodziców i rodzeństwo (rodzina)

7:30 +Antonina Stanicka, Józef, Monika, Andrzej, Tomasz Małyszków, Jan (rodz.)

17:00 +Bronisława, Antoni, Jan, Pawelców

17:00 +Stanisław Szczęszek 1r. (Danuta i Anna)


Sobota 13 maja
7:00 + Aniela i Jan Wlizło, rodziców i rodzeństwo  (Stanisław Wlizło)

7:00+ Weronika Maksim, Bronisław i rodziców zmarłych z rodziny (rodzina)

7:30 O zdrowie opiekę matki Bożej dary ducha Świętego dla wnuków (babcia)

7:30+ Waleria Kaproń, Jan, Władysława, Aleksander Gąbka, Jan Mazurek

7:30 dziękczynno-błagalna w 80 rocznicę urodzin Genowefy o Boże błogosławieństwo opiekę Matki Bożej

17:00 +Maria Marczak greg.

17:00 dziękczynno-błagalna w 35 rocznicę ślubu Heleny i Andrzeja o Boże błogosławieństwo opiekę Matki Bożej na dalsze lata pożycia małżeńskiego


Niedziela 14 maja
8:30 +Maria Marczak gregorianka

8:30 Henryka Widz (ofiara Danuta i Jan Kalinowscy)

10:00 +Stanisław Widz (ofiara Piotr z dziećmi)

11:30 za parafian

11:30 +Janina i Stanisław Abram

11:30 +Bogusław Zalewa

17:00 dziękczynno-błagalna z racji poświęcenia pól w Maliniu

17:00 dziękczynno-błagalna z racji poświęcenia pól w Goraju i Folwarkach

17:00 +Waldemar Adamski 30 dzień od śmierci

Intencje 01-07.05.2023r.

Intencje 01-07.05.2023r.

Poniedziałek 01.05

7.00 O szczęśliwe zdanie egzaminu dla Adriana o dary DŚ (rodzice)

7.00 O dary DŚ dla Julii z racji matury o Boże bł. op. MB (rodzice)

7.30 +Eugenia Łupina, Władysław ich rodziców

7.30 O dary DŚ dla syna Mateusza z racji matury o Boże bł. op. MB (rodzice)

17.00 +Marczak Maria (greg)

 

Wtorek 02.05

7.00 +Marczak Maria (greg)

7.00 +Florian Grabowski, Antonina ich rodziców i zięciów (rodzina)

7.30 +Janina Gąbka, Bronisław, Edward, Stanisław, Rozalia, Jan Kołtyś, Marianna, Stanisław Maksim (Stanisław Maksim)

7.30 +Stanisław, Maria Jamroży, Maria, Adam Zygmuntów, Agnieszka Fiedurek, Jadwiga, Franciszek, Józef Zygmuntów, Jamrożych, Zygmuntów, Karczmarczyków, Wędzinów, Tadeusz Jamroży (Stefania Zygmunt)

17.00 W 20 r ur. Szymona i szczęśliwe zdanie matury

17.00 +Zygmunt Marchewka, Teresa zm. z rodziny (córka)

 

Środa 03.05

8.30 + Waleria Małysz, Bronisław ++Kapiców Małyszów, Ciupaków, Kiełbasów

8.30 W int. Ojczyzny mieszkańców Gminy Goraj i druhów Strażaków

11.30 +Maria Marczak (greg)

11.30 +Stanisław, Antoni, Zofia, Stefan, Marcin, Józef, Maria

17.00 W int. Mieszkańców Łady i o urodzaje

17.00  W int. Mieszkańców Zastawia i o urodzaje

17.00 +Dawid Branewski (Józef z rodziną)

Czwartek 04.05

7.00 + Katarzyna Białogłowska

7.00 +Marczak Maria (greg)

7.30 +Stanisław, Józefa, Anna (rodzina)

7.30 +Apolonia Pecka, Jan Genowefa, Józef Biniewiczów, Małgorzata Omiotek

17.00 Za powołanych i o nowe powołania z naszej parafii

17.00 Dz. bł. w 11 r. ur. Nataszy o Boże bł. op. MB

 

Piątek 05.05

7.00 +Marczak Maria (greg)

7.00 +Helena, Antoni Czuczulińskich, Eleonora, Zdzisław, Skurzak, Franciszek Kulpiński z rodz. Skurzaków (rodzina)

7.30 +Walerian Ligaj, Adela (syn)

7.30 +Piotr Kapica, żonę, rodziców, teściów (córka z rodziną)

17.00 +Tadeusz i Feliksa Głowala

17.00 +Waldemar Maksymiec, Agnieszka, Danuta, Feliks, Franciszka, ++Maksymców, Kowalczyków

 

Sobota 06.05

7.00 +Roman, Eugenia ich rodziców, rodzeństwo, Wiesław, Łucja, Barbara Kozyra ++Szczęszków, Bielaków, Dzwolaków

7.00 +Antoni Omiotek, Stanisława ich rodziców, Czesław (Jadwiga Omiotek)

7.30 +W int. dusz w Czyśćcu cierpiących (Ap. pomocy Duszom Czyśćcowym)

7.30 +Jadwiga, Antoni Jamroży, teściów, Daniela i Stanisław Łazur, Tadeusz, Feliksa, Wiesław, Feliks Szumscy ++rodz. (syn z rodziną)

17.00 +Marczak Maria (greg)

17.00 +Bronisław Flis r.

 

Niedziela 07.05

8.30 +Marczak Maria (greg)

8.30 +Stefania, Jan, Marian z Żółwiów, Skurzaków, Kalinowskich, Skwiecińskich i Małyszków (rodzina)

10.00 +Eugenia Dyndur 8r. (córka)

10.00 +Aleksander Garbacz, Stanisław, Bolesław Malec (rodzina)

11.30 Za wszystkich zmarłych spoczywających na cmentarzu

11.30 +Stanisław Kapica, Krystyna, Stanisław Lech

 

+Stanisław Golec (przeniesiona na odpust na godz. 9.00)

+Genowefa Łazur, Marian, Marian Kawęckich (przeniesiona na odpust na godz. 9.00)

 

 

Intencje 24-30.04.2023r.

Intencje 24-30.04.2023r.

Poniedziałek 24.04

7.00 +Rozalia Miksza , Stanisław, Jan, Rozalia, Wawrzyniec, Franciszka, Józefa ++Mikszów, Gołębiowskich, Ryszard Kukiełka (Genowefa Miksza)

7.00 + Bolesław, Aleksandra Bober ich rodziców (rodzina)

7.00 +Eugenia Branewska

7.30 +Rozalia Miksza, Stanisław, Jan ++rodziny Ryszard Kukiełka (rodzina)

7.30 +Leon, Janina Wieleba, siostra Maria Grzegorczyk i dziadków

 

Wtorek 25.04

7.00 Dz. bł. w r. ślubu Barbary i Tomasza o Boże bł. op. MB na dalsze lata (małżonkowie)

7.00 +Paulin i jego rodziców

7.00 Dz. bł. w 25 r. ślubu Krystyny i Stanisława o Boże bł., op. MB na dalsze lata (małżonkowie)

7.30 Dz. bł. w 19 r. ślubu Barbary i Kazimierza o Boże bł. op. MB na dalsze lata (małżonkowie)

7.30 +Jan Słomka, Eugenia, Agnieszka ++Słomków (Jan Słomka)

 

Środa 26.04

7.00 + Katarzyna i Gabriel, Marianna i Kazimierz (rodzina)

7.00 + Stanisława Rożek (rodz. Szewczuków)

7.00 Dz. bł. w 50 r ślubu Emilii i Jana Smagałów o Boże bł. op. MB na dalsze lata (małżonkowie)

7.30 +Roman Smagła, Maria i Aleksander, Teodora Gawdów ++Kaproniów (syn)

7.30 +Józefa i Stanisława Post ich rodziców i rodzeństwo (rodzina)

 

Czwartek 27.04

7.00 + Ryszard, Bronisława, Paulin (Janina Oszust)

7.00 +Stefania Biernat 7 r. Marian, Łucja, Jan, Biernatów, Białków, Kotrybałów, Łazurów, Pawelców (rodzina)

7.00 O zdrowie dla mamy i siłę w walce z chorobą

7.30 +Stanisława Jarmuł 7 r., jej rodziców, Janina Gąbka

7.30 +Maria i Jan ich rodziców (rodzina)


Piątek 28.04

7.00 +Janina Kapica, Piotr z Kapiców, Lucjan, Czesława, Malec, Lesław Dziura ++Smołów, Kapiców, Malców, Kalinowskich, Borsuków, Aleksander Kita (rodzina)

7.00 +Piotr Rębacz, jego tatę i rodziców (rodzina)

7.30 Dz. bł. w 50 r. śl. Stefanii i Jana Rębaczów o Boże bł. op. MB na dalsze lata życia (córka)

7.30 Do Bożego Miłosierdzia

+Leonarda Żółw (chrześniak Józef)

+Henryka Widz (rodz. Gzików)

+Marianna Sosnówka (Baranów i Hałasów z Biłgoraja)

+Antoni Oleszczyński (rodz. z Janowa Lub.)

+Helena Kondrat (Agnieszka i Tomasz Kondrat z rodz.)

+Janina Oleszek (córka z rodz.)

+Zenon Mazurek (rodz. Małków z Zamościa)

 

Sobota 29.04

7.00 +Anastazja, Tadeusz Niedoborków, Bronisława, Jan Bielaków, Niedoborków, Kokoszków, Żurawiczów, Żółwiów

7.00 +Krystyna, Adam, Stanisława, Piotr z rodz. Furmagów i Jamrożych (rodzina)

7.00 +Henryka Widz (rodz. Widzów z Janowa)

7.30 +Ludwik Pawelec, Katarzyna, Ludwik, Franciszka Antonina, Irena Pawelców (córka)

7.30 +Stefania Żarkiewicz ++Habzów, Ziarkiewiczów (rodzina)

13.00 Chrzest: Marcelina i Natalia

 

Niedziela 30.04

8.30 +Zenon Taradyś (rodzina)

8.30 +Henryka Widz (Monika i Przemysław Trela)

10.00 Edward Hawryło zm. z rodz. (rodzina)

10.00 Dz. bł w 25 r ur. Przemysława o Boże bł, op. MB dary DŚ

11.30 Za par.

11.30 +Henryka Widz (Burmistrza, Rady Miejskiej, pracowników urzędu)

17.00 +Zenon Mazurek 30 dzień (rodzina)

17.00 +Franciszka Kaczor, Edward Kaczor ich rodziców (syn)

 

 

Intencje 17-23.04.2023r.

Intencje 17-23.04.2023r.

Poniedziałek 17.04

7.00 +Janina Jamroży

7.00 + Eugeniusz Jaworski 3 r, Andrzej Jaworski, Weronika ich rodziców (rodzina)

7.00 +Roman Smagała, rodziców, rodzeństwo, dusze w Czyśćcu cierpiące

7.30 +Genowefa Sowa jej rodziców i syna (rodzina)

7.30 +Wojciech, Weronika Kapica, rodziców, rodzeństwo, Bronisława Zygmunt Golanowskich (rodzina)

7.30 +Janina Oleszek 30 dzień

 

Wtorek 18.04

7.00 +Bolesław, Waleria, Stefan (Teresa Rekiel)

7.00 +Wacław Widz, Kazimierz, Mieczysław Marek

7.00 O Boże bł. zdr. dla o. Bronisława w posłudze kapłańskiej)

7.30 +Adolf Grabowski 6 r, rodziców, teściów Gilasów, Zenon Sykuła (rodzina)

7.30 +Lucjan Oleszczyński 7 r (żona Wacława)

 

Środa 19.04

7.00 + Franciszka Szyler, Roman, rodziców, rodzeństwo (Barbara Sajewska)

7.00 + Marianna, Jan, Tekla, Franciszek (Janina Oszust)

7.00 +Stanisław Rożek (rodzina Malców)

7.30 +Jan, Zofia, Helena, Jasińskich, Antoni Jadwiga Jasińskich, Skurzaków, Hawryłów dusze w Czyśćcu cierpiące ( Irena Skurzak)

7.30 +Wojciech Woźnica, rodziców, teściów, Anna, Aleksander, Jan Sykuła, Katarzyna, Jan, Antonina Styk (rodzina)

 

Czwartek 20.04

7.00 +Ignacy Janisz, Bronisława, Lucjan, Stanisław (rodzina)

7.00 +Mieczysław, Stanisław, Maria, Jan, Franciszka, Władysława z rodz. Tatarów (rodzina)

7.00 O szczęśliwe rozwiązanie dla córki Sylwii (mama)

7.30 +Stanisław Szara, Anna Czesław, Marianna, Ludwik ++Szarów Kołtysiów (rodzina)

7.30 +Marian Kołodziej, Jan, Aniela, Czesław, Stanisław, dziadków i Chrzestnych (Genowefa Kołodziej)


Piątek 21.04

7.00 +Waleria Pecka, Stefan ++Pecków, Kiełbasów, Widzów, Portków, Krzysztof Krajewski

7.00 +Grzegorz, Stefania, Jan Małeckich, Marian Malec (Janina Małecka)

7.00 +Antoni Oleszczyński (bratankowie)

7.30 +Aniela Wlizło, Józefa ich rodziców teściów, Ewa Wlizło, Józefa, walerian, Bronisław Józef, Marianna, Stanisław Szumski (rodzina)

7.30 +Paweł Sowa, Stanisław Łukasik (rodzina)

 

Sobota 22.04

7.00 +Władysław Łupina, Eugenia ich rodziców (rodzina)

7.00 +Stanisława Rożek (Małgorzata i Stanisław Rożek)

7.00 +Eugenia, Bronisław, Antonina Kapica, (Córka Stanisława)

7.30 +Władysław Łupina, Eugenia ich rodziców (rodzina)

7.30 +Lucjan Oleszczyński (syn z rodziną)

7.30 O powrót do zdrowia córki Joanny

 

Niedziela 23.04

8.30 +Władysława Kapica, Mieczysław, Stanisław, Jan, Stanisław, Marianna (rodzina)

8.30 +Stanisław Rożek (Dyrekcja i pracownicy ZS w Goraju)

10.00 Dz. bł. w 36 r ślubu Marii i Grzegorza z prośbą o boże bł. op. MB (małżonkowie)

11.30 Za par.

11.30 Dz. bł. w 30 r ślubu Jana i Ewy o Boże bł. op. MB

17.00 Dz. bł. w 26 r ślubu Anny i Mieczysława o Boże bł. op. MB

 

 

Intencje 10-16.04.2023r.

Intencje 10-16.04.2023r.

Poniedziałek Wielkanocny 10.04

8.30 +Szymon Lewczyk (rodzina)

8.30 +Andrzej Weronika, Ludwika, Zofia, Jan, Wojciech ++Lewczyków, Łupinów, Słomków Gorzelewskich

10.00 +Tadeusz Madejski

11.30 +Stanisława Skurzak, Bolesław, rodziców, rodzeństwo

11.30 +Janina Misa, Aleksander, Władysława, Wojciech Kaproń, Zofia, Bronisław Goduszewskich (rodzina)

11.30 dz. bł. w 40 r ślubu Bogusława i Jana o Boże bł op. MB na dalsze lata życia (córka)

Wtorek 11.04

7.00 +Władysława Kokoszka, Stanisław, jej rodziców, rodzeństwo, teściów, Marię Adamską (Władysław Kokoszka)

7.00 +Marianna Mękal, rodziców, teściów, rodzeństwo (Zofia Wlizło)

7.00 +Janina Misa 1 r  (córki)

7.30 +Barbara Czerw, Stefan, Stanisław, dziadków z Pintalów, Czerwów, Aleksandra, Tadeusz, Władysław, Antoni, Wojciech (Janina Czerw)

7.30 +Weronika Dziuba 2 r ,Jan ich rodziców, Stanisław, Katarzyna, Stanickich, Katarzyna, Walenty Dziubów (rodzina)

Środa 12.04

7.00 + Stanisław Taradyś, jego rodziców, teściów (rodzina)

7.00 + Aleksander Woźnica, Józefa, Krystyna (rodzina)

7.00 +za Dusz w Czyśćcu cierpiące

7.30 +Tadeusz, Anastazja Niedoborków, Bronisława, Jan Bielak ++Niedoborków, Kokoszków, Żurawiczów, Żółwiów (rodzina)

7.30 +Marianna, Józef Ligaj, Teresa i Marian Bargiel (Wiesława Kowalik)

Czwartek 13.04

7.00 Andrzej, Teofila, Franciszka, Jan, Marek ++Kawęckich

7.00 +Władysław Habza ++Habzów, Lewczyków (syn z rodziną)

7.00 +Walerian, Stefania, Zbigniew Łupina

7.30 +Mieczysław Mareczko, jego teściów, rodziców, Sławomir Gawda (rodzina)

7.30 +Natalia Woźnica 5 r, Józef, Stefan, Józef zm. z rodz. (córka)

Piątek 14.04

7.00 +Katarzyna Niedźwiecka jej rodziców, Władysławę, Franciszek, teściów, Józef, Janina

7.00 +Jan Flis, Marcin, Maria, Klara, Eugeniusz, Jan, Waleria, Władysława (Aleksander Flis)

7.00 +Henryka Widz (siostra)

7.30 +Wawrzyniec, Stanisława, Janusz, Marian, Jerzy, Stanisław, rodziców, teściów, rodzeństwo (Genowefa Kołodziej)

7.30 +Józef 6 r., Stefan, Natalia, Józef, rodziców, teściów ++Woźniców, Dumów (rodzina)

 

 

Sobota 15.04

7.00 +Władysława, Bronisław, Eugeniusz Lewczyków, Janina, Bronisław Kozików (rodzina)

7.00 W 18 r. ur. Damiana o zdr. Boże bł. op. MB (dziadkowie)

7.00 Dz. bł. w 41 r ślubu Bożeny i Andrzeja o Boże bł. op. MB na dalsze lata życia.

7.30 +Stanisław Jan, Anna, Stanisław z Hałasów (rodzina)

7.30 +Do MB Gorajskiej

+Leonarda Żółw (Mariusz z Rodziną)

+Jan Kukla (wnuczka Karolina z mężem)

+Mieczysław Kania, rodziców (rodzina)

+Marianna Sosnówka (Łukasików i Górów)

+Antoni Oleszczyński (sąsiedzi z Rolnej)

+Helena Kondrat (Elżbieta i Dariusz z rodziną)

+Irena Widz (Józef Oleszek z rodz.)

+Janina Oleszek (Józef Oleszek z rodziną)

+Janina Oleszek (Monika z rodz.)

Niedziela 16.04

8.30 +Tadeusz Madejski (rodzina Dzwolaków)

8.30 Dz. bł. w 5 r ur. Kacpra o Boże bł. op. MB

10.00 Dz. bł. 2 r ur. Nikodema o Boże bł. op. MB (babcia)

11.30 Za par. i za naszą Ojczyznę o jej nawrócenie

11.30 W int. KŻR MB współczucia i Miłosierdzia z ich rodz. i zmarłych z koła (Krystyna Dążałowicz)

17.00 Dz. bł. w 40 r ur. Dariusza o Boże bł. op. MB (żona Izabela)

17.00 +Władysława Lewczyk 4r., Bronisław, Eugeniusz, Marcin, Józefa, Maria (rodzina)

Intencje 03-09.04.2023r.

Intencje 03-09.04.2023r.

Wielki Poniedziałek 03.04

7.00 +Józef, Helena ich rodziców Kazimierę, Tomasz z Okuniwskich, Stanisław Żółw (Antoni Kawalec)

7.00 +Stanisław Oleszek Wanda ich rodziców (rodzina)

7.00 +Tadeusz jego rodziców, rodzeństwo, Daniela Stanisław

7.30 +Dauta Maksymiec, Waldemar, Małgorzata, Agnieszka Maksymców

7.30 +Kazimiera, Ireneusz Groccy, rodziców zm. z rodz.

Wielki Wtorek 04.04

7.00 +Waleria jej rodziców, rodzeństwo, Jan, Marian Jaskowskich, Gajurów

7.00 +Bolesław Kapica (rodzina)

7.00 O zdr. Boże bł. dla Jasia w 15 r. ur. (babcia)

7.30 +Maria Bida, Marian, jej rodzice, bracia (rodzina)

7.30 +Tomasz Futyma, Klara, Wiesława, Ryszard, rodziców, teściów, Brodziaków, Krzosów, Łazurów (synowa)

Wielka Środa 05.04

7.00 +Aleksander Łupina, Marianna, Reneusz ich rodziców (Irena Łupina)

7.00 +Agnieszka, Walenty, Weronika, Paweł, Władysław ++Branewskich, Kołodziejów, Łukasików, Danuta, Białogłowska, Józef (Marianna Kołodziej)

7.00 +Wawrzyniec, Franciszka ich rodziców, rodzeństwo, Ryszard Małysz, Mikołaj, Ryszard Chmielewski, Ryszard, Bronisław, Franciszka, Mieczysław Pikul, Zbigniew Grzesiak, Małgorzata Pikul (rodzina)

7.30 +Dz. bł. w 25 r. ur. Magdaleny

7.30 +Jan Stanicki ++Gajurów, Stanickich, Bierutów

7.30 +Irena Widz 30 dzień (rodzina)

Wielki Czwartek  06.04  

17.00 W int. Kapłanów i o nowe powołania (Grupy modlitewne)

17.00 +Genowefa Oleszek jej rodziców i zm. z rodz. (Teodora Kapica)

Wielki Piątek 07.04

15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia

15.10 Nabożeństwo Drogi Krzyżowej i liturgia Wielkiego Piątku

 Wielka Sobota – Wigilia Paschalna 08.04

19.00 +Teresa Gorzkowska, Mieczysław, Tadeusz (rodz.)

19.00 +Stefania i Eugeniusz Góra ich rodziców, Władysław i Katarzyna Jamroży (rodzice)

Niedziela Wielkanocna 09.04

6.00 Za parafian

6.00 W 75 r ur. Stanisława o Boże bł. op. MB (dzieci)

10.00 +Jan, Janina Maśko (p. Mołdawska)

11.30 +Marcin Kowalik, Józefa, Władysława, Bronisław, Eugeniusz, Marian (rodzina)

11.30 +Mieczysław Kiełbasa, żona Genowefa ich rodziców ++Kiełbasów, Tynków, Ogonowskich, Walców, Grzegorz Dudzic (rodzice)


Intencje 27.02-02.04.2023r.

Intencje 27.02-02.04.2023r.

Poniedziałek 27.03

9.00 +Florentyna Welman, Tadeusz Papież ich rodziców i rodzeństwo (Stanisława Bielak)

9.00 +Wiesław Szumski, rodziców, Jan, Katarzyna, Feliks zm. z rodz.

9.00 +Eugenia Gawda (wnuki)

11.30 +Helena, Józef Kawalców, Katarzyna, Jan Żółw ich rodziców Kazimiera, Tomasz Okoniewskich (rodzina)

11.30 +Antoni Oleszczyński (of. kolegów z pracy brata)

17.00 +Aleksander, jego rodziców i teściów (rodzina)

17.00 +Franciszka Habza, Bronisław, rodziców, teściów ++Borsuków i Habzów (rodzina)

 

Wtorek 28.03

9.00 +Franciszka Stańczyk, Jan, Stanisław, Gawda ich rodziców, Zenon Garbarz (Irena Łupina)

9.00 +Antoni Oleszczyński (rodz. Dyńców)

11.30 Jan Brodziak, Weronika ich rodziców, Jan Brodziak, Jan Futyma (rodzina)

11.30 +Maria Sosnówka, Stanisław ich rodziców, rodzeństwo (rodzina)

17.00 +Zofia, Edward, Wacław, Czesław zm. z rodz.

17.00 +Waleria, Józef Jarosz ++Branewskich Krasów, Maksimców, Jaroszów

 

Środa 29.03

7.00 Dz. bł. w 15 r. ślubu Moniki i Józefa o boże bł. op. MB (małżonkowie)

7.00 +Jan, Katarzyna, Aniela, Sykułów, Anna, Aleksander, Wojciech Woźniców ++Papieżów, Styków, Sykułów, Józef (rodzina)

7.30 +Jan, Józef Dzwolak, Anna, Antoni Żółw, Jan, Władysława Kańkowskich, Dzwolaków, Żółwiów, Dolińskich, Kawęckich (Grażyna Żółw)

7.30 +Stanisław, Stanisława Blachów, Franciszka, Mieczysław Pikulów zm. z rodz. Blachów, Pikulów Jamrożych (rodzina)

 

Czwartek  30.03  

7.00 +Bronisława i Stanisław Rekiel (rodzina)

7.00 + Marcin i Ewelina (mama)

7.30 +Anna Łazur (Anna i Tadeusz Flis)

7.30 +Jan, Katarzyna Sykułów, Anna, Wojciech Woźnica ++Woźniców, Sykułów, Styków, Henryk, Tadeusz (rodzina)

  

Piątek 31.03

7.00 +Stanisław Łukasik  (syn z rodziną)

7.00 +Władysław Hawryło, Marianna ich rodziców, dziadków (rodzina)

7.30 +Anna Łazur (rodz. Biernat)

7.30 Do Bożego Miłosierdzia

+Aniela, Bronisław Liwak (syn z rodz.)

+Leonarda Żółw (Stanisław z rodz.)

+Helena Kondrat (Teodora Habza z rodz. z Biłgoraja)

+Irena Widz (grono pedagog. z Łady)

+Janina Oleszek (Wnuczka Małgorzata z rodz.)

17.00 +Ewelina Malec (siostra z rodz.)

 

Sobota 01.04

7.00 +Jan Zdybel, Władysława, Władysława, Aniela, Anastazja, Jan (rodziana)

7.00 +Jan Jargieło, Marianna, Jan, Stanisław, Ewa, Wojciech, Klara, Stanisław Jargiełów, Marianna, Jan, Józef, Marian z Kowalików ++Różańskich, Kulów, Krzosów, Wlizłów (rodzina)

7.30 +W int. Dusz w Czyśćcu cierpiących (Ap. pom. duszom Czyśćcowym)

7.30 Tadeusz i Feliksa Głowala (rodzina)

17.00 Stefania Borsuk, Stanisław Borsuków i Postów (rodzina)

 

Niedziela 02.04 Niedziela Palmowa

8.30 +Józef Dudzic, Anna, Edward zm. rodziców, Janina Łazur (rodzina)

8.30 +Władysława, Stanisław,  Lesław Dziurów, Władysław Smoła, Janina i Piotr Kapica, Aleksander Kita (rodzina)

10.00 +Walerian Chudziak, Jan, Katarzyna, teściów, Anna, Józef, Wiktoria, Marian, Józef ++Chudziaków, Bździuchów, Sokołów (córka z rodziną)

10.00 +Daniela, Bolesław, Florian, Antoni Brachów, Bronisława, Antoni Reklów (rodzina)

11.30 Za parafian

11.30 +W int. KŻR pw. NPNMP z Malinia o Boże bł. dla żywych i życie wieczne dla zm.

Intencje 20-26.03.2023r.

Intencje 20-26.03.2023r.

Poniedziałek 20.03

7.00 +Waleria, Władysław, Zbigniew, rodziców, rodzeństwo (córka)

7.00 +Franciszka Borsuk, jej męża i syna (córka z rodziną)

7.00 +Eugenia Gawda* (KŻR z Bononii)

7.30 +Janina Pikul, Aniela, Józef Malec, Wiktoria, Józef Bolesław Pikul (rodzina)

7.30 +Waleria Lewczyk, Kazimierz Marian, Kazimierz, Genowefa, Katarzyna, Władysław Jamroży, Aleksander Portka (Mieczysława Jamroża)

17.00 Modlitwa za Ojców i małżeństwa z naszej parafii

 

Wtorek 21.03

7.00 +Mieczysław Rożek, Stanisław, Józefa Rożek, Bronisława, Kazimierz, Leokadia Krystyna Rożek, Marian Stanisława Radomskich, Maria, Stanisław Kanty (Jadwiga Rożek)

7.00 +Stanisława Omiotek, Antoni ich rodziców Czesław (Jadwiga Omiotek)

7.00 Dz. bł. w rocznicę 18r. ur. Aleksandry (babcia)

7.30 +Tadeusz Szara (rodzina)

7.30 +Tadeusz, Sulowski, Maria (rodzina), Jan Sulowskich, teściów Eugenia i Stanisław (rodz. Sulowskich)

 

Środa 22.03

7.00 +Krystyna, Marian Sawa ++Sawów, Różańskich  (rodzina)

7.00 +Janina, Władysław Katarzyna Sowów, Józef, Stanisława Szarów, Jan, Teodozja Robaków (rodzina)

7.00 +Helena Kondrat 30 dzień (rodzina)

7.30 Dz. bł. w 10 r ur. Wiktorii (rodzina)

7.30 +Marian Bida, Józefa, Bida, Kazimierz, Stanisław Blacha, Marian, Barbara Wojciechowscy (rodzina)

 

Czwartek  23.03  

7.00 + Zenon Szewczak, Jan (Teresa)

7.00 + Aniela, Czajka, Aleksander, Władysław, Krystyna ich rodziców, teściów, Marek (rodzina)

7.00 +Józef Rekiel

7.30 +Maria, Jan, ich rodziców, Mieczysław Michalski, Władysława, Józef Skurzak, Michalskich, Jamrożych (Janina Michalska)

7.30 +Władysław Łupina, Stanisław, Waleria Łupina (żona)

  

Piątek 24.03

7.00 +Franciszek, Katarzyna, Jan, Zenon, Szewczaków, Antoni, Marian Fiedurek

7.00 +Franciszek Pintal, Katarzyna, Bronisława, Władysław, Barbara, Wawrzyniec, Leokadia Czerw, Sprysaków, Kulińskich, Łazorczyków, Łukasików, Wojciech (Janina Czerw)

7.00 +Henryka Widz (rodz. Pąków)

7.30 +Waldemar Maksymiec

7.30 +Stanisław Smyk ++Smyków Szkołutów, Komajdów (żona)

17.00 +Antoni Oleszczyński  (Dumów z Zastawia)

 

Sobota 25.03 Zwiastowanie Pańskie

8.30 +Franciszka Kokoszka, Franciszek, Stanisław, Władysława ++Kapiców, Kokoszków, Smylów, Bielaków, Stanisław Żółw, Czajów, Niedoborków, Żurawiczów, Jan Kokoszka, Józefa, Władysława  (Władysław Kokoszka)

8.30 +Magdalena Brodziak, Władysław, Czesław, Agnieszka, Brodzików, Kapiców (rodzina)

11.30 +Maria Sosnówka (rodzina Śmiszków)

17.00 +Zenon, Jan, Katarzyna, Franciszek Szewczaków, Maria, Aleksander, Reneusz ++Łupinów

17.00 + Franciszka, Ignacy Gołębiowskich ich rodziców (Stanisława)

 

Niedziela 26.03

8.30 +Krystyna Wlizło, Bolesław, Zbigniew (rodzina)

8.30 +Krystyna, Marian ++Sawów, Różańskich, Jargiełów, Jachoszów, Rożków (rodzina)

10.00 +Tadeusz Madejski (żona)

11.30 Za parafian

11.30 +Janusz Lewczyk (rodzina)

17.00 +Aleksander Garbacz (rodzina)

17.00 +Bronisław Tatara, Ludwik, Franciszka, Aleksander, Jan, Leonia, Marian, Henryk Bogda, Daniela (syn)

Intencje 13-19.03.2023r

Intencje 13-19.03.2023r.

Poniedziałek 13.03

7.00 +Stanisław Habza, Marianna, Władysław, Marianna (córka)

7.00 +Dominik, Aleksandra, Józefa, Bronisław, Tadeusz, Janina Czajków, Józefa, Wiktoria, Bolesław Pikulów, Marcin, Cecylia Popowskich, Sebastian i Magdalena Pawlosów (córka)

7.00 +Antoni Oleszczyński, (Maria i Grzegorz Omiotek)

7.30 +Lucjan Kruk, Władysław, Krystyna, Józef, Janina, Władysława Kruk (Elżbieta Kruk)

7.30 +Ludwik, Józefa, Marianna, Rozalia, Czesława, Stanisława, Kazimierz, Stanisława, Zbigniew, Mieczysław, Maria, Lucjan Oleszków, Marczaków, Starzeckich Paśków (rodzinia)

Wtorek 14.03

7.00 +Czesława Malec, Jego rodziców, teściów, Lucjan i Marian, Lesław Dziura, Maków, Kapiców, Powęzków, Kalinowskich, Smołów, Lucjan Malec (rodzina)

7.00 +Stanisława Główka, jej rodziców, Katarzyna i Stanisław, Józef Główka (Jan Główka)

7.00 Dz. bł. w rocznicę ur. Jolanty

7.30 +Marta Reducha zd. Pecka (Danuta Pecka)

7.30 +Bolesław Skurzak, Stanisława, ich rodziców, rodzeństwo, Antonina, Kazimierz (rodzina)

Środa 15.03

7.00 +Jan Gawda, rodziców, rodzeństwo, teściów

7.00 +Krystyna Kruk, Aleksander Gąbka, Lucjan Kruk, Władysław, Władysława Kruk, Tadeusz Czajka, Józef Żółw (Zbigniew Kruk)

7.30 +Klara Futyma, Tomasz, Ryszard, Futymów, Wisława Gąbka (rodzina)

7.30 +Paweł Oleszek, Zofia, Ja, Jan, Bolesław, Czesław Doliński, Anna, Żółw, Stanisław i Bolesław Malec, Ryszard Kukiełka (rodzina)

Czwartek  16.03  

7.00 + Dawid Golec (ciocia z rodziną)

7.00 + Eugenia, Roman ich rodziców, rodzeństwo, Wiesław, Łucja, Barbara Kozyra ++Bielaków, Dzwolaków, Szczęszków (rodzina)

7.00 +Dawid Golec (rodzice)

7.30 +Wojciech, Stanisław, Piotr Wrona, Barbara Kozyra ++Mrozów, Wronów, Szczęszków (rodzina)

7.30 Do Matki Bożej Gorajskiej

+Irena Widz (of. dzieci i rodziców ze SP w Ładzie)

+Leonarda Żółw (siostra Bronisława z rodziną)

+Jan Kukla (syna Stanisław z rodziną)

+Władysław Habza (SP w Chrznowie dyrektor, nauczyciele, pracownicy obsługi)

+Władysław Habza (rodz. Habzów z Łady)

+Henryka Widz (Zofia i Henryk Duma)

+Stanisław Łacek (Leon Łukasik z rodzina)

+Maria Sosnówka ( Mariusz i Rafał Łukasik z rodzinami)

+Eugenia Gawda (rodz. Kuszmieruków z Zamościa)

+Antoni Oleszczyński (kolegów z pracy brata)

 

 

Piątek 17.03

7.00 +Katarzyna, Franciszka, Feliks, Wojciech z Gawdów, Stanisław, Anna Misa, Mieczysław Kania (rodzina)

7.00 +Wojciech, Władysława ich rodziców, rodzeństwo, Zofiai Bolesław Godziszewskich (Janina Misa)

7.30 +Feliks Sulowski, Agnieszka, Bartłomiej (syn z Zagród)

7.30 +Jan Marczak, jego rodziców, teściów, rodzeństwo, Marian Góra (rodzina)

17.00 +Antoni Oleszczyński  (mama)

 

Sobota 18.03

7.00 +Jan Jęczmionka (rodzina)

7.00 +Józef Mazurek (rodzina)

7.00 +Jan Wieleba 1 r (córka)

7.30 +Leonarda Mołdawska, Władysław, Jan, Józefa, Aleksander Woźnica, Janina Władysław, Jan Godziszewski (rodzina)

7.30 +Stanisław Małek, Czesława, Jan Małek, Jan, Anna z Zygmuntów, Władysław Małek (rodzina)

 

Niedziela 19.03

8.30 +W int. Ojczyzny, Parafii, Rodzin i kapłanów (Legion Maryi)

8.30 w int. KŻR Mężczyzn z Zagród i Zastawia (KŻR mężczyzn)

10.00 +Józef Duma (rodzina)

11.30 Za parafian

11.30 +Józef Koczwara (rodzina)

17.00 +Józef Żółw Imieninowa (rodzina)

17.00 Dz. błag. Z racji im. Ks. Zbyszka o Boże bł. op. MB Gorajskiej (Ap. Margaretka)

Intencje 06-12.03.2023r

Intencje 06-12.03.2023r

 

Poniedziałek 06.03

7.00 +Stanisław Momot (rodzina)

7.00 +Antoni, Marianna, Janina, Łazurów, Katarzyna, Władysław Jamroży ich rodziców i rodzeństwo (córka)

7.00 +Tadeusz i Feliksa Głowala (rodzina)

7.30 +Jan, Apolonia Pecka, rodziców teściów, Genowefa, Józef Wieniewicz, Małgorzata Omiotek

7.30 +Antonina i Andrzej Golec (rodzina)

 

Wtorek 07.03

7.00 +Stanisława Biernat, Jan i ich rodziców (córka z rodziną)

7.00 +Jan Łacek, Jan, Anna, Zenon , Jan Garbarz (Maria Łacek)

7.00 +za dusze w Czyśćcu cierpiące

7.30 +Andrzej Solowski jego rodziców i teściów (rodzina)

7.30 +Józef Ligaj , Piotr zm. z rodz. (rodzina)

 

Środa 08.03

7.00 +Walenty Wlizło, Jan, Wiktoria, Tadeusz ich rodziców, Artur (Teresa Nogal)

7.00 +Helena Wlizło, Teresa i Tadeusz Wlizło

7.00  O zdrowie Liliany, Boże bł., op. MB Gorajskiej

7.30 +Jan Rekiel, Władysław (córka Renata)

7.30 +Janian i Lucjan Mazurek, Aleksandra i Andrzej Oleszek, Józef Duma jego rodziców (Julia Duma)

 

Czwartek  09.03  

7.00 + Anna Jamroża, Jan, Bronisław ++Jamrożych Flisów, Postów, Małyszów, Gąbków (Marek Flis)

7.00 + Józef Oleszek, Anna ich rodziców, syn Stanisław, ++Oleszków

7.00 +Antoni Oleszczyński (od kolegów z pracy brata zmarłego)

7.30 +Paweł Kapica Zofia, Julia, Jan, Bronisława, Antoni, Janina, Józef Bańka (rodzina)

7.30 +Genowefa Żuk (córka)

  

Piątek 10.03

7.00 +Stanisław Goździewski, Walerian, rodziców, teściów, Jan, Janina Gąbka ++Kapustów (Grażyna Gąbka)

7.00 +Bronisława, Julian, Franciszka, Łukasz Górów, Anastazja, Stanisław Dycha (Janina Małecka)

7.00 +Marian Starzecki, Krzysztof, Łukasz (siostra z rodziną)

7.30 +Henryka Widz (pracownicy Gok-u i biblioteki w Goraju)

7.30 +Franciszka Wlizło , Salomea, Stanisław

17.00 +Antoni Oleszczyński  (brat z rodziną)

 

Sobota 11.03

7.00 +Stanisława, Bolesław Skurzaków zm. z rodz. (syn z rodz)

7.00 +za rodziców Stefanię i Jana, brat Jan, zm. z rodz. Hałasów (syn)

7.00 +Andrzej Łupina, Agnieszka Teodora ich rodziców i teściów (syn)

7.30 +Marian Góra, Artur, Anna, Władysław (rodzina)

7.30 +Władysław Głowala (córka)

 

Niedziela 12.03

8.30 +Stanisław Szara

8.30 +Józef, Bronisław, Halina Branewscy

10.00 +Janina Gąbka 5 r., Władysława, Stefan Woniców, Stanisława Jarmułów zm. z rodz.

11.30 Za parafian

11.30 +Stanisław Pąk

17.00 +Krystyna Wlizło (rodzina)

17.00 Dz. błag. W 1 r. ur Alicji o Boże bł. op. MB Gorajskiej (dziadkowie)

Intencje 27.02-05.03.2023r.

Intencje 27.02-05.03.2023r.

Poniedziałek 27.02

7.00 +Władysława Szara 50 r., Bolesław, rodziców, teściów (syn)

7.00 +Ryszard Skoczylas, Adela, Antonina, Maria, Jan, Władysława Kapica, Teofila, Jan, Eugeniusz, Jadwiga, Władysława, Lucjan Kowalczyków, Elżbieta Adamczyk (Józefa Skoczylas)

7.00 +Kazimierz Sulowski (rodzina)

7.30 +Bronisław Gąbka, Janina Edward Dzwolak, Stanisław Pąk, Marianna Stanisław,  Maksim, Rozalia, Jan Kołtyś (Stanisław Maksim)

7.30 +Weronika Lewczyk, Józe, Rodziców, Mieczysław, Bronisława, Anna Habza, Rozalia Książek (rodzina)

7.30 +Jan Łacek, Łacków Jrmułów Sykułów, Żdyblów, Flisów, Bugałów, Krystyna i Piotr Stolarz (Anna Łacek)

7.30*+Jadwiga Gawda 4 r.

 

Wtorek 28.02

7.00 +Wiesław Bednarczyk, jego rodziców, Jan i Władysałwa, Jerzy, Grzegorz, Leon, Władysława Dudzic zm. z rodz. (rodzina)

7.00 +Marianna, Józef, Paweł ze Świsiów, Marianna Gawda, Paweł, Helena Głowala (rodzina)

7.30 +Alferd Żołynia 30 dzień (rodzina)

7.30 +Wiktoria Wlizło, Jan Walenty, Tadeusz, ich rodziców, Artur

Środa 01.03

7.00 +Jan Sosnówka, Anastazja, Aniela Zdybel, Paweł, Antonina, Władysława, Władysław, Jan (rodzina)

7.00 +Franciszka Kokoszka, Franciszek ++ Kokoszków, Żółwiów, Czajów, Sajów, Żórawiczów, Niedoborków, Bielaków (Stefania Żółw)

7.00  +Maria Mazurek (greg)

7.30 +Stanisław, Stanisław, Anna, Krzysztof, Józefa Starzeckich, Marian, Irena, Łukasz (rodzina)

7.30 +Ryszard Żółw 5 r., rodziców, Katarzyna, Jan (żona i synowie)

Czwartek  02.03  

7.00 + Stefania Dubaj, Zygmunt, Jan Smyk

7.00 + Tadeusz Madejski (rodzina Garbaczów)

7.00 +Stanisław, rodziców, Paulina, Franciszka, Stanisław, Zofia, Andrzej, Aniela, Krystyna, Bronisław, Marianna, Stanisław

7.30 +Stefania Dubaj, Zygmunt, Jan Smyk

7.30 +Genowefa Żuk (córka)

17.00 Za powołanych i o nowe Powołania

 

Piątek 03.03

7.00 +Tadeusz Czajka, Bronisław, Janina Dominik, Aleksandra, Józef z Czajków, Józef, Wiktoria, Bolesław, Janina z Pikulów, Magdalena, Sebastian Pawlosów (Stanisława Pawlos)

7.00 +Tadeusz Czajka (córka)

7.30 +Genowefa, Władysław Kalinowscy, Zbigniew (rodzina)

17.00 +Tadeusz Czajka, Bronisław, Stanisław, Jan, Aniela, Janina (syn z rodziną)

17.00 +Antoni Oleszczyński 30 dzień

 

Sobota 04.03

7.00 +Franciszek Morzydusza, jego rodziców, teściów, rodzeństwo i dusze w Czyśćcu cierpiące (Córka Irena i syn Mieczysław)

7.00 +Antoni Łazur, Marianna, Janina, Katarzyna, Jan, ++rodzeństwo (rodzina)

7.30 +W int. Dusz w Czyśćcu cierpiących (Ap. Pomocy Duszom Czyśćcowym)

7.30 +Marta Reducha zd. Pecka (rodz. Swatowskich)

7.30 O szczęśliwe rozwiązanie, zdrowie dla matki i dziecka i Boże bł. dla Mikołaja (rodzina)

 

Niedziela 05.03

8.30 +Marta Reducha zd. Pecka (rodz. Myszaków)

8.30 +Kazimierz Pikul (matka)

10.00 +Czesław Brodziak, Magdalena, Władysław, Agnieszka, Jan, Antonina ++Brodziaków i Kapiców (żona)

11.30 Za parafian

11.30 Dz. bł. w 20 r. slubu Agaty i Łukasza o zdr. Boże bł. op. MB dla nich i ich dzieci

17.00 +Tadeusz Madejski (syn Krzysztof z rodziną)

17.00 +Stanisław Łazur, Daniela, Tadeusz, Jan, Maria, Wiktoria, Wojciech, Feliksa zm. z rodz. (rodzina)

Intencje 20-26.02.2023r.

Intencje 20-26.02.2023r.

Poniedziałek 20.02 -Nabożeństwo Czterdziestogodzinne

9.00 +Zofia, Stanisław, Jerzy, Tomasz, Antonina, Waleria, Stanisław ++Oleszków, Nędzyńskich, Sajów, Chorębałów

9.00 O zdrowie dla Aleksandry i Lucyny o potrzebne Łaski

9.00 Dz. błag. w 70 r ur. Stanisława Gawdy (przyjaciele)

11.30 +Antoni Czerw 2r., jego rodziców, dziadków i chrzestnych, Florian (Janina Czerw)

11.30 +Eugenia Gawda 30 dzień

17.00 +Aleksander Malec, Jan, Józef, Marianna, Jacenty, Marianna Rożek, Antonina Woźnica, Janina Wajrak, Władysława Portka (rodzina)

17.00 +Franciszka Pikul rodziców i rodzeństwo (córki)

 

Wtorek 21.02 Nabożeństwo Czterdziestogodzinne

9.00 +Tadeusz Krzyżanowski, jego rodziców, Bolesław i Janina Widz, Janusz Baran

9.00 +Piotr, Waleria, rodziców, rodzeństwo (syn)

11.30 +Stanisław, Aniela, rodziców, rodzeństwo (córka Janina)

11.30 +Arkadiusz Wiater (parafian)

17.00 Edward Kaczor, Franciszka ich rodziców i teściów (syn)

17.00 o zdrowie i Boże bł. op. MB dla Kamili

 

Środa Popielcowa 22.02

8.30 +Stanisław, Aniela, rodziców, rodzeństwo (Marianna Gąbka)

11.30 +Danuta, Julian Zan, Mieczysław Kaproń, Jan i Andrzej Kostrzycki

17.00 +Józefa Grabowska, Stanisław, Waleria, Adolf (rodzina)

17.00 +Józef, Antonina, Staniccy, Jan zm. z rodziny, Monika, Tomasz, Andrzej Małyszków (syn z rodziną)

 

Czwartek  23.02

7.00 + Henryk Gawda, jego rodziców, Franciszek, Katarzyna, brat Feliks, Jan, Waleria, Bolesław Misa, Ks. Paweł Misa, Teresa, Zbigniew Stryjewskich, Mieczysław Omiotek, Józef, Władysława Skurzak (syn)

7.00 + Jan, Marianna, Marian Tujaków, Zofia i Paweł Kapiców, siostra Aniela (rodzina)

7.30 +Helena Dziewa, Jan, zm. z Dziewów, Królów, Wójcików, Słomków, Zdyblów, Grabowskich, Łukasików (rodzina)

7.30 +Ryszard Futyma, Tomasz, Klara, Weronika, Jan, Jan Brodziak, Wiesława Gąbka (rodzina)

7.30 +Eugenia Gawda (Pawelec Barbara)

 

 

 

 

Piątek 24.02

7.00 +Justyna i Franciszek Pawelec (Józef Pawelec)

7.00 +Leokadia Pawelec, Marianna, Weronika, Jan Wędzina (Józef Pawelec)

7.30 +Julianna Taradyś, Władysław ich rodziców (rodzina)

7.30 Do Bożego miłosierdzia

+Jan Jamroży, Teść Jan, Czesława Sławek (rodzina)

+Leonarda Żółw (Józef i Zbigniew)

+Leonarda Żółw  (siostra Bronisława z rodziną)

+Jan Kukla (Zenon Skolimowski z Kocudzy)

+Władysław Habza (Publiczna Szkoła Podstawowa w Ładzie, dyrektor, nauczyciele, pracownicy obsługi)

+Henryka Widz (rodz. Chorębałów)

+Stanisława Koszałka (rodz. Kozinów)

+Stanisław Łacek zm. z rodz. (rodz. Ligajów)

+Maria Sosnówka (Zbigniew i Teodozja Łukasik)

 

Sobota 25.02

7.00 Dziękczynna za Małgorzatę i Genowefę za dar narodzin, za dar życia o zdrowie, potrzebne łaski na dalsze lata życia.

7.00 +Stanisława Wlizło, Tadeusz Krzysztof ich rodziców, Karolina (rodzina)

7.00 +Leonarda Żółw (grupa 5 latków)

7.30 +Anna, Antoni Żółw, Józefa, Jan Dzwolak, Jan, Władysława Kankowskich ++Żółwiów, Dzwolaków, Dolińskich, Kawęckich (Grażyna Żółw)

7.30 +Stanisław Gajur (r)

13.00 Chrzest: Franciszek Dubiel

 

Niedziela 26.02

8.30 +Józef Wlizło, Marianna, Józef Mazurek (rodzina)

8.30 +Władysław Habza (rodzina ze Stalowej Woli)

10.00 +Jan Malec (rodzina Jasińskich)

11.30 Za parafian

11.30 +Dz. błag. w 20 r ślubu Henryka i Marii o Boże bł. op. MB

17.00 +Wanda i Stanisław Oleszek, rodziców, teściów, Mieczysław, Bolesław, Eliza (rodzice)

17.00 +Tadeusz Madejski 1r.

Intencje 13-19.02.2023

Intencje 13-19.02.2023r.

Poniedziałek 13.02

7.00 +Wiktor Pecka zm. z rodz. (rodzina)

7.00 +Aleksandra Oleszek, Andrzej, rodzice, teściowie zm. z rodz.

7.30 +Stanisław, Eleonora Garbacz ich rodziców ++Garbaczów, Książków (rodzina)

7.30 +Krystyna, Stanisław, Tomasz zm. z rodz. Omiotek (rodzina)

 

Wtorek 14.02

7.00 +Aleksandra Gąska, Barbara, jego rodziców, teściów (córka z rodziną)

7.00 +Jan, Pelagia Malec zm. z rodz. (rodzina)

7.30 +Władysław Mielko jego rodziców, Józef, Józefa, Rozalia, Kazimierz Czajka (Stefania Czajka)

7.30 +Anna, Antoni, Rozalia ++Kawęckich, Maksimów, Pańczyków (Stanisław Kawęcki)

17.00 O zdrowie i Boże bł. dla Klaudii

 

Środa 15.02

7.00 +Jan Malec (bratowa)

7.00 +Jan Malec (KGW Goraj)

7.30 +Walenty Słomka, Wiktoria, Wacław ++Słomków, Kowalików, Ligajów, Smołów, Tadeusz, Agnieszka (Teodozja Ligaj)

7.30 +Wiktoria, Władysław, Lucjan z Oleszczyńskich (Wacława Oleszczyńska)

 

Czwartek  16.02

7.00 + Jan Malec (rodz. Madejskich)

7.00 + Elżbieta 27 r. Jan, Katarzyna, Schab, Jadwiga, Aleksander Misa

7.30 +Karolina, Stanisław, Małek, Stefania i Lucjan Mazurek, Florentyna Welamn (rodzina)

7.30 +Katarzyna Stempnik, Stempników, Sobstylów, Albiniaków (rodzina)

7.30 Do Matki Bożej Gorajskiej

+Leonarda Żółw, (Kasia, Kinga z mamą)

+Jan Kukla (rodz. Gąbków)

+Władysław Habza (dzieci ze SP w Ładzie

+Kazimierz Pikul (od wychowawczyni i kl. III b)

+Henryka Widz (Stowarzyszenie Zagrodziania)

+Zofia Tabiszewska (Wacaława Michalska z córką Ewą)

+Kazimierz Bargiel (siostra Anna z rodziną)

+Maria Sosnówka (mąż)

+Eugenia Gawda (Teresa i Stanisław Kałamajka)

+Wojciech Buczek (rodzina)

 

Piątek 17.02

7.00 +Franciszka Kowalczyk, Feliks ++Kowalczyków, Maksymców

7.00 +Kazimierz, Rozalia Czajka, rodziców, rodzeństwo, Józef, Józefa Mielków, rodziców, rodzeństwo, Władysław Mielko (Stanisław Czajka)

7.30 +Dz. błag. W 5 r ur. Oliwii o Boże bł. op. MB i Aniołów Stróżów (babcie)

7.30 +Genowefa, Paweł Biernat zm. z rodz. Biernatów, Hałasów (synowie)

7.30 +Ewelina Malec (siostra Krystyna)

 

Sobota 18.02

7.00 +Aleksander i Bolesław (rodzina)

7.00 +Franciszka Kowalczyk, Feliks zm. z rodziny (rodzina)

7.00 +Leonarda Żółw (kl. III B)

7.30 +Józef Wlizło r., (rodzina)

7.30 +Bronisław, Marianna, Andrzej, Leon ++Bobrów, Koszałków, Biernatów (Marianna Biernat)

 

Niedziela 19.02

8.30 +Jan Gawda 6 r (córka)

8.30 +Jan Malec 1 r (rodzina Pąków)

10.00 +Stanisław, Franciszka, Mączka, Stanisław Pąk (Grzegorz Pąk)

11.30 Za parafian

11.30 +W 3 r ur. Igi w 1 r ur. Poli o Boże bł. op. MB. Gorajskiej

11.30 ks. Józef Czuk 90 r ur. O Boże bł. op. MB Gorajskiej na dalsze lata życia

17.00 +Stanisław Kapica 8r, Władysława, Stanisław Kapica, Stanisław Oleszek, Henryk Łukawiec, Krystyna, Stanisław, Wanda, Kazimierz Piróg (żona)

 

Intencje 06-12.02.2023r.

Intencje 06-12.02.2023r.

 

Poniedziałek 06.02

7.00 +Władysław Brodziak r., Magdalena, Czesław, Jan, Antonina ++Brodziaków, Kapiców (rodzina)

7.00 +Franciszek Gawda r., Katarzyna, Feliks, Wojciech Gawda, Stanisław i Anna Misa (rodzina)

7.00 +Tadeusz i Feliksa Głowala

7.30 +Marian Żurek jego rodziców zm. z rodz. (Teodora Kapica)

7.30 +Bronisław Kołodziej, jego rodziców, teściów, rodzeństwo ++Kołodziejów, Wlizłów, Kowalików, Dziubów, Bielaków, Stanisława, Wawrzyniec Mazur (rodzina)

 

Wtorek 07.02

7.00 +Anna, Aniela, Jan, Paweł ++Fiedurków, Koszałków (rodzina)

7.00 +Stanisław Mołdawski, Lucjan, Jan ze Smagałów, Władysław, Julia, Stanisław (Maria Mołdawska)

7.00 +Ks. Adam Marek

7.30 +Józef, Weronika, jego rodziców, rodzeństwo, Bronisław Małek (Janina Małek)

7.30 +Eugenia Słomka r. (mąż i córka)

 

Środa 08.02

7.00 +Zygmunt Dubaj, Stefania, Jan, Smyk, Stefania, Leszek, Bolesław, Antoni

7.00 +Józef Boś, jego rodziców, Franciszek, Marianna, Janina, Dominik, Łucja, Smagała (Genowefa Sosnówka)

7.00  o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski, op. MB dla Tomasza w 30 r ur.

7.30 +Jan Malec (rodzina Garbaczów)

7.30 +Stanisław Borsuk, Stefania jego rodziców, teściów ++Borsuków, Postów (rodzina)

Czwartek  09.02

7.00 + Władysław Sowa, Franciszka ich rodziców, rodzeństwo (syn z rodz.)

7.00 + Wiktoria, Bronisław Słomka (córka z rodz.)

7.00 +za dusze w Czyśćcu cierpiące

7.30 +Waldemar Maksymiec

7.30 +Jan Malec

 

Piątek 10.02

7.00 +Antoni, Anna, Józef, Żółw, Władysława, Władysław, Krystyna, Lucjan z Kruków, Jan, Bolesław, Danuta Czesław z Dolińskich (rodzina)

7.00 +Anna Szara r, Stanisław, Katarzyna, Andrzej z Szarów i Kołtysiów (rodzina)

7.00 +Maria Sosnówka (30 dzień)

7.30 +Szymon Lewczyk 4r (rodzina)

7.30 +Szymon Lewczyk 4r (rodzina)

7.30 +Henryka Widz (rodz. Laszków)

 

Sobota 11.02

7.00 +Jan Mazurek jego rodziców i teściów (rodzina)

7.00 +Władysław Taradyś, Julianna ich rodziców

7.00 +Jan Malec 1r.

7.30 +Józef Flis, rodzeństwo, teściów, Flisów, Branewskich, Kawęckich

7.30 +Bronisław, Jan, Mazurek, Stanisława, Piotr Juśko, Marianna, Kzimierz Kufel ich rodziców.

7.30 +Władysław Habza (Maria i Czesław Gajur)

 

Niedziela 12.02

8.30 +Jan Chorębała 3 r

8.30 +Jan Malec 1 r (rodzina)

10.00 +Wacław Omiotek r., Stefania, Kazimierz, Franciszka, Feliks, Jaroszów, Pawelców, Gąbków, Stępniowskich, Jamrożych (rodzina)

11.30 Dz. błag za powrót do zdrowia Józefa oraz z racji 71 r ur. O potrzebne łaski, op. MB

11.30 + Henryka Widz 30 dzień

11.30 Za Parafian

17.00 +Władysław Habza (Tomasz z rodz.)

17.00 +Marianna, Jan, Władysław ich rodziców, Maria Łukasik

Intencje Mszalne 30.01-05.02.2023

Intencje 30.01. – 05.02.2023r.

 

Poniedziałek 30.01

7.00 +Maria Łupina, Aleksander, Reneusz i ich rodziców

7.00 +Tadeusz Ogonowski (greg. Ostatnia)

7.00 +Bronisława i Stanisław Rekiel (rodzina)

7.30 +Janina Sowa 1r. (rodzina Szwedów)

7.30 +Katarzyna Pawelec (r.), Ludwik, Józef, Jan, Krzysztof, Łukasz, Irena (rodzina)

 

Wtorek 31.01

7.00 +Antonina Krawiec (r.), Jan, ich rodziców, Stanisław Wlizło, Teresa Wlizło (rodzina)

7.00 +Bolesław Bielak (r.), Aleksandra, Antoni, Katrzyna, Jan, Agnieszka (rodzina)

7.00 +Bronisława Rożek (r.), Jan, Stefan (rodzina)

7.30 +Wiktoria, Józef, Marian z Sokołów, ich rodziców ++ Sokołów, Jamrożych (córka z rodziną)

7.30 +Leokadia Łazur 1r. ++ z rodziny

 

Środa 01.02

7.00 +Władysława (r.) i Tomasz Kowalików, ich rodziców, Jan (rodzina)

7.00 +Bolesław i Genowefa Kapiców ++ z rodziny

7.00  o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski dla s. Marii (rodzina i przyjaciele)

7.30 +Władysława Marczak, Aleksander Nowak, Katarzyna, Michał, Jan Kapica (rodzina)

7.30 +Aleksander Nowak, jego rodziców, teściów, x. Ryszarda, Klarę, Bronisława ++ Sowów, Pawelców, Gawdów

 

Czwartek  02.02 – Ofiarowanie Pańskie (święto)

8.30 + Bronisława 14r. i Bronisław Gąbka (rodzina)

11.30 – o rozwój Legionu Maryi, beat. Franka Duffa, Anatola Kaszczuka (Legion Maryi)

17.00 – w intencji żywych i zmarłych z koła różańcowego MB Gromnicznej z Łady

17.00 +Eugeniusz, Władysława, Bronisław ++ Lewczyków, Kozików (rodzina)

 

Piątek 03.02 – Pierwszy piątek miesiąca

7.00 +Marianna i Walerian Kulpińskich ++ z rodziny (rodzina)

7.00 +Andrzej Łazur (rodzina Bożków)

7.30 +Janina i Bolesław Widz, ich rodziców, Janusz Baran

7.30 +Władysław Marczak, rodziców, teściów, Antoni, Wiesław, Janina (rodzina)

17.00 +Jadwiga (r.), Jan z Skwiecińskich, ich rodziców ++ Skwiecińskich, Żółwiów (rodzina)

 

Sobota 04.02 – Pierwsza sobota miesiąca

7.00 +Janina i Bronisław Zdyblów, Wincenty, Magdalena, Kazimierz i Agnieszka, Franciszka i Jan Książek, Franciszek i Krystyna Golec (rodzina)

7.00 +Janina Sowa (pracownicy sklepu Groszek)

7.00 +Antoni Pintal, Jan (rodzina)

7.30 – w intencji dusz w czyśćcu cierpiących (Apostolstwo Pomocy Duszom Czyśććowym)

7.30 +Stanisław Łazur, Klara ++ Łazurów, Zdyblów, Misów

7.30 +Leonarda (urodzinowa) (rodzina)

17.00 +Jan (r.), Jadwiga z Skwiecińskich, ich rodziców ++ Skwiecińskich, Żółwiów

 

Niedziela 05.02 Pierwsza niedziela miesiąca

8.30 +Jan Sulowski (r.), Marianna, rodziców, teściów, rodzeństwo (rodzina)

8.30 +Bronisław Habza (r.), Franciszke, jego rodziców, teściów, Maciej, Antoni, Jan, Wiktoria ++ Habzów i Borsuków

10.00 +Władysława, Aniela, Marianna, Janina, Jan, Piotr, Bronisław, Bolesław (wnuki)

11.30 – dz. bł. w 23r. urodzin Aleksandry o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i dary Ducha Świętego (dziadkowie)

11.30 + x. Adam Marek

11.30 Za Parafian

17.00 +Janusz Mękal 20r. (brat z rodziną)

Intencje 22-29.01.2023

Intencje 23-29.01.2023

Poniedziałek 23.01

7.00 +Marian, Krystyna ++Sowów, Różańskich, Rożków

7.00 +Tadeusz Ogonowski (greg)

7.30 +Marianna Wlizło, Józef, Helena, Józef, Mazurek (rodzina)

7.30 +Jan, Agnieszka, Władysława Sowów (wnuczka)

 

Wtorek 24.01

7.00 + Jan Gąska, Janina, Stanisław, Walerian Goździewskich (rodzina)

7.00 +Tadeusz Ogonowski (greg)

7.30 +Józef Hawryło, Andrzej, Jan, Franciszka Hawryło, Aleksander Paulina Kiełbasów (Janina Hawryło)

7.30 +Waleria r, Józef Henryk, Krystyna, Adolf ++Pańczyk, Czajka, Kawęcki (rodzina)

 

Środa 25.01

7.00 +Tadeusz Ogonowski (greg)

7.00 + Janina, Stanisław Bielaków (rodzina)

7.30 +Marianna Marczak 1 r

7.30 +Stanisław Golec (żona)

 

Czwartek 26.01

7.00 +Tadeusz Ogonowski (greg)

7.00 + Krzysztof Kwietniewski, Stanisława Portka (Jadwiga Pawęzka)

7.30 +Tadeusz Pikul, Bolesława, Bolesław Łacek, Kazimierz Pikul (dzieci)

7.30 +Anastazja Sosnówka, Jan, Aniela Zdybel, Józef, Maria, Antonina, Stanisław, Władysława, Władysław, Jan (rodzina)

  

Piątek 27.01

7.00 +Tadeusz Ogonowski (greg)

7.00 + Andrzej Welman 5 r, Bożena zm. z rodziny

7.30 + Wiktoria, Józef, Marian Sokół, Bronisław, Józef, Zbigniew, Bolesław ++Kiszków zm. dziadków (syn Jan)

7.30 Do Bożego Miłosierdzia

+Andrzej Dziok, rodziców, rodzeństwo, dziadków (rodzina)

+Władysław Post (rodzina)

+Kazimierz Kulpiński, rodziców, dziadków (siostry)

+Leonarda Żółw (rodzina Habzów)

+Leonarda Żółw (Andrzej i Agnieszka)

+Jan, Stanisław Mąków ich rodziców

+Kazimierz Bargiel (siostra Teresa z rodziną)

+Dusze w Czyśćcu cierpiące

Dz. za otrzymane łaski i o Boże bł. na nowy rok

 

Sobota 28.01

7.00 + Stanisław Dudzic, Antoni, Marianna, Jamroży ich rodziców, Szymon Lewczyk

7.00 + Tadeusz Ogonowski (greg)

7.00 + Kazimierz Bargiel 30 dzień (brat Andrzej)

7.30 +Weronika, Andrzej Ludwika, Zofia, Jan, Wojciech

7.30 + Stanisław Malec, Tadeusz Madejski (wnuczka)

 

Niedziela 29.01

8.30 + Ludwik Woźnica 7 r

8.30 +Edward Jasiński, jego rodziców (rodzina)

10.00 +Henryk Portka ++Portków, Hawryłów (rodzina)

11.30 za par.

11.30 + Tadeusz Ogonowski (greg)

17.00 +Teresa Skwiecińska, jej rodziców, Marian Żółw (rodzina)

 

Intencje 16-22.01.2023

Intencje 16-22.01.2023

Poniedziałek 16.01

7.00 +Stanisław Gawda, Franciszka, Jan Stańczyk ich rodziców, Zenon Garbacz (Irena Łupina)

7.00 +Bronisław i Teodozja Gzik (rodzina)

7.00 +Tadeusz Ogonowski (greg)

7.30 +Maria Miszczak 8r. (dzieci)

7.30 Do Matki Bożej Gorajskiej

+Krzysztof Kwietniewski, Stanisława Portka

+Marianna Rożek 11 r

+Teodora Skubisz (syn)

+Leonarda Żółw (siostra ze Starej Wsi)

+Leonarda Żółw (Grzegorz z rodziną)

+Jan Kula (wnuczka Eliza)

+Władysław Habaza (rodzina Gąbków)

+Jan Kukla (rodz. Garbacz z Janowa)

+Władysław Habza (dzieci i rodzice kl. V z Łady)

+Władysław Habza (rodz. Mazurków z Jabłonnej)

+Władysław Habza (rodz. Głąbów)

+Władysław Habza (rodz. Z Iłowca i z Zamościa)

+Kazimierz Pikul (rodz. Łupinów)

+Jan Kukla (kolegów i koleżanek ze studiów)

 

Wtorek 17.01

7.00 + Janina, Józef Kapica i ich rodziców (syna Jan z rodziną)

7.00 +Tadeusz Ogonowski (greg)

7.00+ Stanisław Łacek (30 dzień)

7.30 +Teodora Klimaszewska (rodzina)

7.30 +Waleria 6r., Stanisław Walenty, Agnieszka Kiełbasów, Ewa, Paulina Flis (rodzina)

Środa 18.01

7.00 +Marianna Mazurek, Bronisław, Natalia, Józef, Stefania (rodzina)

7.00 + Danuta Rożek, Antoni, Aniela, Florian ich rodziców, Franciszka, Stanisław Bida (rodzina)

7.00 +Stanisława Łazur jej rodziców i teściów (rodzina)

7.30 +Tadeusz Ogonowski (greg)

7.30 +Władysław, Waleria Zbigniew, Marianna Bartłomiej, Józefa, Franciszek, Stanisław (córka)

 

Czwartek 19.01

7.00 +Franciszka Szara r

7.00 + Anna Dudzic, Józef, Edward Maria, Edward z Dudziców, Janina Łazur (rodzina)

7.30 +Tadeusz Ogonowski (greg)

7.30 +Janusz Baran (rodzina)

 

Piątek 20.01

7.00 +Tadeusz Ogonowski (greg)

7.00 + Janusz Mękal, Stanisław Gołębiowski (rodzina)

7.30 + Bolesław Bielak, Aleksandra ich rodziców (córki)

7.30 +Natalia Mazurek, Bronisław, Marianna, Józef (rodzina)

 

Sobota 21.01

7.00 + Anna, Władysław Brodziak, Marian Omiotek (wnuczek)

7.00 + Tadeusz Ogonowski (greg)

7.30 + Władysława Duma, jej rodziców, Stanisław Kalinowski (rodzina)

7.30 +Stanisław Gołębiowski, Janusz Mękal (rodzina)

 

Niedziela 22.01

8.30 + Aniela 10r., Piotr Jamrożych ich rodziców, Zuzanna Jargiło (rodzina)

8.30 + Tadeusz Ogonowski (greg)

10.00 W 3 r. ur. Igi o Boże bł. Op. MB (babcia)

11.30 za par.

11.30 + Stanisław, Władysława Małyszów zm. z rodz. (rodzina)

17.00 O szczęśliwe rozwiązanie dla córki Alicji o zdr., i Boże bł. dla matki i dziecka

17.00 + Jan Chorębała 26 r.

Intencje 09-15.01.2023

Intencje 09-15.01.2023

Poniedziałek 09.01

7.00 +Janina Kiełbasa, Marianna, Jan, Ciupaków, Małyszów, Kapiców

7.00 +Danuta Białogłowska 3 r. (rodzina)

7.30 +Tadeusz Ogonowski (greg)

7.30 +Barbara, Jan ich rodziców (syn)

7.30 Zdrowie, Boże bł. Op. MB Gorajskiej dla wnuka Pawła

Wtorek 10.01

7.00 + Marian Misa i jego rodziców

7.00 +Tadeusz Ogonowski (greg)

7.00+ Natalia Mazurek, Bronisław, Marianna, Józef i Stefania (rodzina)

7.30 +Barbara Kapica r

7.30 +Marian Misa, Misów, Rybickich, Franczaków

Środa 11.01

7.00 +Jerzy Stanisław, Helena, Zofia, Stanisław ++Oleszków, Teteryczów, Nędzyńskich (rodzina)

7.00 +Tadeusz Ogonowski (greg)

7.00 + Janina Zelasko, rodziców, teściów (rodzina)

7.30 +Maria Garbacz 6r

7.30 +Natalia Mazurek, Bronisław, Marianna, Stefania, Józef, Walerian, Władysław

 

Czwartek 12.01

7.00 +Stanisław Branewski, zonę Eugenię zm. z rodziny

7.00 +Tadeusz Ognonowski (greg)

7.00 + Andrzej Łazur (rodz. Widzów)

7.30 +Stanisław Łazur 20 r.

7.30 Władysława, Bolesław, Stanisław Oleszczyńskich, Franciszka Bracha (rodzina)

  

Piątek 13.01

7.00 + Mieczysław Michalski, Jan Jargieło (Wiesława Jargieło)

7.00 + Mieczysław Michalski, jego rodziców, Jan, Maria Jamroży, z rodz. Michalskich i Jamrożych (Janina Michalska)

7.00 + Józef Kondrat, Stanisław i Kazimierz Starzeccy

7.30 +Tadeusz Ognonowski (greg)

7.30 + Józef Duma (Julia Duma)

 

Sobota 14.01

7.00 + Bolesław Jarosz, jego rodziców, teściów, Stanisław i Teodora Mareczko, Jan, Janina Sosnówka, Stanisław Pąk, Maria Garbacz, zm. z rodz. Kitów, Różańskich, Mączków, Łazurów, Jaroszów (rodzina)

7.00 + Janina Żelazko 1r. (rodzina Anna, Janusz, Andrzej, Jerzy Błaszczuk)

7.00 – dziek. Blag. W 45 r. ślubu Janiny i Stanisława Sowów o Boże błg, opiekę MB (małżonkowie)

7.30 + Anna, Jan, Agnieszka, Stanisław, Jan, Władysław, Władysław Sowów (rodzina)

7.30 + Tadeusz Ogonowski (greg.)

 

Niedziela 15.01

8.30 + Tadeusz Ogonowski (greg.)

8.30 + Stanisława Łazur, jej rodziców Modesta i Stanisław, jej teściów, Weronika, Jan (rodzina)

10.00 + Zofia, Jan, Helena, Antoni, Jadwiga Jasińskich, Skurzaków, dusze w czyśćcu cierpiące (Irena Skurzak)

11.30 + Henryka Widz (rodzina Fijałkowskich i Łazurów)

11.30 Dz. bł. W 15 r ur. Amelii o Boże bł. Op. MB Gorajskiej, dary DŚ (dziadkowie)

11.30 Za Parafian

17.00 + Anna Bida, Janina Bida, Danuta, Franciszek, Stanisław, ich rodziców, dziadków, Tomasz, Ewa, Janina, Franciszka, Czesław, Katarzyna, Józefa Łupina, Lucjan Kruk, Bronisław Bida (syn Marian)

 

Intencje 02-08.2023

Intencje 02-08.01.2023

Poniedziałek 02.01

7.00 +Tadeusz Ogonowski (greg)

7.00 +Franciszek, Rozalia, Roman, Tadeusz, Jacek Ogonowscy, Janina, Józef Smagała

7.00 O zdr. I Boże bł. Dla Agatki  w 4 r. ur. (rodzice)

7.30 +Anna, Antoni, Rozalia, Kawęckich, Maksimów (rodzina)

7.30 +Stanisław Dziuba, Jan, Katarzyna, Czesław, Władysława, rodziców

Wtorek 03.01

7.00 + Eugenia Bednarz, rodziców, teściów, Andrzej, Bolesław (córka)

7.00 +Tadeusz Ognonowski (greg)

7.00+ Katarzyba, Stanisław Branewskich, Jarosów, Krasów, Maksimów

7.30 +Bolesław Gąbka, Stefania, Józefa Wlizło ++Wlizłów, Gąbków (rodzina)

7.30 Stanisław Dziuba, Jan, Katarzyna, Władysława, Józef ++Dziubów, Zdyblów (rodzina)

Środa 04.01

7.00 +Tadeusz Ognonowski (greg)

7.00 w int. Natalii w 4 r ur. Z podziękowaniem za zdrowie z prośbą o Boże bł. Op. MB (dziadkowie)

7.00 + Kazimierz Bargiel 7 dzień (of. Brata Andrzeja)

7.30 +Stanisław Grabowski, Józefa, Adolf (rodzina)

7.30 +Paweł, Weronika, Lewczyk Janina, Waldemar ich rodziców

 

Czwartek 05.01

7.00 +Stanisław, Waleria Fijałkowskich, Maksimów, Widzów (rodzina)

7.00 +Tadeusz Ognonowski (greg)

7.30 + Jan Godek, Antonina, Agnieszka, Antoni, Marianna, Władysław

7.30 +Jan Leszczyński jego rodziców, teściów, swatów zm., z rodziny

17.00 za powołanych i w int. Powołań

 

 

Piątek 06.01

8.30 +Tadeusz Ognonowski (greg)

8.30 +Jan Skwieciński, Jadwiga, Żółwiów, Skwiecińskich

10.00 +Bolesław Bracha, Daniela, Antoni (rodzina)

10.00 +Henryka Widz 30 dzień i w 1 r. ur. Ignacego o Boże bł.

11.30+Mieczysław, Marianna, Franciszek, rodziców (syn z rodziną)

11.30 + Feliksa i Tadeusz Głowala (rodzina)

 

Sobota 07.01

7.00 + Tadeusz Ogonowski (greg.)

7.00 + Stanisław Dziuba, Jan, Katarzyna, Władysława, Józef (of. rodzina)

7.00 – 6 r. ślubu Anny i Stanisława o Boże bł. Op. MB

7.30 – w int. Dusz w czyśćcu cierpiących (Apostolstwo Pomocy Duszom Czyśćcowym)

7.30 + Anna Brodziak (r.), Władysław, ich rodziców, Marian i Artur (rodzina)

13.30 CHRZEST: Alicja Branewska

17.00  - I sobota miesiąca

 

Niedziela 08.01

8.30 + Bolesław Kuraś

8.30 + Małgorzata Omiotek, Jan i Apolonia Pecków (rodzina)

10.00 + Tadeusz Ogonowski (greg.)

10.00 + Bronisława i Leon Kowalikowie (córka Maria)

11.30 – w 2 r. odzyskania praw miejskich (Stowarzyszenie 1377)

11.30 + Bolesław Gawda (r.), Jan, Anna Gawda (r.), Zbigniew, Józef, Krystyna (rodzina)

11.30 Za Parafian

18.00 – KONCERT: KOLĘDY POSPIESZALSKICH

 

26.12.2022-01.01.2023

Intencje 26.12.2022-01.01.2023

Poniedziałek 26.12

8.30 dz. W 24 r ur. za otrzymane laski z prośbą o Boże bł. Op. MB, dary DS. dla Aleksandry (dziadkowie)

8.30 +Walerian Sosnówka (wnuków i prawnuków)

10.00 Dz. W 30 r ślubu Anny i Krzysztofa Tynek

10.00 Dz. bł w 45 r ślubu. Jana i Krystyny

11.30 +Aleksander Garbacz, Stanisław i Bolesław, Malec (rodzina)

11.30 +Stefan Rożek, rodziców i teściów, (żona)

 

Wtorek 27.12

9.00 +Stanisław, Janina Bielaków

9.00 +Jan Doliński zm. z rodziny

9.00 +Janina Gąbka, Jan, Stanisław, Walerian Goździewskich i Gąbków

 

Środa 28.12

7.00 +Stefania Małysz (Tomasz z rodz.)

7.00 +Katarzyna, Feliks, Aleksander ++Portków i Smylów (Anna Portka)

7.00 + Helena Rożek i jej rodziców (rodzina)

7.30 +Józef, Paweł Aleksander ++Portków, Katarzyna i Władysław Jamrożych (Bronisława Portka)

7.30 +Bronisław Słomka, Wiktoria,Marianna, Józef Bernard (syn z rodziną)

7.30 Helena Kania 1 r, Anna i Stanisław (rodzina)

 

Czwartek 29.12

7.00 + Dawid Golec

7.00 + Janina Jarosz, Bolesław, rodziców ich synową (rodzina)

7.00 +Eugeniusz Rożek i jego rodziców (rodzina)

7.30 +Waldemar Maksymiec (rodzina)

7.30 + Wiktoria, Kazimierz ich syna Kazimierza ++Gąbków, Jaroszów, Czajków (rodzina)

7.30 +Teresa Palanowa i jej rodziców (siostra z rodziną)

 

 

 

 

Piątek 30.12

7.00 +Stefania Małysz (Katarzyna z rodziną)

7.00 + Stanisław Łukasik, rodziców, teściów (rodzina)

7.00 Władysława, Bolesław Karczmarczyk, ich rodziców, teściów, Jana i Juliannę (Danuta Grabowska)

7.30 +Jan Gawda, Anna ich rodziców, Bolesław, Bolesław, Marcin Szewczak (rodzina)

7.30 Do Bożego Miłosierdzia

+Marian Sulowski 2 r (rodzina)

Dz. błag. W intencji Piotra o Boże bł., op. MB Gorajskiej

+Ryszard Kukiełka (kółko Różańcowe z Bononii

+Waleria i jej męża Stanisława ++Rycerzów, Czajków

+Józef Koczwara (rodzina)

+Elżbieta Szwania zd. Kapica 5 r (of. Koleżanka Elżbieta)

 

Sobota 31.12

7.00 +Marianna Łazur, Antoni, Janina, Katarzyna, Jan Łazur, Maria, Józef Gawda

7.00 + Marianna, Antoni, Janina Łazur, Katarzyna, Władysław Jamroży (córka)

7.30+ Daniela, Tadeusz Łukasik, Stanisław, Franciszka, Bolesław, Stanisław, Władysław Malców (rodzina)

7.30 Aleksandra i Wiesław w r. ślubu, Lucyna i Robert w r. ślubu

16.00 Dziękczynna na zakończenie Starego roku

 

Niedziela 01.01.2023

8.30 +Tadeusz Ogonowski (greg)

10.00 O szczęśliwe rozwiązanie dla Magdy i Eweliny

11.30 za par

11.30 Walerian Sosnówka (of. KŻR pw. Św. Józefa Zastawie i Zagrody)

17.00 Mieczysław i Marianna Franczak, Mieczysław i Teresa Gorzkowskich (rodzina)

 

 

Intencje 19-27.12.2022

INTENCJE MSZALNE 19–27.12.2022r.

Poniedziałek 19.12

7.00 + Stanisław r Jerzy, Zofia, Tomasz, Antonina, Stanisław, Waleria ++ Oleszków, Nędzyńskich, Sajów, Chorębałów (rodzina)

7.00 + Anastazja, Józef ++ Gawdów, Pawelców, Królów

7.30 + Marianna Habza r, Stanisław, teściów, Marianna i Władysław Dzwolak, Henryk i Mieczysław Kapica (rodzina)

7.30 +Leokadia, Jan Branewskich, Kazimierz, Bronisława Łazur, ++Branewskich, Kulów, Łazarów, Małków (rodzina)

17.00 + Mieczysław, Łucja, Korniaków ++ Korniaków, Chyłów ich rodziców i zm. z rodziny (rodzina)

 

Wtorek 20.12

7.00 +Bronisława Kapica i Bolesław

7.00 +Władysław, Genowefa Nawrocka ich rodziców (rodzina)

7.30 +Józefa r, Jan, Władysława, Jan, Antoni, Anna ++Dzwolaków, Kawęckich, Kańkowskich, Żółwiów, (Regina Kańkowska)

7.30 +Stefania Małysz (bratowa)

17.00+ Walerian Sosnówka, (rodz. Kiełbasów)

 

ŚRODA 21.12

7.00 +Aleksander Kołodziej r jego rodziców, teściów, rodzeństwo, Stanisław czajka, Danuta Białogłowska (rodzina)

7.00 +Stefania Małysz (Komadów)

7.30 +Weronika, Paweł, Lewczyk, Janina i Waldemar Biernat, Anna, Wojciech, Aleksandra (rodzina)

7.30 + Aleksandra Wieleba 2 r ++Fiedurków, Wielebów, Kowalików, Kulpów (rodzina)

17.00

 

CZWARTEK 22.12

7.00 + Franciszka Mączka, jej męża Stanisława, Stanisław Pąk (rodzina)

7.00 +Czesław Omiotek rodziców, teściów (Jadwiga Omiotek)

7.30 +Zofia i Paweł Kapica rodziców, Julia, Jan, Bronisława, Antoni, Janina, Józef Bańka (rodzina)

7.30 +Stefania Małysz (rodz. Małeckich)

17.00 +Janina Łazur (wnuczka)

 

PIĄTEK 23.12

7.00 +Stefania Małysz (Genowefa z rodziną)

7.00 +Stefania Kowal, rodziców, rodzeństwo (rodzina)

7.30 +Władysław i Bronisław Hawryło (syn)

7.30 +Ignacy Fiedurek, rodziców, teściów, rodzeństwo (rodzina)

17.00 dz. za otrzymane łaski z prośbą o boże bł. dla rodziny (rodzina)

SOBOTA 24.12

7.00 + Piotr, Aniela Jamrożych, Jan, Janina, Jargiłów, Jan, Jadwiga, Szpyrów, Józef, Janina, Danuta Bednarzów zm. Dziadków, Zuzia Jargiło

7.00 +Janina Sowa, Katarzyna, Władysław Sowów, Stanisława, Józef, Jan Szarów, Teodozja, Jan Robaków (rodzina)

7.00 +Kazimierz Pikul 30 dzień (rodzina)

7.30 +Aniela, Stanisław Jamrożych ich rodziców i rodzeństwo, (córka Janina)

7.30 + Aniela, Stanisław Jamrożych ich rodziców i rodzeństwo, (rodzina)

7.30 za zmarłych w tym roku +Habza Władysław,+ Andrzej i Czesław Marek, +Barbara i Aleksander Gąska, Stanisław Łukasik, Janina, Helena, Władysława, Aniela, Kazimierz Paweł.

 

0.00 Pasterka

Za par

+Józefa, Józef, Post, Bronisław, ++Postów, Flisów, Władysława, (rodzina)

 

NIEDZIELA 25.12 Narodzenie Pańskie

8.30 +Paweł Sowa, Stanisław Łukasik (rodzina)

8.30 +Feliksa Sowa, Józef, dziadków (syn)

10:00 +Waldemar, Agnieszka ++rodzin Kowalczyków, Maksymców (rodzina)

10.00 +Teodora, Piotr, Jan, Antonina, Wojciech ++ Krzosów, Smagałów

11.30 Stanisaw Maalec (rodzina)

11.30 O zdrowie i Boże bł. Dla Leny 11 r ur. (rodzice)

 

Poniedziałek 26.12 św. Szczepana

8.30 dz. W 24 r ur. za otrzymane laski z prośbą o Boże bł. Op. MB, dary DS. dla Aleksandry (dziadkowie)

8.30 +Walerian Sosnówka (wnuków i prawnuków)

10.00 Dz. W 30 r ślubu Anny i Krzysztofa Tynek

10.00 Dz. bł w 45 r ślubu. Jana i Krystyny

11.30 +Aleksander Garbacz, Stanisław i Bolesław, Malec (rodzina)

11.30 +Stefan Rożek, rodziców i teściów, (żona)

 

Wtorek 27.12

9.00 +Stanisław, Janina Bielaków

9.00 +Jan Doliński zm. z rodziny

9.00 +Janina Gąbka, Jan, Stanisław, Walerian Goździewskich i Gąbków

 

12-18.12.2022 intencje

INTENCJE MSZALNE 12–18.12.2022r.

Poniedziałek 12.12 Rekolekcje- spowiedź

9.00 + Katarzyna Dziuba, Jan, Stanisław, Józef, Władysława, Czesław, rodziców, teściów (rodzina)

9.00 + Katarzyna Dziuba, Jan, Stanisław, Józef, Władysława, Czesław, rodziców, teściów (córka)

11.30 + Stanisław Wojtyna, jego rodziców i teściów (Stefania Szabat)

11.30 + Jan Kukla 30 dzień (rodzina)

17.00 +Jan, Maria, zm. z rodz. Wołoszuków, Protasów (syn z rodziną)

17.00 + Janina i Stanisław Sobstyl (rodzina)

 

Wtorek 13.12 Rekolekcje

9.00 +Ks. Antoni Zieliński

9.00 +Lucjan Kapica (Marian Łupina z rodziną)

9.00 O zdrowie i cierpliwość w Chorobie dla Teresy

11.30 +Bolesław, Janina Widz ich rodziców, Tadeusz Krzyżanowski, Janusz Baran (rodzina)

11.30 +Władysław Habza 30 dzień (rodzina)

17.00 W 8 r ur. Emilki z prośbą o zdrowie Boże bł. dla dziecka i całej rodziny siostry Nadii i rodziców (babcie)

17.00 +Marian Oleszek i Maria (rodzina)

 

ŚRODA 14.12

7.00 +Genowefa Jamroża, Jan Weronika, Wawrzyniec, Antonina, Paweł Branewskich, Zofia Król (rodzina)

7.00 +Lucjan Kapica (Jadwiga z rodziną)

7.00 O pomyślne zdanie obrony inżynierskiej dla Elizy

7.30 + Władysław, Julianna Dubaj ich rodziców, Jan Mazurek (rodzina)

7.30 + Teodora Chorębała (rodzina)

 

CZWARTEK 15.12

7.00 + Lucjan Kapica (syn Wiesław z żoną)

7.00 +Lucjan Kapica (rodzina z Woli Radzięckiej)

7.00 +Rożek Krystyna, Leokadia Łazur, Maria i Stanisław Kanty (Jadwiga Rożek z rodziną)

7.30 Jan Łupina, Feliksa, rodziców, teściów, Janina, siostry, Lucjan Kruk (syn)

7.30 +Marianna Sulowska, Marianna, Wawrzyniec Omiotek, Ks. Paweł Gąbka, ich rodziców, rodzeństwo, Marian Sokół (Teodora Sokół)

 

 

PIĄTEK 16.12

7.00 +Lucjan Kapica (wnuczki z rodzinami i wnukami)

7.00 +Lucjan Kapica (chrześniak z rodziną, siostra z rodziną)

7.30 +Stanisława Portka, Krzysztof Kwietniewski zm. z rodz. Sowów (rodzina)

7.30 Do Matki Bożej Gorajskiej:

+Władysława Flis (wnuczka Katarzyna z rodziną)

+Ryszard Kukiełka (Ewa i Leszek Kukiełka z rodziną)

+Teodora Skubisz (rodz. Kondratów)

+ Teodora Skubisz (Aniela Góra)

+ Teodora Skubisz (Bogdan, Justyna, Aneta z rodzinami)

+Dusze w Czyśćcu cierpiące

+Tadeusz Sosnówka (rodz. Żupinów)

+Leonarda Żółw (kółko różańcowe z Bononii)

+Leonarda Żółw (Andrzej z rodziną)

+Władysław Habza (rodz. Morzyduszów)

+Jan Kukla (rodz. Garbacz z Janowa)

17.00 + Józef, Aleksandra Czajka, Władysław i Tadeusz, Anna Smyl (rodzina)

 

SOBOTA 17.12

7.00 + Józef, Weronika, Jan, Stanisław ich rodziców ++Kawęckich, Sulowskich, Maria, Tadeusz Jadwiga, Bolesław, Wacław, Aleksandra Bober ++Gębiczów, Łatów, Jarmułów (rodzina)

7.00 +Marek Widz 5r (rodzina)

7.30 +Stanisław, Rozalia, Jan z Mikszów, Franciszek, Franciszek, Anastazja, Mariusz z Kukiełków, Jan Doliński, Andrzej Sitarz zm. z rodz. Jan Kukiełka, Ryszard Kukiełka (rodzina)

7.30 +Lucjan Kapica, (Niedźwiecka Leokadia i rodz. Furmanków z Chłopkowa)

17.00 +Eugenia Bednarz, rodziców, teściów, Andrzej i Bolesław (córka)

 

 

NIEDZIELA 18.12

8.30 +Anna Kapica

10:00 +Marek Widz (chrześnica)

11.30 Za parafian

17.00 +Bronisław, Władysława, Eugeniusz z Lewczyków, Józefa, Marcin, z Kowalików, rodziców, teściów, rodzeństwo (rodzina)

17.00 +Stanisław Miksza, Rozalia, Jan, Rozalia, Ryszard Kukiełka, Wawrzyniec, Franciszka, Józefa ++Mikszów Gołębiowskich (Genowefa Miksza)

 

05-11.12.2022

INTENCJE MSZALNE 05–11.12.2022r.

Poniedziałek 05.12

7.00 + Janina, Leon Wieleba, Maria Grzegorczyk zm. dziadków (córka)

7.00 + Aleksandra Bielak, Bolesław ich rodziców i teściów (córka)

7.00 + Wiesław łazur jego rodziców (rodzina)

7.30 + Tomasz, Anna, Tadeusz, Daniela, Stanisław, Lucjan, Bolesław Łukasików, Jan, Antoni, Franciszek, Katarzyna z Piwfalów, Jan, Maria Kapiców, Teresa Reszka (rodzina)

7.30 W 27 r ur. Michała o Boże bł., op. MB., dary DŚ

 

Wtorek 06.12

7.00 +Henryk i Stanisław Golec (rodz. Bargielów)

7.00 Bronisława Kaproń, rodziców, Stanisław Małek, Tadeusz Woźnica, Mieczysław Pawlos, Roman, Maria,, Stanisława, Edwaed Kaproń, Witold Glina (córka)

7.00 + Wiesław Łazur i Jego rodziców

7.30 +Stanisław Post, jego rodziców, Katarzyna i Stanisław (rodzina)

7.30 +Stanisław, Weronika, Walerian, Bronisław, Teodozja Gzik, Danuya, Jan, Władysław Godziszewskich, Aleksander Jamroży, Walerian Jamroży (syn Józef)

17.00 Ku czci św. Mikołaja za dzieci: Marcelinka, Mikołaj, Wiktoria, Przemysław, Alicja, Aleksandra, Szymon, Magdalena, Maciej, Hanna, Helena, Alicja Lidia, Alicja, Natalia, Szymon, Zuzia, Hania, Patryk, Martyna, Jakub, Jan, Oliwia Nikoś, Agatka, Karolinka, Kamila, Faustyna, Hanna, Karol, Agnieszka, Jakub, Mateusz, Martyna,Maja Maksim, Kacper Franczak, Filipa, Marcina, Mikołaj, Bartłomiej, Szymon, Jakub, Julia, Kornelia., Kalina i Rozalia Widz, Natasza i Maksymilian, Julia i Wiktoria Dolińska, Iga, Pola i Gniewosz,

 

ŚRODA 07.12

7.00 +Bronisław Pikul 16 r. Franciszka, Mieczysław, Marianna Korgul zm. Pikulów, Blachów i Jamrożych (rodzina)

7.00 +Andrzej Marek, Genowefa ich rodziców, Czesław Marek, Andrzej Marek

7.00 W 18 r ur. Natalii o Boże bł. op. MB

7.30 + Kazimierz Widz, Wacława, Mieczysław, Marek

7.30 + Lucjan Kapica 1r.

CZWARTEK 08.12

8.30 + Antoni Chorębała, Paulina, Stanisław, Antoni, Stanisław Czesław (Jadwiga Omiotek)

11.00 W intencji dzieci (rodzice dzieciom)

11.00 W int. Legionu Maryi za żywych i za zmarłych z rodziny

17.00 W int żywych i zmarłych członków Koła różańcowego NPNMP w Bononii (Grażyna Żółw)

17.00 +Bolesław Szara, Władysława, rodziców i teściów (syn)

PIĄTEK 09.12

7.00 +Władysława, Piotr zm. z rodz (Teresa Rekiel)

7.00 +Agnieszka Eugenia, Jan z rodz. Słomków (Jan Słomka)

7.00 + Andrzej Łazur (Łupina)

7.30 +Anna, Stanisław, Walerian ++Krasów, Dąbków, Flisów, Kawęckich, Godziszewskich

7.30 +Sebastian, Magdalena ich rodziców, Tadeusz, Bronsław, Janina Czajków, Marianna, Bartłomiej Zawiślak (Aleksander Pawlos)

SOBOTA 10.12

7.00 + Bronisław Pikul 14 r., Franciszka Mieczysław, Marianna Korgul, ++Pikulów, Jamrożych, Blachów, Malców (rodzina)

7.00 +Katarzyna Szumska, Jan ich rodziców i rodzeństwo, Wisław zmarłych z rodz.

7.00 +Stefania Małysz, męża, Walerian, rodziców, rodzeństwo, teściów, Władysław (córka Teresa z rodziną)

7.30 +Bronisław Pikul, Franciszka, Mieczysław, Wawrzyniec, Mikołaj, Franciszka, rodziców, rodzeństwo, Ryszard Małysz Ryszard, Ryszard Chmielewski, Zbigniew Grzesiak, Małgorzta Pikul (rodzina)

7.30 Katarzyna, Władysław, Jamroży, Aleksander Portka, Łazurów, Portków, Lewczyków, Krzysztof, Rafał (dzieci)

NIEDZIELA 11.12 Rekolekcje

8.30 +Józef Wyroślak, Janina, Eugeniusz (córka)

8.30 +Szymon Lewczyk (rodzina)

10:00 +Jan Gąbka, Stanisława ich rodziców (córka)

11.30 Za parafian

11.30 +Marianna Sikorska 1r., Stanisława, zm. z rodz. (rodzina)

17.00 +Barbara, Jan Kapica ich rodziców

17.00 + Tadeusz i Krystyna i ich rodziców(Barbara Sajewska)

17.00 +Aniela i Aleksander Kowalik ich rodziców i rodzeństwo (rodzina)

 

 

Intencje 28.11-04.11.2022

INTENCJE MSZALNE 28.11–04.12.2022r.

Poniedziałek 28.11

7.00 + Katarzyna, Jan, Aniela Sykułów, Anna, Aleksander, Wojciech Woźniców, Antonina, Jan Styków, Papierzów i Styków (rodzina)

7.00 + Aleksander Krzos (gerg)

7.00 + Leon Dudzic, Władysława, Jerzy, Wiesław, Grzegorz Bednarczyk, Jan i Władysława zm. z rodziny (rodzina)

7.30 + Jan Styk, Antonina Woźniców, Sykułów, Styków, Mazurków (syn)

7.30 +Barbara Zdzisław Pecka ich rodziców, Daniela i Tadeusz Łukasik (Stanisław z rodziną)

 

Wtorek 29.11

7.00 +Aleksandr Krzos greg.

7.00 z prośbą do MB Gorajskiej o opiekę i miłosierdzie dla córki Justyny (mama)

7.30 +Władysława, Stanisław, Jan Kapiców ich rodziców, syn Stanisław (rodzina)

7.30 +Weronika, Jan Brodziak, Jan, Ryszard, Tomasz, Klara Futymów, Wiesława Gąbka (rodzina)

7:30 +Marianna Bargiel 1 r. Stefan (syn z rodziną)

 

ŚRODA 30.11

7.00 +Aleksander Krzos (gerg)

7.00 +Józef Franczak 9r. (rodzina)

7.00 +Dominik Lucjan, Janina, Katarzyna, Wojciech, Paweł Smagałów, Aniela, Andrzej Sosnówków (Genowefa Sosnówka)

7.30 + Aleksandra Bielak, Bolesław, jej rodziców i teściów (córki)

7.30 + Andrzej Welman -imieninowa (rodzina)

 

CZWARTEK 01.12

7.00 + Wiesław, Bolesław, Katarzyna, Jan, Aleksander Kitów, Jan, Władysława, Jan Słomków

7.00 +Barbara Gąska (od sąsiadów córki z ul. Rolnej)

7.30 +Jan Michalik, Mieczysław, Czesława, Marianna, Antoni Michalików, Gadzińskich (żona)

7.30 + Marianna Maksim (rodzina)

17.00 +W int powołanych z parafii

 

 

PIĄTEK 02.12

7.00 +Kazimierz, Wiktoria, ich syna Kazimierza, rodziców, Czajków Jaroszów (rodzina)

7.00 +Walerian Sosnówka (dzieci)

7.30 +Franciszek Chorębała msc (rodzina)

7.30 +Władysław Czajka 29, Franciszka ich rodziców (córka)

17.00 + Franciszek, Stanisława, Marek ich rodziców (rodzina)

 

SOBOTA 03.12

7.00 + Michał i Anastazja Wlizło (rodzina Jargiełów)

7.30 +Ignacy Jamroży, Piotr, Adam ++ Furmagów i Jamrożch (rodzina)

7.30 +W int. Dusz w Czyśćcu cierpiących (Ap. pom. D. Czyśćcowym)

17.00 +Eleonora, Jan, Stanickich ich rodziców, zm. rodz. ks. Paweł (syn)

17.00 W 18 r ur. Natalii o boże bł. op. MB Gorajskiej (rodzice)

 

NIEDZIELA 04.12

8.30 +Bolesław Malec (rodzina)

10:00 +Wiesław, Marianna, Stanisław, Katarzyna Żółw, Aniela, Ludwik, Jan Kotrybała, Aleksander (rodzina)

11.30 Za parafian

11.30 +Teresa Skwiecińska jej rodziców, Marian Żółw (rodzina)

17.00 +Kazimierz Czajka, Stefan, Bartłomiej, Paweł, Weronika, Genowefa, Krystyna (Janina Czajka)

17.00 + Barbara Kozyra (Piotr)

 

 

Intencje 21-27.11.2022

INTENCJE MSZALNE 21–27.11.2022r.

Poniedziałek 21.11

7.00 + Marianna Hawryło, Władysław ich rodziców (rodzina)

7.00 + Aleksander Krzos (gerg)

7.00 + Józef Rekiel jego rodziców, Genowefę i Władysława zm. z rodziny(rodzina)

7.30 + Leonarda Karczmarz, Wacław, Antonina, Maria, Julian, Władysława, Roman Karczmarzów, Antonina Paweł, Jerzy, Jan z Marków, Władysława i Aleksander Gąbka (rodzina)

7.30 +Marianna, Weronika, Zofia, Józef, Wojciech Kapiców Hauptmanów,

 

Wtorek 22.11

7.00 +Aleksandr Krzos greg.

7.00 +Helena Wlizło jej rodziców

7.00 +Władysław Brodziak, Anna ich rodziców, Józef Brodziak, Marian Artur Góra

7.30 +Józef Bańka, Janina ich rodziców, Zofia, Paweł Kapiców ich rodziców (rodzina)

7:30 +Marian Omiotek 2r. jego rodziców

 

ŚRODA 23.11

7.00 +Aleksander Krzos Krzos (gerg)

7.00 +Lucyna Kłodnicka z Jamrożych, Kłodnickich (rodzina)

7.00 +Józef Mazurek 1 r. (rodzina)

7.30 + Jan, Stanisław, Lucjan Mołdawskich, Władysław, Julia, Stanisław Smagała (Maria Mołdawska)

7.30 + Jan Kukla (żona i dzieci z rodzinami)

 

CZWARTEK 24.11

7.00 + Aleksander Krzos (greg)

7.00 +Jan Kokoszka, Władysława, Józefa ich rodziców i zm. z rodziny (rodzina)

7.00 +Józef Mazurek (córka Barbara z mężem)

7.30 + Stanisław Malec (rodzina)

7.30 +Walerian Kulpiński zm. z rodz.

 

 

 

 

PIĄTEK 25.11

7.00 +Leonarda Adamska, Józef, Czesław ich rodziców (rodzina)

7.00 +Ks. Henryk Misa (Bogumiła Rożek z rodziną)

7.00 +Aleksandr Krzos greg

7.30 +Do Bożego Miłosierdzia

+Ryszard Kukiełka (Waldemar i Maria Kukiełka z rodziną)

+Genowefa Łazur (rodzina)

+Teodora Skubisz (Irena Harkot)

+Teodora Skubisz (Beata z dziećmi)

+Franciszka, Aleksander, Eugeniusz ich rodziców

+Walerian Sosnówka (Władysława Kryk z rodziną)

+Władysław Habza (syn Marek z rodziną)

7.30 O Boże bł. op. MB dla Kacpra w 14 r ur. (rodzice)

 

SOBOTA 26.11

7.00 + Aleksander Krzos (greg)

7.00 +Jan Czajka, Antonina, Marcin, Krzysztof, Marcin, z Czajków, Jan Katarzyna, Tomasz z Sykułów, Stanisław Stecyk (Anna Czajka)

7:00 +Stanisław, Genowefa Myszak, Emilia, Władysław Widz, Tomasz Widz (rodzina)

7.30 +Szymon Lewczyk (rodzice)

7.30 +Szymon Lewczyk (rodzina)

7.30 W 10 r ur. Macieja o Boże bł. dla Hanny i Heleny (rodzice)

 

NIEDZIELA 27.11

8.30 +Stanisław 7 r. Waleria, Walenty, Agnieszka Kiełbasów, Ewa, Paulina Flis

8.30 +Hieronim, Stefania, Irena, Edward

10:00 +Stanisław Wlizło, jego rodziców i Teściów, Teresę i Krystynę (rodzina)

11.30 Za parafian

11.30 w int. Legionistów

17.00 +Stanisława Sarzyńska (syn)

17.00 + Aleksander Krzos (greg)

 

 

Intencje 14-20.11.2022

INTENCJE MSZALNE 14–20.11.2022r.

Poniedziałek 14.11

7.00 + Roman Malec, Helena, Bronisław, Franciszka Pikul, Mieczysław, Mąków, Pikulów, Jamrożych (rodzina)

7.00 + Aleksander Krzos (gerg)

7.00 + Teresa Wlizło (rodzina)

7.30 + Jan Fiedurek (córka)

7.30 +Stanisław Skurzak, Władysława Skurzak, Stanisław, Anna, Jan Sulowskich, Marianna, Władysław Kanarów (Jan Sulowski)

7.30 +Tadeusz Widz 1r (rodzina)

 

 

Wtorek 15.11

7.00 +Aleksandr Krzos greg.

7.00 +Wiktoria, Stanisław Gawda, Stanisław, Stanisława Blacha, (Maria Bida)

7.00 +Janina Kondrat 1 r.++Kondrat (rodzina)

7.30 +Zofia Godziszewska, Bolesława, Władysława, Wojciech Kaproniów, Janina, Aleksander Misów.

7:30 +Franciszek, Franciszka, Władysława, Józefa, Władysława, Stanisław, Jan, Stanisław Żółw ++Kokoszków, Niedoborków, Żurawiczów, Bielaków, Żółwiów (Stefania Żółw)

 

ŚRODA 16.11

7.00 D MB miłosierdzia o dalszą pomoc i op. Bożą dla członków róży różańcowej i życie wieczne dla zmarłych (Irena Kokoszka)

7.00 +Piotr, Janina Kapiców, Lesław Dziura, ++Smołów, Kapiców, Maków, Kalinowskich Borsuków (rodzina)

7.30 +Aleksander Krzos (gerg)

7.30 + Do MB Gorajskiej

1. w 18 r ur. Gabrysia o Boże bł. zdrowie (dziadkowie)

2. Władysława Flis (wnuk Michał z Żoną)

3. Władysława Flis (wnuczka Katarzyna z rodziną)

4. Ryszard Kukiełka (Bożena i Krzysztof Hawryluk)

5. Teodora Skubisz (Grażyna Kruk, Jerzy i Piotr Harkot)

6. Dusze w Czyśćcu cierpiące

7. Walerian Sosnówka (Dudów)

8. Walerian Sosnówka ( Biernatów)

9. Walerian Sosnówka (Popków i Misiarzów)

10. w 18 r. ur. Karolinki o zdrowie i szczęśliwe zdanie matury

11. w 18 r. ślubu Mariusza i Agnieszki o Boże bł. op. MB na dalsze lata pożycia.

12. Leonarda i Wiesław Żółw (Józef Konkolów)

13. Leonarda Żółw (córka Zofia z rodziną)

14. Leonarda Żółw (Paweł Papierz z rodziną)

15.W int. Pielgrzymów do Strachociny za otrzymane łaski o Boże bł. i wstawiennictwo św. Andrzeja Boboli

 

CZWARTEK 17.11

7.00 + Aleksander Krzos (greg)

7.00 +Władysław Genowefa Kalinowscy, Zbigniew (rodzina)

7.00 w int. Hani z racji 5 r ur. z podziękowaniem za życie i zdrowie z prośbą o Boże bł. op. MB Gorajskiej

7.30 + Wojciech, Katarzyna weronika, Józef Maria z Lewczyków, Jan Zapora, Bronisław Małek (Janina Małek)

7.30 +Piotr Kapica, Janina ++Kapiców, Smołów, Maków, Dziurów Kalinowskich (rodzina)

7.30 +Leokadia Dycha 1 r (córka)

 

PIĄTEK 18.11

7.00 +Wiktoria Łukasik, Zdzisław, Stanisław, Bronisław Malec (rodzina)

7.00 Genowefa, Stanisław, Paweł Sowa, Leokadia i Władysław Rawscy (córka z rodziną)

7.00 +Aleksandr Krzos greg

7.30 +Marian Omiotek 2 r

7.30 +Marian Omiotek

7.30 +Stanisława Łukasik, Krzysztof Wędzina ++Krzosów, Łupinów, Łukasików, Dumów (rodzina)

 

SOBOTA 19.11

7.00 + Klementyna, Władysław Michalskich (córka z rodziną)

7.00 +Franciszek, Władysława, Piotr, Franciszek Rębaczów, Helena, Franciszek, Paweł, Feliks, Bronisław, Marian, Malców, Stefania Małecka (rodzina)

7:00 +Andrzej Oleszek, Aleksandra, rodziców, teściów, zm. z rodziny

7.30 + Aleksander Krzos (greg)

7.30 +Marian i Danuta Kowalczyk

7.30 O zdr. i Boże bł. dla Weroniki w 1 r ur. (dziadkowie)

14.00 ślub: Magdalena - Kacper

 

 

NIEDZIELA 20.11

8.30 +Barbara Gąska (córka z rodziną)

8.30 W 15 r ślubu Adama i Urszuli o Boże bł. op. MB (małżonkowie)

10:00 +Marianna, Jan ich rodziców z rodz. Czajków, Jaroszów Słomków (rodzina)

11.30 Za parafian

11.30 +Mieczysław i Małgorzata Jamroży (kolega Jan Gorzkowski)

17.00 +Stefania Omiotek, Wacław, Kazimierz, Władysława, Stanisław Jarosz, Omiotków Gąbków, Pawelców, Jaroszów (rodzina)

17.00 + Aleksander Krzos (greg)

17:00 + Marianna i Mieczysław Franczak, Marianna, Antoni, Jan, Wincenty Malec, Marianna, Walerian Franczak, Marian Gąbka, Jan Klenk

 

Intencje 7-13.11.2022

INTENCJE MSZALNE 07–13.11.2022r.

Poniedziałek 07.11

7.00 + Aniela Zdybel, Anastazja, Jan, Władysław, Władysław, Jan (mąż i córki)

7.00 + Aleksandr Krzos greg

7.00 + Jan Wacława, Wiktoria, Jan, Antonina Kapiców, Jan, Marianna Jamrożych ++ rodziny

7.30 + Daniela, Stanisław, Tadeusz, Jan, Katarzyna, Jan, Maria, Wiktoria, Wojciech, Dorota, Feliksa, Feliks, Wiesław, Jan, Aleksander zm. z rodziny i dusze w Czyśćcu cierpiące

7.30 +Stanisław Pydo, Józef, Marcin Dudzic, Mieczysław i Teodora Odrzywolscy (rodzina)

7.30 +Stanisław, Lucjan, Jan ++ Smagałów, Władysław, Julia, Stanisław

 

 

Wtorek 08.11

7.00 +Aleksandr Krzos greg

7.00 +Kazimierz i Marian Bida (Maria Bida)

7.00 +Bogdan Zdybel (rodzina)

7.30 +Bogdan Zdybel (rodzina)

7:30 +Teresa Grabowska jej męża ich rodziców (rodzina)

 

ŚRODA 09.11

7.00 O zdr. boże bł. dla Karolinki z racji 12 r. ur. i dobrą pamięć w nauce

7.00 +Władysław i Anastazja Jamrożych ich rodziców, Jan Czesława (Bronisława Maksim)

7.00 +W 13 r ur. Nataniela (mama)

7.30 + Rozalia Post, Stanisław, Paulina, Teresa, Władysław zm. z rodziny (rodzina)

7.30 +Aleksandr Krzos greg

 

CZWARTEK 10.11

7.00 + Aleksander Krzos (greg)

7.00 +Janina i Władysław Dubaj (rodzina)

7.00 + Marcin Chorębała (rodzice)

7.30 +Ludwik Mazur 5 r. (żona)

7.30 +Marian Sokół (Teodora Sokół)

  

 

 

PIĄTEK 11.11

7.00 +Antoni i Weronika (of. Sąsiadki)

7.00 Dz. bł. w 18 r. ur. Gabriela o Boże bł. op. MB Gorajskiej i dary DŚ

7:30 + Jan Dziuba, Weronika ich rodziców (syn)

7.30 +Aleksandr Krzos greg

9.00 W int. Ojczyzny

9.00 +Zuzia o życie wieczne (dziadkowie)

 

 

SOBOTA 12.11

7.00 + Stanisław Skurzak, Władysława, Skurzaków, Stanisław, Anna, Jan Sulowskich, Marianna, Władysław z Kanarów (Jan Sulowski)

7.00 + Marianna Maksim, Stanisław, Marianna Gąbka, Marcin. Amelia,, Wojciech Maksim, Janina i Bronisław Gąbka, Rozalia i Jan Kołtyś (Stanisław Maksim)

7.00 w 2 r ur. Mikołaja

7.30 + Aleksander Krzos (greg)

7:30 +Siostra Maria Grzegorczyk

15.00 ślub: Zapora-Jeczeń

 

 

NIEDZIELA 13.11

8.30 +Władysław, Klara, Jan, Katarzyna, Aniela Kańkowskich, Stanisław, Władysława Zaporów (rodzina)

8.30 +Aleksander Krzos (greg)

10:00 +Józef Dziuba, rodziców, teściów (rodzina)

11.30 Za parafian

11.30 w 18 r ur. Magdaleny, o zdr. Boże bł. op. MB Gorajskiej

17.00 +Anastazja, Stanisław, Łazur ich rodziców, teściów, dusze w czyśćcu cierpiące (Joanna Łazur)

17.00 + Henryk Golec (rodzina)

 

Intencje 31.10-06.11

INTENCJE MSZALNE 31.10–06.11.2022r.

Poniedziałek 31.10

7.00 + Jan, Kołtyś, Rozalia, Aniela, Jan Brodziak, Katarzyna, Andrzej Kołtyś, Marianna Dzwolak, Marianna, Stanisław Maksim (rodzina)

7.00 + Bronisław Fumaga, Helena, rodzice (rodzina)

7.30 + Irena Starzecka 1 r

7.30 +Leonarda Żółw (wnuków, Angeliki i Adriana)

17.00 +Rozalia i Roman Ogonowskich ich rodziców, synów, Franciszek, Tadeusz, wnuka Jacek (rodzina)

17.00 +Ewelina Góra, Marcin Malec zm. z ich rodzin

 

Wtorek 01.11

9.00 +Jan Wlizło zm. rodziców, dziadków, Aleksander Wlizło (Stanisław Wlizło)

9.00 Aleksander Krzos (greg)

12.00 Na cmentarzu: za par

12.00 Na cmentarzu: +Władysława i Stanisław Małysz (rodzina)

12:00 Na cmentarzu: +Marianna Kulpinska, Walerian, Teresa zm. z rodziny

 

ŚRODA 02.11

9.00 + Aniela, Jan, Marian, Czesław, Stanisław, rodziców, teściów, rodzeństwo (Genowefa Kołodziej)

9.00 + Aleksander Krzos (greg)

12.00 + na cmentarzu: + Franciszek Chorębała m (rodzina)

12.00 + na cmentarzu: +Feliksa i Tadeusz Głowala ich rodziców, Paweł Świś, Marianna Gerda (rodzina)

12.00 na cmentarzu: + Andrzej Kawęcki, Anna, Stanisław, Liwak ++ rodziny

17.00 + wypominkowa

 

CZWARTEK 03.11

7.00 + Aleksander Krzos (greg)

7.00 + Stanisław Kapica, Jan, rodziców, Katarzyna, Józef z rodz. Rycerzów i Kapiców (Władysława Dziadosz)

7.30 + Wojciech, Anna Gąbka, Aleksander Weronika, Paweł (rodzina)

7.30 +Stanisław i Maria Misa (rodzina)

17.00 +wypominkowa

 

PIĄTEK 04.11

7.00 + Aleksander Krzos (greg)

7.00 +Marianna Mękal, rodziócw i teściów zm. z rodziny, Aleksander Wlizło (Zofia Wlizło)

7.30 +Piotr Frumaga, Ignacy, Krystyna, Stanisław ++Jamrożych, Frumagów

7.30 +Janina Brodziak, Bronislaw, Zenon, Kazimierz Taradyś

17.00 +wypominkowa

17.00 +Ryszard Kukiełka (córki Marioli z rodziną)

 

SOBOTA 05.11

7.00 + Jan Doliński 11 r. ++rodziny

7.00 + Aleksander Krzos (greg)

7:30 +Bronisław, Bronisława Deruś, Bronisław Tadeusz, Dominik, Aleksandra Czajków, Sebastian i Magdalena Pawlos, Józef, Wiktoria, Bolesław Pikulów, Marcin, Cecylia Rogowskich (Stanisława Pawlos)

7:30 Za dusze w Czyśćcu cierpiące

7.30+Leonarda Żółw 30 dzień (dzieci)

17.00 +wypominkowa

17.00 +Stanisław Łukasik - z Łady – (of. żona)

 

NIEDZIELA 06.11

8.30 Barbara i Jan Kapica ich rodziców

8.30 +Aleksander Krzos (greg)

10:00 +Stanisław, Daniela Łukaszczyk 7r (rodzina)

11.30 Za parafian

11.30 +Władysław Woźnica 1r (córka)

17.00 +WYPOMINKOWA

17.00 + Marianna, Mieczysław Franczak ich rodziców (rodzina)

 

Intencje 24-30.10. 2022

INTENCJE MSZALNE 24–30.10.2022r.

Poniedziałek 24.10

7.00 + Dawid Golec

7.00 + Stefan Czerw, rodziców, teściów, chrzestnych, Barbara, Stanisław, Kazimierz, Władysław, Jan (żona)

7.30 + Maria Jan Kańkowskich ich rodziców (rodzina)

7.30 +Stefan Pecka, Waleria, Stanisława Portka, Krzysztof Kwietniewski (rodzina)

17.00 +Stanisław Malec (rodzina)

17.00 +Daniela, Stanisław, Tadeusz ich rodziców ++ Antoni, Jadwiga, Elżbieta, Marcin Jamroży ++rodziny (rodzina)

 

Wtorek 25.10

7.00 +Władysław Zdybel, Władysława, Jan, Aniela, Anastazja, Jan (rodzina)

7.00 Dz. bł. w 25 r ślubu Grażyny i Bogdana o zdrowie, Boże bł., op., MB Gorajskiej

7.30 O pomyślne rozwiązanie dla Agnieszki o Boże bł. dla rodziny

17.00 +Władysław, Leszek, Lidia ++ Gawdów, Pawelców, Białachów

17:30 +Jan, Maria, Piotr Jamrożych ++Malców, Lucyna Kłodnicka (Genowefa Jamroży)

 

ŚRODA 26.10

7.00 + Eugnia Branewska, Stanisław zm. z rodziny (rodzina)

7.00 + Genowefa i Stanisław Branewskich (córka Wiesława)

7.30 + Jan Papierz i Klara (rodzina)

7.30 + Eugenia Branewska 2 r. śm.

17.00 + Daniela, Stanisław, Tadeusz, Jadwiga, Antoni, zm. z rodziny (rodzina)

17.00 W 4 r ur. Gniewosz o Boże bł., op MB

 

CZWARTEK 27.10

7.00 + Stanisław Kalinowski jego rodziców, Władysława Duma ++Kapiców, Malców, Dziurów, Bielaków (rodzina)

7.00 + Teodozja Łupina jej rodziców, teściów, brata (córka)

7.30 + Genowefa Łazur (rodzina)

7.30 Dz., bł., w 1 r. ur., chrześnicy Mai O boże bł. op. MB

17.00 Adam Okuniwski, Antoni Okuniewki (rodzina)

17.00 + Tadeusz Wlizło 20 r, Helena, Teresa, Salomea, Stanisław Wlizło zm. z rodziny, Wlizło (rodzina)

 

 

 

 

PIĄTEK 28.10

7.00 + Agnieszka i Tadeusz Garbarz ++Kowalików, Słomków, Ligajów (Teodozja Ligaj)

7.00 +Tadeusz, Daniela Łukasik ich rodziców, rodzeństwo ++ Pecków Chorębałów (rodzina)

7.30 Do Bożego Miłosierdzia

1) +Ryszard Kukiełka (bratowa z Połczynowa)

2) +Ryszard Kukiełka (Chrześnica Monika z rodziną)

3) +Teodora Skubisz (Stowarzysznie Biała Łada)

4) +Teodora Skubisz (Iwona z Rodziną)

5) +Walerian Sosnówka (Więcław Czesława z rodziną)

6) +Józef Marianna, Bronisław, Lewczyków

7) + Walentyna Just jej męża Jana, syna Janusza (rodzina)

17.00 Dz. bł. z racji imienin ks. Tadeusza Bastrzyka

17.00 +Tadeusz Gorzkowski (rodzina)

 

SOBOTA 29.10

7.00 + Antoni Żurek, jego rodziców zm. z rodziny (Teodora Kapica)

7:00 +Ignacy, Franciszka, Gołębiowskich, ich rodziców (Stanisław Bielak)

7:30 +Ewelina i Marcin (mama z rodziną)

7:30 w 7 r. ur., Łucji w 5 r ur. Błażeja,w 1 r ur. Aleksandra (dziadkowie)

17.00 +Tomasz, Antonina, Stanisław, Zofia, Jerzy ++Oleszków, Nędzyńskich, Sejów (rodzina)

17.00 +Jan, Franciszka Marczak ich dzieci i wnuki (rodzina)

17.00 Walerian Sosnówka 30 dzień

 

NIEDZIELA 30.10

8.30 O zdrowie Boże bł. Dary DŚ i potrzebne łaski dla Bronisława (Joanna Łazur z rodziną)

8.30 W 18 r ur. Wojciecha (rodzice i rodzeństwo)

10:00 +Stanisław Marczak, Jego żonę Marię, Jego rodziców i teściów, Stanisław Golec (rodzina)

11.30 Za parafian

11.30 W 25 r ślubu Grażyny i Bogdana o zdrowie Boże bł., op. MB

17.00 +Karol, Władysława, Roman Dubaj (Henryk Widz)

17.00 + Stefan Peret, jego rodziców, teściów, Ojca Eugeniusz Pereta (rodzina)

 

Intencje 17-23.10.2022

INTENCJE MSZALNE 17–23.10.2022r.

Poniedziałek 17.10

7.00 + Ewelina i Marcin (mama)

7.00 + Zofia Fiedurek 3 r (córka)

7.30 + Henryk Różański, Eugenia ++Różańskich, Jargiełów, Jaroszów, Rożków, Sowów, Jachoszów i Kowalików (rodzina)

7.30 +Walerian Sosnówka (of. s. Lidii ze wsp. sióstr Dominikanek MB Różańcowej z Częstochowy)

17.00 W 3 r ur. Macieja o Boże bł. op., MB Gorajskiej (dziadkowie)

17:00 +Ryszard Kukiełka (syn Paweł)

 

Wtorek 18.10

7.00 +Dominik Urbalów, Banachów, Podkościelnych, Apulników, Popów, Łupinów, Bartosiaków (Krystyna Banach)

7.00 + Agnieszka Fiedurek 6 r. (rodzina)

7.30 + Jan Zapora, Leokadia, jego rodziców, rodzeństwo (Janina Małek)

7.30 + Antoni Jamroży, Jadwiga, Aniela, Stanisław, Tadeusz, Elżbieta, Marian, Władysław, Janina zm. z rodziny (Stanisław Jamroży)

17.00 Dz. w 35 r. ślubu Jana i Marii o Boże bł. op. MB Gorajskiej

 

ŚRODA 19.10

7.00 + Henryk Marczak 2r (rodzina)

7.00 + Julian Widz, rodziców Aniela i Tadeusz, brat Jan (rodzina)

7.30 + Ryszard Kukiełka (sąsiedzi)

7.30 + Walerian Sosnówka (Kalinowskich, Boberów)

17.00 + Ks. Henryk Misa 5r. (rodzice)

17.00 dz. bł w 9 r. ślubu Roberta i Klaudii o boże bł. op. MB Gorajskiej dary DŚ. i opiekę Bożą dla dzieci Liwii i Oliwiera

 

CZWARTEK 20.10

7.00 + Czesław Doliński 1r. (rodzina)

7.00 + Danuta i Stefan ZYGMUNT, Stanisława i Mirosław Bańka, Antoni, Katarzyna, Eugeniusz Kuraś zm. z rodzin (Dariusz)

7.30 + Ryszard Kukiełka 30 dz.

17:00 dz. bł. w 3 r. ślubu Violetty i Pawła o Boże bł. op. MB na dalsze lata

17:00 + Anna, Władysław, Marian (wnuczka)

 

  

 

PIĄTEK 21.10

7.00 + Bronisław Maksim, Weronika ich rodziców (rodzina)

7.00 +Wiktoria, Wacława, Jan, Antonina, Jan, Jan i Maria Jamroży

7.30 +Ryszard Kukiełka (syn Jacek)

14:30 ślub: Misa i Grabowski

 17.00 W 25 r ślubu Iwony i Zbigniewa o Boże bł. op. MB Gorajskiej na dalsze lata (dzieci)

17:00 Dz. bł. w 52 r., ślubu Aleksandra i Stanisławy o Boże bł. op., MB Gorajskiej (małżonkowie)

 

SOBOTA 22.10

7.00 + Józef, Anna Kondrat ich rodziców, Teściów, dusze w czyśćcu cierpiące (Joanna Łazur)

7:00 + Stanisław, Stefania Wlizło, Marianna Kapica, Stanisław Wlizło, Krystyna Wlizło (rodzina)

7:30 +Karol, Władysława, Roman Dubajów (Czesława Gawda)

7.30 + Józef, Maria, Marcin, Franciszek, Katarzyna, Stanisław, Antoni, Zofia, Stanisław Mołdawski ( Mieczysław Portka)

17:00 Stanisław Marczak jego żonę Marię, Stanisław Golec  (rodzina)

17.00 +Bronisław Maksim, Weronika ich rodziców, Eugeniusz Jaworski (rodzina)

 

NIEDZIELA 23.10

8.30 +Stanisław Malec 2 r (rodzina)

8.30 + Bogdan Miszczak 9 r. (córki)

10.00 O Boże bł. op. MB Gorajskiej dla prawnuka Krzysia (Kańkowska Bernadetta)

11:30 – za parafian

11.30 Dz. bł. w 30 r ślubu Marii i Zbigniewa o Boże bł. Op. MB Gorajskiej (małżonkowie)

17.00 Dz. bł. w 35 r. ślubu Anny i Józefa o Boże bł. Op. MB Gorajskiej (małżonkowie)

17.00 Dz. bł. w 22 r. ślubu Teresy i Krzysztofa o Boże bł. Op. MB Gorajskiej (rodzice)

 

Intencje 10-16.2022

INTENCJE MSZALNE 10–16.10.2022r.

PONIEDZIAŁEK 10.10

7.00 Dz. bł. w 10 r ur. Nadii o Boże bł. op. MB, szczęście w życiu (of. babcia Anna)

7.00 + Józef Sokół, Wiktoria, rodziców Maciej, Julianna Sokół, Józefa, Wawrzyniec Jamrożych (córka)

7.30 + Marian Oleszek, Katarzyna, Władysław, Jan (córka)

7.30 + Leonarda Żółw (of. syna Stanisława z Żoną)

17.00 +Józefa Wojciech Łacek, zm. z rodz. Łacków (rodzina)

17.00 + Ryszard Kukiełka (córka Agnieszka z rodziną)

WTOREK 11.10

7.00 + Władysława, Stanisław Skurzków, Anna, Stanisław, Jan, Anna Sulowskich, Władysław, Marianna Kanarów (Jan Sulowski)

7.00 + Franciszka Czajka 35 r, Władysław, Bronisława ich rodziców (córka)

7.30 + Wojciech , Władysław zm. z rodz. (rodzina)

17.00 + Stanisław Łukasik 29 r. (koledzy z pracy)

17:00 + Stanisław Łukasik, jego rodziców, Bolesław Malec (rodzina)

ŚRODA 12.10

7.00 + Franciszka, Paweł, Stefan, Kazimierz, Bartłomiej, Weronika Krystyna, Genowefa (Julianna Czajka)

7.00 + Aleksandra i Walerian Jamroży (dzieci)

7.30 + Edward Krzos (syn Jan)

7.30 + Władysława i Stanisław Skurzak (rodzina Sulowskich)

17.00 + Stefan Woźnica 4 r., Stanisława Jarmuł, Janina Gąbka zm. z rodz. Władysława Woźnica (rodzina)

17.00 + W int. Stowarzyszenia Kobiet Goraja za żywych i zmarłych

CZWARTEK 13.10

7.00 + Krystyna Kruk, Lucjan, Władysław, Aleksander Gąbka, Tadeusz Czajka, Józef Żółw, Władysława Kruk (Zbigniew Kruk z rodziną)

7.00 + Teresa Skwiecińska 30 dz. (rodzina)

7.30 O szczęśliwe rozwiązanie dla Klaudii

17:00 W int żywych i zmarłych członków KŻR, MB Fatimskiej z Bononii

17:00 Dz. błag. w int Łukasza w 6 r. urodzin

PIĄTEK 14.10

7.00 + Stefania Stanisław Szczepańskich, Stefania, Józef Próchno (rodzina)

7.00 +Szymon Lewczyk (Madzia i Martyna)

7.30 +Wacław Karczmarz, Leokadia,, Antonina, Maria, Julian, Roman Władysława Karczmarzów, Władysława i Aleksander Gąbków, Antonina, Paweł Jerzy, Jan z Marków (rodzina)

7.30 +Teresa Wlizło jej męża i rodziców (rodzina)

17.00 Jadwiga i Jan Skwiecińscy zmarłych nauczycieli i księży (rodzina)

17:00 + Daniela 8r., Bolesław Bracha (rodzina)

 

SOBOTA 15.10

7.00 + Jan Żółw, Katarzyna ich rodziców, Helena i Józef Kawalców zm. z rodz. (rodzina)

7:00 + Anna Białogłowska

7:00 +Józef Koczwara (rodzina)

7.30 + Józef, Józefa, Władysław, Władysław Mielko ich rodziców Rozalia, Kazimierz Czajka ich rodziców, Bronisława Bugała, Genowefa Góra (Stefania Czajka)

7.30 Do MB Gorajskiej

+Andrzej Marek (Andrzej Kapica z rodziną)

+ Andrzej Marek (ciotka Wanda z rodziną)

+Władysława Flis (rodz. Gąbków z Chrzanowa)

+Władysława Flis (Wojciech z rodziną)

+Władysława Flis (Wnuk Michał z żoną)

+Władysława Flis(Irena Skurzak i Stanisława Łupina)

+Janina Marczak (wnuka)

+Ryszard Kukiełka (Stanisława Bielak)

+Ryszard Kukiełka (brat Marian z żoną)

+Ryszard Kukiełka (pracownicy Starostwa Powiatowego)

+ za dusze w Czyśćcu cierpiące

+Walerian Sosnówka ( Machałków)

+Walerian Sosnówka (Stowarzyszenie Zagrodzianie)

14:00 Ślub: Monika Krzos i Paweł Sagan

17:00 Dz. błag., w 9 r ślubu Joanny i Tomasza o Boże bł. op. MB dla nich i ich rodziny (rodzina)

17.00 + Feliksa i Wacław Jóźwiakowscy (rodzina)

NIEDZIELA 16.10

8.30 +Józef, Waleria, Henryk, Krystyna, Adolf Pańczyków, Czajków, Kawęckich (rodzina)

10.00 Dz bł. w 2 r. ur. prawnuka Krzysia o Boże bł. dary ŚW. (pradziadkowie Kańkowska Genowefa)

11:30 – za parafian

17.00 + Józefa, Marcin Kowalików, Władysława, Bronisław, Eugeniusz, rodziców, teściów, rodzeństwo (rodzina)

17.00 +Stanisław Chorębała, Paulina, Antoni, Stanisław, Czesław (Jadwiga Omiotek)

 

Intencje 03-09.10.2022

INTENCJE MSZALNE 03–09.10.2022r.

PONIEDZIAŁEK 03.10

7.00 + Bronisław Małek jego rodziców teściów (rodzina)

7.00 + Bronisław Małek jego rodziców teściów (córka)

7.30 + Teresa Marchewka, Bożena, Elżbieta zm. z rodziny (rodzina)

7.30 + Jan, Katarzyna Dycha r., Bronisław, Władysława, Bolesław Kuraś, Katarzyna, Stanisław Kowalczyk, Julia Nowak, Józef Nowak, Marianna Garbacz (Anna)

17:00 +Franciszek, Franciszka Kokoszka r., Stanisław, Władysława ++Kapiców, Kokoszków, Bielaków, Stanisław Żółw ++Czajków, Niedoborków, Żurawiczów (Władysław Kokoszka)

 

WTOREK 04.10

7.00 + Czesław Szeliga r., (syn)

7.00 + Kazimierz Niemiec, Anna, Bronisław Kałamajka i ich rodziców (rodzina)

7.30 + Wawrzyniec Jamrozy, Magdalena ich rodziców (córka)

7.30 + Władysława Skurzak, Stanisław, Stanisław, Anna, Jan, Sulowskich, Władysław, Marianna Kanarów (Jan Sulowski)

7.30 + Janina Marczak 30 dzień (rodzina)

17:00 + Janina Łazur, Edward Dudzic, rodziców, teściów

 

ŚRODA 05.10

7.00 + Barbara Kozyra jej tatę, braci, Eugenia, Roman, Wiesław, Łucja z rodz. Szczęszków, Wronów (rodzina)

7.00 + Stefan, Antoni Dudzic, Stanisław, Zofia, Maria, Józef, Marian

7.30 + Marian Rożek (dzieci)

17.00 + Franciszka Pikul, Bronisław, Mieczysław, Franciszka, Wawrzyniec Małysz ich rodziców rodzeństwo, Ryszard, Mikołaj, Ryszard Chmielewski, Ryszard, Zbigniew Grzesiak, Małgorzata Pikul (rodzina)

17.00 + Antoni Gawda, Feliksa, Gawdów, Eugenia Słomka, Słomków, Agnieszka i Jan (Bożena Kornaga)

 

CZWARTEK 06.10

7.00 + Czesław, rodziców, brata zm. z rodziny (Ewa Gadzińska)

7.00 + Stanisław Skubisz, Władysław Skubisz (rodzina)

7.30 + Genowefa Franczak 8r. (rodzina)

17:00 W int. powołanych z parafii i o nowe powołania

17:00 do MB patronki dobrej Śmierci i św. Józefa o szczęśliwą śmierć

 

 

PIĄTEK 07.10

7.00 + Jan Wlizło, Wiktoria Walenty, Tadeusz, Bolesław Szewczak ich rodziców, Artur (Teresa )

7.00 +Józef, Weronika, Jan, Stanisław, Aleksandra, Stanisław Golec, Maria (rodzina)

7.30 +Antonina Godek, Jan Marianna, Władysław, Agnieszka, Antoni (syn)

7.30 +Boleslaw Jarosz, Janina, rodziców, Synowa (rodzina)

17.00 w int dzieci (różaniec rodzice dzieciom)

17:00 Dz błag. w 50 r. ślubu Stanisława i Stanisławy o Boże bł., op. MB na dalsze lata

SOBOTA 08.10

7.00 + Lucjan, Czesława Malec, rodziców, teściów, Marian, Lesław Dziura, rodz. Malców, Kapiców, Powęzków, Kalinowskich, Smołów (rodzina)

7:00 + Barbara i Jan Kapica ich rodziców

7.30 + Marianna Lewczyk, Józef, Bronisław (rodzina)

14:00 Ślub: Malec i Nawrot

15:30 Ślub: Dyjach i Juszczak

17:00 + Józefa Momot (rodzina)

 

NIEDZIELA 09.10

8.30 O bł. Boże dla całej rodziny

8:30 W 6 r. ślubu Eweliny i Patryka i bł. dla nich i syna Macieja (rodzice)

10.00 + Józef Żółw 5r. Anna, Antoni, Władysław, Władysława, Krystyna, Lucjan, Jan, Bolesław (rodzina)

11:30 – za parafian

17.00 + Waldemar, Agnieszka, Franciszka, Feliks, zm. z rodz. Kowalczyków i Maksymców (rodzina)

17.00 W 18 r. ur. Gabriela o Boże bł. op. MB, dary DŚ (dziadkowie)

 

Intencje 26.09-02.10.2022

INTENCJE MSZALNE 26.09 – 02.10.2022r.

PONIEDZIAŁEK 26.09

7.00 + Ryszard Kukiełka (of. żona )

7.00 + Danuta Czajka (of. KŻR Zastawie)

7.00 - 10 r. urodzin Julii o zdrowie, Boże błog., opiekę MB oraz dla Alicji i Zuzi (of. dziadkowie)

7.30 + Janina Marczak (of. córka Lucyna Marczak)

7.30 + za dusze w czyśćcu cierpiące

 

WTOREK 27.09

7.00 + Antoni Chorębała, Paulina, Antoni, Stanisław, Stanisław (of. Jadwiga Omiotek)

7.00 + Jan Sosnówka, Leokadia, jego rodziców, teściów, rodzeństwo, zm. z rodz. Stanickich (of. Jadwiga Stanicka)

7.30 + Genowefa Łazur (of. rodzina)

7.30 + Władysława Flis (of. rodzina Madejów)

 

ŚRODA 28.09

7.00 + Genowefa Kiełbasa, mąż Mieczysław, zm. z rodz. Kiełbasów, Tynków, Ogonowskich, Walców, Tadeusz Ogonowski, Grzegorz Dudzic (of. rodzina)

7.00 + Tomasz Omiotek (7r.), Stanisław, Krystyna (of. żona)

7.00 – 3 r. ślubu Iwony i Wojciecha (of. mama)

7.30 + Walerian Małysz, rodziców, Natalia, Bronisław, Rozalia, Jan, Władysław, Marianna, zm. z rodziny (of. Stefania Małysz)

7.30 + Walerian Małysz, rodziców, Natalia, Bronisław, Rozalia, Jan, Władysław, Marianna, zm. z rodziny (of. Teresa Papierz)

 

CZWARTEK 29.09

7.00 + Genowefa Marek, Andrzej, teściów, Czesław, Andrzej Marek (of. rodzina)

7.00 + Janina Marczak (of. wnuków z rodzinami)

7.30 + Teresa Marchewka (7r.) zm. z rodziny (of. rodziny)

7.30 + Henryk Gawda, jego rodziców, Franciszka, Katarzyna, brat Feliks, Jan, Waleria, Bolesław Misów, ks. Paweł Misa (of. Jan Gawda)

18:00 – Msza święta dziękczynna z okazji 5-lecia powstania wspólnoty Przyjaciół Oblubieńca w naszej parafii

 

PIĄTEK 30.09

7.00 + Aneta Golec (of. rodzina)

7.00 + Aneta Golec (of. mąż z synem)

7.30 - 10 r. ślubu Natalii i Łukasza (of. rodzice)

7.30 – DO BOŻEGO MIŁOSIERDZIA: 1) + s. Albina Rożek

2) + Władysława Flis (of. syn Jan z rodziną)

3) + Władysława Flis (of. Wojtek z rodziną)

4) + Józef Stanicki (of. rodzina Fiedurków z Gilowa)

5) + Piotr Borkowski (of. rodzina Lewczyków)

6) + Teresa Skwiecińska (of. GOK i Biblioteka w Goraju) 7) + Ryszard Kukiełka (of. rodzina Garbarz z Hoszni)

8) + Ryszard Kukiełka (of. Startków)

14:00 – ŚLUB: Dominika Jamroży i Karol Kowal

 

SOBOTA 01.10

7.00 + Aleksandra Chmielińska, Leon, rodziców, rodzeństwo (of. rodzina)

7:00 + za dusze w Czyśćcu cierpiące of. apostolstwo pomocy duszom Czyśćcowym

7.30 + Bolesław Szewczak, jego rodziców, Marcin Szewczak (of. rodzina)

7.30 + Jan Odrzywolski, Anna, rodziców, teściów, Walerian Łacek, Jan i Janina Odrzywolscy (of. Genowefa Łacek)

15:30 – chrzest: Błażej Folusz

17:00 + Józef Próchno, Jan, Aniela, Kazimierz, Jan, Anna, Jan, Walerian (of. Janina Próchno)

17:00 + Zofia i Bronisław Post, Edward i Władysława Chorębała (of. rodzina)

 

 

 

NIEDZIELA 02.10

8.30 + Franciszek Chorębała (m.) (of. rodzina)

10.00 + Władysław Omiotek, jego rodziców, rodzeństwo, zm. z rodziny (of. rodzina)

11:30 – za parafian

11:30 – o zdrowie, dary Ducha Świętego dla Katarzyny (of. rodzice)

17.00 + Stanisław Pawelec, jego rodziców, teściów, Ryszard Sokół, Janina Osman, Jan, Władysław (of. Maria Pawelec)

17.00 + Jan Pikul, Marianna, Władysław (of. rodzina)

 

XXV Niedziela Zwykła 2022

INTENCJE MSZALNE 19-25.09.2022r.

PONIEDZIAŁEK 19.09

7.00 + Stanisław Kokoszka, Władysława, Kokoszków, Kapiców i dusze w czyśćcu cierpiące. (of. Władysław Kokoszka)

7.00 + Marcin Mazurek, Marianna, Elżbieta, Mazurków, Styków. (of. rodzina)

7.00 Dz bł. w 5 r. ur. Emilii o zdrowie, boże błogosławieństwo i piękne życie. (babcia Anna)

7.30 +Maria, Józef, Antoni, Władysław, Janina z Marczaków, Janina, Józef Sampała, Wiesław Hajduk (of. rodzina)

7.30 + Stanisław Golec (of. żony)

 

WTOREK 20.09

7.00 +Stanisław Kokoszka, Władysława, Franciszek Morzydusza ++Kokoszków, Kapiców, Morzyduszów, Koprów wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące (of. rodziny)

7.00 + Władysława, Józef ich rodziców, braci, szwagra, Henryk (of. rodzina)

7.30 + Anna Oleszek, jej rodziców teściów, Stanisław (of. rodzina)

7.30 +Władysław Żółkowski, rodziców, rodzeństwo zm. z rodziny (of. rodzina)

7:30 +Władysław, Stanisław Sosnówka (of. Janina Bronisław Sosnówka)

 

ŚRODA 21.09

7.00 + Lesław Dziura, Stanisław, Czesław, Janina, Piotr Kapica, Kapiców, Smołów, Kalinowskich i Malców (of. rodzina)

7.00 + Bronisław Mazurek, jego rodziców, rodzeństwo zm. z rodziny)

7.00 dz.bł w 7 r. ślubu Agnieszki i Artura o Boże bł. op. MB dla nich ich dzieci Hani i Natalii

7.30 W int. ks. Mateusza z racji imienin

7.30 +Antonina Grabowska, Florian, Józef, Mieczysław, rodziców, teściów. (of. rodzina)

 

 

CZWARTEK 22.09

7.00 dz. bł. w 11 r. ur. Madzi o Boże bł. op. MB, dary DŚ (of. rodzice i siostra)

7.00 +Janina Marczak (of. Anna Malec z dziećmi)

7.30 +Teresa Baran, jej rodziców, teściów, dziadków(of. rodziny)

7.30 +Władysława Flis (of. Wiesławy i Józefa)

 

PIĄTEK 23.09

7.00 + Eugenia Różańska zm. z rodz. Różańskich, Sowów, Jargiełów, Jachoszów, Jaroszów, Rożków (of. rodzina)

7.00 + Jan Kowalik, Marianna, Józef, Marian

7.30 +Władysława Flis (of. członkowie koła różańcowego NPNMP)

7.30 +Jan, Genowefa Pikul, Eugeniusz Pikul

 

SOBOTA 24.09

7.00 + +Jan Klenk (of. rodziny)

7.00 + Emilia Widz i Władysław, Tadeusz Widz, Stanisław, Genowefa Myszak, rodziców, Teściów, dziadków (of. rodzin)

7.00 + Jan Sosnówka, Janina zm. z rodz. (of. rodziny)

7.30 +Stanisław Malec (of. rodziny)

7.30 +Bronisław i Teodozja Gzik (of. dzieci)

7.30 + Henryk Kula 1 r.(of. rodzina)

7:30 Dz błag. W 3 r. ślubu Pauliny i Zenona o zdr. Boże bł. dla nich i ich synka Szymona (of. rodziców)

 

NIEDZIELA 25.09

8.30 + Zofia, Jan Dumów (of. rodzin)

8.30 Dz. z prośbą o Boże bł. dla małżonków dla Marioli i Roberta

10.00 Dz. z prośbą o boże bł. w 10 r ślubu Iwony i Marka (of. małżonków)

11:30 – za parafian

11:30 w Int pielgrzymów (Janów Lubelski)

17.00 + Stanisław Golec (of. syna)

17.00 + Krystyna 11 r, Tadeusz ich rodziców (of. Barbara Sajewska)

 

Intencje 12-18.09

INTENCJE MSZALNE 12-18.09.2022r.

PONIEDZIAŁEK 12.09

7.00 + Janina i Waldemar Biernat i ich rodziców (of. rodzina)

7.00 + Władysława Baran, Jan i ich rodziców, Urszula (of. córka)

7.00 + Henryk Stefania, Józef z Chorębałów, Kazimierz mołdawski (of. Ewy Rębacz)

7.30 +Władysława, Jan Baranów ich rodziców (of. rodzina Danuta Baran)

7.30 + Jan Pintal 3r, Syn Antoni (of. żona i matka)

 

WTOREK 13.09

7.00 +Józef, Natalia Woźnica ich rodziców, Stefan, Józef ++ rodziny (of. rodziny)

7.00 + Rodziców, Stanisława, Bolesław Skurzak ++rodziny (of. Syn)

7.30 + Stanisław Kołodziej, rodziców teściów, braci dziadków (of. rodziny)

7.30 +Magdalena Jakubaszek, W0jciech, Wojciech Góra rodziców teściów (of. rodzina)

 

ŚRODA 14.09

7.00 + Stanisław, Jan, Katarzyna, Stanisław ich rodziców ++Derusiów (of. rodzina)

7.00 + Stanisława Rożek (of. chrześnicy)

7.30 + Anna Woźnica + Woźniców, Sykułów, Stypów, Jan, Tadeusz, Henryk (of. rodzina)

7.30 +Marcin Chorębała 1 r of. Jadwigi i Stanisława

 

CZWARTEK 14.09

7.00 + Marianna Lewczyk 1r (of. rodzina)

7.00 +Józef Łazur (of. córka)

7.30 +Marianna Stanisław Kapica (of. rodziny)

7.30 w intencji koła żywego różańca MB Bolesnej, ich rodzin, zm. z koła (of. Władysław Sosnówka)

  

PIĄTEK 16.09

7.00 + Anna Sulowska, Stanisław, Anna, Jan Sulowskich, Stanisław, Władysława Skurzak, Władysław, Marianna Kanarów (of. Jan Sulowski

7.00 + Anna Woźnica, Anna, Wojciech Rodziców, Teściów, Aleksander, Jan, Katarzyna Zenon Sykuła, Jan, Antonina Styk (of. rodzin)

7.30 Dz. 7 r ślubu Agnieszki i Artura o bł. Boże, światło dary DS, Op MB dla Małżonków, oraz córek Hani i Natalii (of. rodzice)

7.30 Do MB Gorajskiej:

+Władysława Flis (of. wnuka Mateusza z rodziną)

+Władysława Flis (of. Gąbków z Chrzanowa)

+Józef Stanicki (of. Zółów Zdybel)

+Piotr Borkowski (of. rodz. Pecków)

+Janina Marczak (of. Teresa i Stanisław Kałamajka)

+Janina Władysław Marczak (of. rodz. Derusiów)

 

SOBOTA 17.09

7.00 + Stanisław Czajka, Danuta Białogłowska ++Czajków, Kołodziejów (of. rodzina)

7.00 + Jan Dziuba, Katarzyna, Stanisław, Józef, Czesław, Władysława Momot ++rodziny (of. rodzin)

7.00 + Aleksandra Czajka, Józef, Tadeusz, Władysław Smyl, rodziców (of. rodzin)

7.30 w 4 r. ur. Szymona o Boże bł. op.MB

7.30 w 27 r ur. Pauliny o Boże bł. op.MB

7.30 Dz. w 23 r ślubu Zbigniewa i Barbary

 

NIEDZIELA 18.09

8.30 + Jan Dziuba, Katarzyna, Stanisław, Józef, Władysław, Czesław, rodziców (of. rodzin)

10.00 Dz. z prośbą o Boże bł. dla małżonków dla Elżbiety i Wiesława 35 r ślubu i całej rodziny (of. małżonkowie)

11:30 – za parafian

11:30 + Marcin Skowronek 10 r (rodzina)

12:30 Chrzest

13:00 dz. błag. W 120 r powstania Straży Pożarnej w Goraju o Boże bł dla żyjących i życie wieczne dla zmarłych Strażaków z Jednostki.

17.00 – o Boże bł. op. MB dla Zosi w 6 r. ur. (of. rodzice)

17.00 + Zofia, Paweł Oleszek, Jan, Jan, Bolesław, Doliński, Anna, Antoni, Józef Żółw, Bolesław i Stanisław Malec ++rodz (of. rodziny)

 

INTENCJE MSZALNE  5-11.09.2022r.

 

PONIEDZIAŁEK 05.09

7.00 + Janina Smagała, Dominik, Lucjan, Katarzyna, Wojciech, Paweł, Julianna, z r. Dubiel (of. córka Genowefa)

7.00 + Leon Chmieliński, Aleksandra (of. rodzina)

7.00 + Anna Sulowska, Stanisław, Jan zm. z Sulowskich, Władysława, Stanisław Skurzak, Władysław, Marianna z Kanarów (of. Jan Sulowski)

7.30 +Bronisław, Stanisław, Marianna, ich rodziców, rodzeństwo, Stanisław Flis, zm. z rodz. Marczaków, Flisów, Żółwiów, Żywotów (of. rodzina)

7.30 +  Eugeniusz, Katarzyna, Stanisław, Adolf z Kowalików, Kazimierz Hajdas (of. Helena Kowalik)

 

WTOREK 06.09

7.00 +Jan Rożek, jego rodziców, teściów (of. rodzina)

7.00 + Paweł Sowa (of. rodzina)

7.00 +Władysława Dudzic (7 r. imieniowa), Leon, Jerzy, Grzegorz, Wiesław Bednarczyk, Jan, Władysława zm. z rodz (of. rodzina)

7.30 + Ignacy, Janina, ich rodziców, Władysława, Aneta (of. rodzina)

7.30 +Marianna Małysz, Kunegunda (of. Stanisław Małysz)

 

ŚRODA 07.09

7.00 + Marian (41 r.), jego rodziców, dziadków (of. rodzina)

7.00 + Andrzej Hawryło, Józef, zm. z Hawryłów, Klenków (of. Janina Hawryło)

7.30 + Wawrzyniec, Katarzyna, ich rodziców, rodzeństwo (of.syn Jan)

7.30 +Marian (31r.), Łucja Biernat, Stefania, Jan (of. syn)

17:00 + s. Albina Ewa Rożek

 

CZWARTEK – NARODZENIE NMP 08.09

8.30 + Tadeusz Nogaś, Jan, Wiktoria, Walenty, ich rodziców, Artur (of. rodzina)

8.30 +Katarzyna, Franciszek, Jan, Zenon Szewczaków, Marianna, Aleksander Łupinów  (of. rodzina)

11.30 - 18 r. urodzin Marii  (of. rodzice i rodzeństwo)

11.30 w intencji koła żywego różańca MB Siewnej z Zagród, ich rodzin, zm. z koła (of. Bogusława Urbaś)

17.00 – 10 r. ślubu Agaty i Kamila (of. rodzice)

17.00 + Anna, Michał, Marianna, Andrzej, z rodz. Snopków, Sosnówków, Gąbków, Oleszków, Kiełbasów (of. rodzina)

 

PIĄTEK 09.09

7.00 + Anna, Wojciech, Aleksandra Gąbka, Weronika, Paweł Lewczyk (of. rodzina)

7.00 + Piotr Rębacz ur. (of. rodzina)

7.00 + Bronisław Pecka, Maria, Zdzisław (of. rodzina)

7.30 + Stanisława Dolińska (9r.), Józef, Józef, Stanisław, Jan, Marian, zm. z rodz. Łacków, Sikorów, Soczyńskich, Dolińskich, Oleszków, Tadewiczów, Kapiców, Janusz

7.30 +Anna, Józef Oleszek, ich rodziców, syn Stanisław (of. rodzina)

 

SOBOTA 10.09

7.00 + Jan, Zenon, Katarzyna, Franciszek Szewczaków, Marianna, Aleksander Łupinów (of. rodzina)

7.00 + Barbara i Jan Kapica, ich rodziców

7.00 + Marian (41 r.), jego rodziców, dziadków (of. rodzina)

7.30 + Jan Baran, Władysława Baran, jego rodziców i rodzeństwo (of. rodzina)

7.30 + Bronisław, Janina (15r.), z Brodziaków Zenon, Kazimierz Taradyś, z Sulowskich, Rogalów, Brodziaków, Marianna Styk (of. rodzina)

7.30 + Józef Stawicki (30 dz.)

14.00 – ŚLUB: IZABELA JAWORSKA-RAFAŁ KONDRAT

 

NIEDZIELA 11.09

8.30 + Józef Adamski, Leonarda, Czesław Omiotek, ich rodziców (of. rodzina)

8.30 + Emilia i Władysław Widz, ich rodziców, rodzeństwo

10.00  + Janina Maśko (of. pani Mołdawska)

11:30 – za parafian

11:30 – Władysława Baran, Jan Baran, rodziców i rodzeństwo (of. rodzina)

17.00 – 13r. Ślubu Izabeli i Dariusza o Boże błog, dla Lenki i Jasia

17.00  + Marianna, Leonard, Antoni, Jadwiga, ze Skurzaków, Widzów, Jasińskich, dusze w czyśćcu cierpiące (of. Irena Skurzak)

INTENCJE MSZALNE  29.08-4.09.2022r.

 

PONIEDZIAŁEK 29.08

7.00 +Bolesław, Waleria, Stefan (of. Teresa Rekiel)

7.00 +Józef Kot, jego rodziców, teściów, zm. z rodziny (of. rodzina)

7.00 +Roman Dubaj (of. siostra Henryka)

7.30 +Waleria Dzwolak (7r.), mąż Leon, rodziców Paweł i Marianna Pawlosów (of. rodzina)

7.30 + Janina, Anna Bida, Stanisław, Lucjan, Feliksa, Jan (of. Marian Bida)

7.30 +Jan Dycha (of. żona)

 

WTOREK 30.08

7.00 +Józef Zalewski, Krzysztof, Łukasz Starzeckich (of. rodzina)

7.00 +Stefan Doliński (3r.) (of. żona z dziećmi)

7.30 +Jan Stańczyk, Franciszka, zm. z rodziny Stanisław Gawda, Teresa, Aleksander Łupina, Marianna (of. Irena Łupina)

7.30 + Edward, Stefania, Józef Łagód, Marianna Widz, Jan, Krzysztof,  Marian Czajka, Stanisław Stecyk (of. rodzina)

7.30 +Marianna, Andrzej, Władysław, Stanisław Sosnówków (of. Janina i Bronisław Sosnówka)

 

ŚRODA 31.08

7.00 +Eleonora Garbacz, mąż Stanisław, ich rodziców Edward, Wioletta, zm. z rodziny (of. rodzina)

7.00 +Eugenia Lewczyk, Władysław, ich rodziców, Szymon, Weronika, zm. z rodziny Lewczyków, Słomków, Łupinów, Gorzelewskich (of. rodziny)

7.00 +Marcin, Bolesław Szewczuków (of. rodzina)

7.30 +Stefan Mazurek, Eleonora, Jan, zm. z rodziny (of. wnuk Jacek z rodziną)

7.30 +Aleksander Jarosz, Waleria, ich rodziców, rodzeństwo

 

CZWARTEK 01.09

7.00 +Józef Gołębiowski, jego rodziców (of. Stanisław Bielak)

7.00 +Janina Gąska  (of. rodzina)

7.30 +Antonina, Wojciech, Teodora, Piotr, Jan, Bronisława, Antoni, Aleksander, zm. z rodziny Smagałów, Kołodziejów, Krzosów, Kowalików (of. rodzina)

8.30 Msza święta na rozpoczęcie roku szkolnego

17.00 Msza święta w intencji powołanych z parafii i o nowe powołania


PIĄTEK 02.09

7.00 +Wawrzyniec Białogłowski

7.30 +Franciszek Chorębała (m.) (of. rodzina)

7.30 +Tadeusz, Daniela Łukasik, ich rodziców, rodzeństwo, Bolesław Malec, Jan Pintal (of. rodzina)

17.00 +Pelagia, Wiesław, Stanisław Chorębała (of. rodzina)

 

SOBOTA 03.09

7.00 +Feliksa Łupina, Jan, Janina, rodziców, teściów, siostry, braci, Lucjan (of. syn)

7.00 +Rodziców Teresa i Zygmunt Marchewków (of. córka)

7.30   w intencji dusz w czyśćcu cierpiących (of. Apostolstwo Pomocy Duszom Czyśćcowym)

7.30 +Władysława Nawrocka, rodziców, teściów, Wojciech, Bolesław, Czesława, Aleksander, Beata, Józef, Kazimierz, Stefan (of. rodzina)

17.00 +Teresa Reszka (8r.), Andrzej, jej zięcia, rodziców, teściów, zm. z rodziny Reszków, Łukasików, Krzysztof Reszka, (of. Krystyna Reszka)

 

NIEDZIELA 04.09

8.30  +Janina Łazur, rodziców, teściów

8.30 +Feliksa Mołdawska (of. p. Mołdawska)

10.00  Krystyna i Tomasz Golec 35r. ślubu

10.00 +Józef, Stanisława Szarów, Katarzyna, Władysław Sowa, Teodozja i Jan Robak (of. wnuczka)

11:30 – DOŻYNKI PARAFIALNE (ŁADA)

17.00 +Jan i Weronika Łazurów (of. córka)

17.00 +Czesław Marek, jego rodziców, Genowefa, Andrzej, teściów, Bronisławę i Michała, Andrzej Marek, Julian Kapica, zm. z rodziny (of. rodzina)

Intencje 22-28.08.2022 r.

INTENCJE MSZALNE 22-28.08.2022r.

PONIEDZIAŁEK 22.08

7.00 +Barbara i Jan Kapica

7.00 +Weronika Kapica, Józef, Marianna, Zofia, Aleksandra, Piotr, Wojciech (of. rodzina)

7.30 +Stefania Góra, rodzeństwo, teściów, Jan, Władysława, Józef Portka, Aleksander Portka, Krzysztof i Rafał (of. rodzina)

7.30 +Mieczysław, Józef, Agnieszka, Marianna Dyjach, Wawrzyniec, Aniela z rodz. Sroków, Rożków (of. Marianna Rożek)

7.30 + Czesław Doliński

 

WTOREK 23.08

7.00 +Annna, Jan ich rodziców, Walerian Łacek, Jan i Janina Odrzywolscy (of. Genowefa Łacek)

7.00 + Aleksander Małysz, jego rodziców i teściów (of. rodziny)

7.30 +Stanisław Szumski jego rodziców i dziadków

7.30 +Danuta Czajka (of. Teodora Kita z rodziną)

 

17.00 + za wszystkich spoczywających na cmentarzu

17.00 +Stanisław i Bolesław Malec, Aleksander Garbacz (of. rodzina)

17.00 +Bronisława Kapica, Michał, Julian (of. Mieczysław Kapica)

17.00 + Genowefa Łazur (of. rodzina)

17.00 + Anna, Jan, Michał rodziców

 

ŚRODA 24.08 Odpust ku czci św. Bartłomieja Apostoła

9.00 + Stanisław Malec (of. rodzina)

9.00 +Józef, Wiktoria, Bolesław z Pikulów, Bronisław, Tadeusz, Dominik, Aleksandra, Józefa z Czajków, Marcin i Cecylia Ropowskich (of. Janina Czajka)

12.00 - za parafian

12.00 - W int. Ks. Leszka z prośbą o Boże bł. opiekę MB Gorajskiej, potrzebne łaski dary Ducha Świętego na posługę w naszej parafii

12.00 - O zdrowie Boże bł. op. MB dla siostry Violetty Gąbki z racji rocznicy wstąpienia do zakonu.

12.00 - Dz. błag. Z racji ślubu Beaty i Roberta i w 8 r ur. Kornelii o Boże bł. op. MB, dary Ducha Świętego

17.00 +Bartłomiej Chorębała, żonę rodziców, rodzeństwo

17.00 +Artur 2 r

 

 CZWARTEK 25.08

7.00 + Julianna Dycha, Władysław, Jan, zm. z rodz. (of. rodzina)

7.00 - dziękczynna za Martynę (of. Teodozja Ligaj)

7.00 + Jan Hałasa, Stefania, brat Jan, zm. z rodz. (of. syn Tadeusz)

7.30 + Jan Jarosz (r.), Marianna, ich rodziców, rodzeństwo, zm. z rodz. Czajków, Jaroszów (of. rodzina)

7.30 + Zygmunt Marchewka, zm. z rodz. (of. rodzina)

 

PIĄTEK 26.08

7.00 + Mieczysław Bączek (r.), rodziców, teściów (of. rodzina)

7.00 – 18 r. urodzin Karola, o Boże bł, dobry los w życiu (of. rodzina)

7.00 +Roman (2r.), Władysława, Karol (of. Czesława Gawda)

7.30 + Władysław i Katarzyna Sowa, Bronisław i Klara (of. Stanisław Sowa z rodziną)

7.30 + Jan Kapica, Barbara (of. syn z rodziną)

7.30 – do Bożego Miłosierdzia:

1) + Jan i Barbara Kapica, ich rodziców (of. córki)

2) + Wiktoria, Wojciech, Bronisława, Stanisław, Aniela, Wincenty, zm. z rodz (of. rodzina)

3) + Maria Mazurek (30 dz. od śmierci) (of. rodzin